Žebříček B-Morava Ostrava!!!

Sobotní klasickou a nedělní krátkou trať uspořádal SKOB Ostrava. Centrum závodů pořádaných SKOB Ostrava bylo v Koblově, běželo se v rovinatém terénu, kde převažoval listnatý různorodý porost, viditelnost a průběžnost byly variabilní, byla tam pravidelná síť komunikací, v části prostoru byl členitý terén s údolíčky, s vodními a podmáčenými plochami, v prostoru se nacházely i pozůstatky po zákopech a protitankových zátarasech, zbytky pohraničního opevnění, jámy a jemné rýhy. Na startu bylo přes 600 závodníků z toho 21 z ksu.

Výsledky sobota

D12C 4.20 km, 25 m, 8 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
12.Jordánová NellyKSU105045:38+ 16:30

D14B 5.20 km, 50 m, 9 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
28.Reichlová PavlaKSU088855:16+ 21:58

D16B 5.70 km, 10 m, 8 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
18.Müllerová MarieKSU056556:14+ 19:35
23.Stryková KarolínaKSU065664:01+ 27:22

D18B 7.20 km, 40 m, 9 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
13.Šánová JulieKSU049496:37+ 42:42

D35C 6.80 km, 10 m, 10 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
10.Štáblová MichaelaKSU778779:27+ 17:55

D45C 5.50 km, 50 m, 11 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
9.Reichlová JiřinaKSU749963:46+ 17:43

H12C 4.20 km, 25 m, 8 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
13.Štábl VítKSU110041:02+ 14:33
24.Havlík JakubKSU100974:48+ 48:19

H16B 6.70 km, 10 m, 8 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
8.Tomanek LukášKSU050244:58+ 7:23
13.Štábl PatrikKSU060648:59+ 11:24
20.Jordán AlexandrKSU062653:02+ 15:27
25.Bláha AdamKSU052558:40+ 21:05
30.Šána RobertKSU061666:57+ 29:22

H18B 9.60 km, 75 m, 13 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
1.Štábl AdamKSU040157:39
4.Stryk ŠtěpánKSU030660:04+ 2:25

H21B 14.80 km, 200 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
10.Tomanek DanielKSU741090:11+ 10:02

H35C 7.20 km, 40 m, 9 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
5.Havlík JindraKSU7800110:57+ 63:27

H45B 9.70 km, 75 m, 13 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
4.Štábl RomanKSU750179:46+ 11:34
16.Pavelka MartinKSU7503106:00+ 37:48

H45C 6.90 km, 10 m, 11 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
2.Kašpar JaroslavKSU700463:05+ 0:22

Výsledky neděle

D12C 2.80 km, 30 m, 12 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
7.Jordánová NellyKSU105030:46+ 9:08

D16B 3.90 km, 65 m, 16 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
20.Müllerová MarieKSU056543:12+ 17:22
Stryková KarolínaKSU0656DISK

D18B 4.50 km, 75 m, 19 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
13.Šánová JulieKSU049459:37+ 30:23

D35C 4.20 km, 40 m, 19 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
7.Štáblová MichaelaKSU778750:40+ 8:15

H12C 3.10 km, 45 m, 13 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
7.Štábl VítKSU110026:18+ 5:29
23.Jordán DominikKSU100058:01+ 37:12

H16B 4.80 km, 75 m, 20 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
10.Štábl PatrikKSU060632:50+ 6:23
15.Bláha AdamKSU052536:10+ 9:43
18.Tomanek LukášKSU050241:01+ 14:34
22.Jordán AlexandrKSU062644:19+ 17:52
23.Šána RobertKSU061645:38+ 19:11

H21B 6.00 km, 120 m, 28 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
12.Tomanek DanielKSU741036:00+ 5:46

H45B 4.60 km, 65 m, 19 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
7.Štábl RomanKSU750144:18+ 11:22
10.Pavelka MartinKSU750352:45+ 19:49

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.