ŠumpeRUN 2024

Šestý ročník oblíbeného běžeckého závodu v historickém centru Šumperka pořádaného pod záštitou starosty přinesl významnou novinku v podobě pozměněné trasy závodu, která přišla jako reakce na probíhající rekonstrukci plynovodního řadu v historickém centru města. Původní termín závodu musel být kvůli nepříznivému počasí přesunut na 28. září, což umožnilo účastnit se i běžcům, kteří měli původně jet na MČR na klasice.

Výsledky závodu konečně naznačily, že Lexa, který se aktivně věnuje i atletice, na to má a umístil se celkově na 4. místě. Adam doběhl 30s za ním a obsadil celkově 5. příčku. Gratulace! Dostat od vítěze minutu je parádní. Zapomenout nemůžeme ani na výborný výkon Nelly ve štafetách.