Pořádali jsme

11.5. – 12.5.2019
Český pohár … 2x štafety na Třemešku u Oskavy a sprint v Šumperku
web závodu
27.7. – 29.7.2018
Šumperský divočák 2018 … letní 3-denní závody na Svaté trojici (centrum Moravský Karlov)
web závodu
8.10.2017
Mistrovství a veteraniáda České Republiky klubů a oblastních výběrů žactva s centrem v Moravském Karlově
web závodu
7.10.2017
Mistrovství a veteraniáda České Republiky štafet s centrem v Moravském Karlově
web závodu
24.6.2017
Skřítecký divočák … mistrovství Hanácké a Moravskoslezské oblasti na klasické trati,8. závod HŽ jaro, 7. závod žebříčku Valašské oblasti, 1. závod podzimního krajského žebříčku MSKSOS
web závodu
22.10.2016
Matúšův Sobotínský divočák … 4. . závod Hanáckého žebříčku podzim 2016
web závodu
22.7. – 24.7.2016
Šumperský divočák … třídenní letní závody s centrem v Klepáčově
web závodu
25.4.2015
Sobotínský divočák … 4. závod Hanáckého žebříčku jaro 2015
web závodu
26.9. – 27.9.2015
Mistrovství České republiky na klasické trati
web závodu
18.10.2014
Hrabenovský divočák … 5. závod Hanáckého žebříčku podzim 2014
web závodu
10.5. – 11.5.2014
Šumperský divočák … ŽB Morava – klasika a krátká – Bohdíkov
web závodu
5.10.2013
Střítežský divočák … 2. závod Hanáckého žebříčku podzim 2013
web závodu
6.4. – 7.4.2013
Šumperský divočák … Mistrovství Moravy a Slezska 2013 – klasická trať a štafety
web závodu
13.10.2012
Petrušovský divočák … 5. závod Hanáckého žebříčku podzim 2012
web závodu
21.4.2012
Mladoňovský divočák … 4. závod Hanáckého žebříčku jaro 2012 – pro oblasti: Hanácká, Valašská, Moravskoslezská
web závodu
09.10.2011
Šumperský divočák … Mistrovství České republiky klubů
web závodu
08.10.2011
Šumperský divočák … Mistrovství České republiky štafet
web závodu
07.05.2011
Svojanovský divočák … 6. závod Hanáckého žebříčku jaro 2011
web závodu
07.05.2011
Svojanovský divočák … 3. závod Hanáckého žebříčku štafet jaro 2011
web závodu
09.10.2010
Petrušovský divočák … 3. závod Hanáckého žebříčku podzim 2010 – Memoriál Majky Chmelařové
web závodu
11.04.2010
Český pohár štafet – Mistrovství Moravy (C)
web závodu
10.04.2010
Žebříček B – Morava – Mistrovství Moravy na klasické trati
web závodu
10.10.2009
Mladoňovský divočák … 3. závod Hanáckého žebříčku podzim 2009 – Memoriál Majky Chmelařové
web závodu
01.05.2009
Šumperský divočák … Oblastní mistrovství a veteraniáda na klasické trati – Východočeská oblast (5. kolo soutěží); Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati (6. závod HŽ jaro)
web závodu
18.10.2008
Bratrušovský divočák … 4. závod Hanáckého žebříčku podzim 2008 – Memoriál Majky Chmelařové
web závodu
10.05. – 11.05.2008
Šumperský divočák … ŽB Moravy
web závodu
27.07. – 29.07.2007
Šumperský divočák 2007 … 3 dny OB
web závodu
12.05.2007
Městský divočák … 6. závod Hanáckého žebříčku jaro 2007
web závodu
21.09.2006
Losinský divočák … 6. závod Hanáckého žebříčku podzim 2006
web závodu
22.04.2006
Šumperský divočák … Mistrovství Moravy 2006 … 1. závod ŽB Morava 2006
web závodu
22.09.2005
Hraběšický divočák … 6. závod Hanáckého žebříčku podzim 2005
web závodu
25.06. – 26.06.2005
6. a 7. závod ŽB Morava
web závodu
24.06. – 26.06.2005
Mistrovství Evropy dorostu 2005
web závodu
08.06. – 10.06.2005
Šumperský divočák 2005 … Cena střední Moravy 2005
web závodu
16.10.2004
4. závod Hanáckého žebříčku (podzim)
web závodu
25.09. – 26.09.2004
WRE + M ČR (klasická trať)
web závodu
29.05.2004
Mistrovství Hanácké oblasti na krátké trati (middle) – 8. závod Hanáckého žebříčku (jaro)
web závodu
03.01. – 04.01.2004
WRE + M ČR LOB (klasická trať – sobota), 2. PE, ŽA, ŽB LOB (krátká trať – neděle)
web závodu
27.06. – 29.06.2003
Šumperský divočák 2003 … Mrtvý muž again … Cena střední Moravy 2003
web závodu
19.09.2002
Maletínský divočák … 5. závod Hanáckého žebříčku (podzim)
web závodu
04.06. – 07.06.2002
Šumperský divočák 2002
web závodu
11.09.2003
Rudův divočák … 2. závod Hanáckého žebříčku (podzim)
web závodu