První oblže

První oblže (oblastní žebříčky) uspořádal oddíl OS SK Prostějov za nádherného jarního počasí v Kovalovicích a Tovačově Fotografie si můžete prohlédnout zde a zde. mapa z krátké trati, mapa ze štafet.

A o tom, že jsme se v zimě poctivě připravovali, vypovídají naše výsledky:

Krátká trať

D10C 1.80 km, 30 m, 6 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
7.Havlíková MichaelaKSU135034:50+ 19:52

D12C 1.90 km, 35 m, 6 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
6.Jordánová NellyKSU105019:48+ 4:38
18.Rýznarová BerenikaKSU109030:16+ 15:06

D14C 2.50 km, 65 m, 9 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
6.Reichlová PavlaKSU088827:45+ 5:52
11.Tomanková AliceKSU095932:10+ 10:17
12.Paloncý AdélaKSU095033:12+ 11:19

D16C 2.70 km, 65 m, 10 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
6.Stryková KarolínaKSU065628:38+ 6:02
9.Smýkalová EliškaKSU067631:16+ 8:40
16.Juřinová AdélaKSU065037:16+ 14:40

D18C 3.10 km, 60 m, 11 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
7.Müllerová MarieKSU056535:34+ 11:10
Šánová JulieKSU0494DISK

D21C 3.80 km, 115 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5761

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
6.Habigerová RadkaKSU955947:54+ 18:57

D35C 3.40 km, 75 m, 13 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
13.Krčová MartinaKSU727245:11+ 11:50
14.Paloncý JanaKSU787845:56+ 12:35
17.Juřinová RadkaKSU808047:58+ 14:37
18.Štáblová MichaelaKSU778750:28+ 17:07

D45C 3.10 km, 95 m, 12 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
6.Tomanková MartinaKSU755234:28+ 4:17
10.Reichlová JiřinaKSU749938:02+ 7:51

H12C 2.40 km, 60 m, 7 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
5.Štábl VítKSU110021:25+ 3:28
12.Vlček AntonínKSU112131:55+ 13:58
13.Havlík JakubKSU100932:15+ 14:18
17.Jordán DominikKSU100047:26+ 29:29
18.Profous ŠtěpánKSU103065:28+ 47:31

H14C 2.80 km, 65 m, 10 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
4.Paloncý JanKSU080826:23+ 3:21
14.Jurčík JanKSU084838:37+ 15:35
17.Juřina MarekKSU082847:04+ 24:02
20.Marek VítKSU083856:47+ 33:45

H16C 3.10 km, 60 m, 11 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
2.Štábl PatrikKSU060623:58+ 3:42
3.Šána RobertKSU061627:52+ 7:36
5.Jordán AlexandrKSU062631:11+ 10:55

H18C 3.80 km, 115 m, 12 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
1.Štábl AdamKSU040124:36
3.Tomanek LukášKSU050227:11+ 2:35
5.Bláha AdamKSU052528:24+ 3:48
8.Šperlich JanKSU040330:03+ 5:27
14.Fabiánek JakubKSU050141:36+ 17:00

H21C 5.00 km, 135 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8469

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
2.Jílek OndřejKSU990830:04+ 0:04
6.Müller JonášKSU990632:43+ 2:43
11.Dvorský VojtěchKSU940036:33+ 6:33
12.Tomanek DanielKSU741036:43+ 6:43
21.Janů ZdeněkKSU904540:09+ 10:09
27.Jílek JakubKSU920243:09+ 13:09

H35C 4.30 km, 125 m, 14 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
1.Miča PetrKSU790934:22
21.Havlík JindraKSU780085:59+ 51:37

H45C 4.00 km, 100 m, 13 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
12.Štábl RomanKSU750138:29+ 6:55
24.Pavelka MartinKSU750344:46+ 13:12
29.Květoň VladimírKSU680057:00+ 25:26

H55C 3.70 km, 120 m, 14 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
1.Šrámek JaromírKSU580132:01
5.Paloncý PavelKSU634939:53+ 7:52

H70C 2.50 km, 50 m, 11 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
5.Komárek JaromírKSU490033:59+ 6:13

HD10N 1.70 km, 25 m, 6 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
7.Profousová StellaKSU126234:35+ 17:48

HDR 1.70 km, 25 m, 5 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
12.Vlčková BarboraKSU145427:31+ 12:21
18.Havlíková JulieKSU166634:42+ 19:32

3.00 km, 85 m, 9 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
4.Profous KamilKSU720047:57+

Sprint

D10C 1.19 km, 10 m, 10 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
3.Růžičková ZuzanaKSU12509:47+ 0:17
8.Havlíková MichaelaKSU135018:24+ 8:54
9.Havlíková JulieKSU166620:22+ 10:52
10.Vlčková BarboraKSU145422:47+ 13:17
11.Profousová StellaKSU126227:40+ 18:10

D12C 1.33 km, 10 m, 12 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
1.Jordánová NellyKSU10508:38
16.Rýznarová BerenikaKSU109015:42+ 7:04

D14C 1.40 km, 15 m, 13 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
4.Reichlová PavlaKSU08888:18+ 0:37
10.Tomanková AliceKSU095910:06+ 2:25

D16C 1.70 km, 15 m, 14 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
9.Stryková KarolínaKSU065610:30+ 1:49
18.Juřinová AdélaKSU065012:54+ 4:13

D18C 1.80 km, 15 m, 16 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
3.Müllerová MarieKSU056511:25+ 1:24
8.Šánová JulieKSU049413:39+ 3:38

D21C 2.17 km, 25 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7330

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
8.Habigerová RadkaKSU955918:02+ 6:10

D35C 1.89 km, 22 m, 18 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
10.Juřinová RadkaKSU808016:30+ 2:21
14.Krčová MartinaKSU727218:12+ 4:03

D45C 1.70 km, 15 m, 16 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
6.Tomanková MartinaKSU755213:02+ 1:59
11.Reichlová JiřinaKSU749915:33+ 4:30

H12C 1.40 km, 15 m, 12 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
4.Štábl VítKSU11007:46+ 1:19
9.Jordán DominikKSU100010:01+ 3:34
10.Havlík JakubKSU100910:15+ 3:48
11.Vlček AntonínKSU112110:27+ 4:00
15.Smýkal LukášKSU110114:27+ 8:00
21.Profous ŠtěpánKSU103029:45+ 23:18

H14C 1.57 km, 15 m, 13 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
18.Juřina MarekKSU082812:26+ 4:02
20.Jurčík JanKSU084815:25+ 7:01
Růžička MatějKSU0901DISK
Marek VítKSU0838DISK

H16C 1.80 km, 15 m, 17 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
2.Štábl PatrikKSU06069:27+ 0:58
3.Jordán AlexandrKSU062610:23+ 1:54
5.Šána RobertKSU061611:16+ 2:47

H18C 2.17 km, 25 m, 20 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
1.Bláha AdamKSU052511:19
2.Štábl AdamKSU040111:21+ 0:02
8.Šperlich JanKSU040313:05+ 1:46
9.Tomanek LukášKSU050213:45+ 2:26
15.Fabiánek JakubKSU050117:27+ 6:08

H21C 2.39 km, 38 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8368

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
1.Jílek OndřejKSU990812:05
7.Jílek JakubKSU920213:11+ 1:06
9.Dvorský VojtěchKSU940013:33+ 1:28
10.Tomanek DanielKSU741013:45+ 1:40
11.Müller JonášKSU990613:48+ 1:43
24.Janů ZdeněkKSU904516:57+ 4:52

H35C 2.12 km, 25 m, 18 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
4.Miča PetrKSU790913:12+ 1:19
8.Šrámek JaromírKSU580114:20+ 2:27
10.Růžička LukášKSU784915:50+ 3:57
17.Havlík JindraKSU780024:26+ 12:33

H45C 2.01 km, 25 m, 48 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
5.Štábl RomanKSU750115:38+ 2:26
13.Pavelka MartinKSU750318:31+ 5:19
19.Květoň VladimírKSU680020:28+ 7:16

1.38 km, 10 m, 15 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
5.Profous KamilKSU720014:12+ 1:41

Copyright © 2010-2022 ČSOSVerze: 5.2.1

Uživatel Zprávy: 0

Daniel TomanekORIS ID: 5180dano_tomanek@yahoo.comOdhlásitNastavení uživateleNastavení uživatelského profiluZprávyMé zprávy v systému ORISOsobní stránkaPřehled mých závodů a informací

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.