Už se zase závodí i na oblastní úrovni – Mistrovství Hanácké oblasti v orientačním běhu na klasické trati

V sobotu 5.6. jsme uspořádali 1. Hanácký oblastní závod, Mistrovství Hanácké oblasti na klasické trati. Běželo se v horském lese – na Skřítku, takže si závodníci museli poradit s těžkou podložkou plnou vysokého borůvčí, kamenů a větví a po dlouhé době taky s velmi teplým počasím a s fyzicky i mapově těžkými tratěmi .

Některé pořadatelské činnosti byly kvůli pandemické situaci značně osekané a tak mohla část členů KVS Šumperk také závodit. A komu se dařilo nejvíc?

V H10 Vítkovi Štáblovi (1.), v H14 se na bednu probojoval Jan Miča (2.) a Jan Paloncý (3.), H16 vyhrál Patrik Štábl, H18 vyhrál Štěpán Stryk.

Hlavní kategorii žen vyhrála Pavla Horová (UOL), v mužích vyhrál Pavel Rychlý (KRN).