O víkendu se jely dva závody v lyžařském OB.

Českému svazu orientačních sportů ve spolupráci s Národní sportovní agenturou se podařilo získat výjimku Ministerstva zdravotnictví ČR pro nominační závody na ME. 
Za KSU startovalo 7 borců (5% startovní listiny) z povolených 130 účastníků.

Výsledky sobota:
H17 4.00 km, 9 kontrol Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOLICENCEKLUBČASZTRÁTA
9.Štábl AdamKSU0401AKlub vytrvalostních sportů Šumperk21:39+ 2:53
19.Tomanek LukášKSU0502BKlub vytrvalostních sportů Šumperk27:29+ 8:43
25.Štábl PatrikKSU0606AKlub vytrvalostních sportů Šumperk31:56+ 13:10
29.Bláha AdamKSU0525CKlub vytrvalostních sportů Šumperk37:49+ 19:03

H20 4.50 km, 11 kontrol Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOLICENCEKLUBČASZTRÁTA
8.Patterman ProkopKSU0333BKlub vytrvalostních sportů Šumperk30:10+ 7:21
12.Stryk ŠtěpánKSU0306CKlub vytrvalostních sportů Šumperk43:21+ 20:32

H21 4.80 km, 12 kontrol Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOLICENCEKLUBČASZTRÁTA
12.Tomanek DanielKSU7410EKlub vytrvalostních sportů Šumperk25:02+ 4:07

Výsledky neděle:

H17A 8.70 km, 12 kontrol Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOLICENCEKLUBČASZTRÁTA
7.Štábl AdamKSU0401AKlub vytrvalostních sportů Šumperk50:36+ 9:05
13.Tomanek LukášKSU0502BKlub vytrvalostních sportů Šumperk54:25+ 12:54
22.Štábl PatrikKSU0606AKlub vytrvalostních sportů Šumperk61:40+ 20:09
27.Bláha AdamKSU0525CKlub vytrvalostních sportů Šumperk72:14+ 30:43

H20A 10.40 km, 16 kontrol Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOLICENCEKLUBČASZTRÁTA
9.Patterman ProkopKSU0333BKlub vytrvalostních sportů Šumperk73:36+ 20:21
12.Stryk ŠtěpánKSU0306CKlub vytrvalostních sportů Šumperk98:08+ 44:53

H21E 12.30 km, 20 kontrol Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOLICENCEKLUBČASZTRÁTA
10.Tomanek DanielKSU7410EKlub vytrvalostních sportů Šumperk69:03+ 10:15

2 Responses

  1. Lenon napsal:

    Byli jste všichni vynikající. Blahopřeji.

  2. Jaroslav Kašpar napsal:

    Taky všem gratuluji, jste pašáci!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *