Oblastní závod v Pobučí

V sobotu 22. října 2022 se vydala početná výprava 33 orientačních běžců našeho klubu na další podzimní oblastní závod Hanácké oblasti do Pobučí u Zábřeha. Předpověď počasí neslibovala na tento den nijak příjemné podmínky a tentokráte se meteorologové nemýlili. Teplota kolem 10°C a téměř neustálé mrholení dokreslovalo klasický podzimní den 🙂 Naštěstí jsou „orienťáci“ zvyklí na nepohodlí a v lese si nenechali zkazit počasím náladu.

A jak se nám vedlo:

D10C 2.17 km, 95 m, 8 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
4.Vlčková BarboraKSU1454CKlub vytrvalostních sportů Šumperk44:44+ 21:23

D14C 2.60 km, 140 m, 9 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Tomanková AliceKSU0959BKlub vytrvalostních sportů Šumperk33:50
5.Reichlová PavlaKSU0888BKlub vytrvalostních sportů Šumperk41:27+ 7:37

D16C 3.63 km, 175 m, 8 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
14.Juřinová AdélaKSU0650CKlub vytrvalostních sportů Šumperk63:54+ 27:50
Smýkalová EliškaKSU0676CKlub vytrvalostních sportů ŠumperkDISK

D35C 3.69 km, 190 m, 10 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
5.Krčová MartinaKSU7272CKlub vytrvalostních sportů Šumperk55:28+ 7:53
11.Juřinová RadkaKSU8080CKlub vytrvalostních sportů Šumperk64:17+ 16:42

DH10N 2.33 km, 90 m, 7 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
9.Havlíková JulieKSU1666CKlub vytrvalostních sportů Šumperk149:56+ 126:06

H12C 2.87 km, 130 m, 7 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
4.Štábl VítKSU1100BKlub vytrvalostních sportů Šumperk28:36+ 5:34
9.Kroul FrantišekKSU1010Klub vytrvalostních sportů Šumperk45:39+ 22:37
16.Vlček AntonínKSU1121BKlub vytrvalostních sportů Šumperk51:42+ 28:40
20.Havlík JakubKSU1009BKlub vytrvalostních sportů Šumperk55:59+ 32:57
Smýkal LukášKSU1101CKlub vytrvalostních sportů ŠumperkDISK

H14C 3.48 km, 175 m, 12 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
2.Paloncý JanKSU0808BKlub vytrvalostních sportů Šumperk32:00+ 1:59
19.Marek VítKSU0838CKlub vytrvalostních sportů Šumperk83:53+ 53:52
20.Sovadina JakubKSU0929CKlub vytrvalostních sportů Šumperk98:40+ 68:39

H16C 4.06 km, 185 m, 9 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
2.Šána RobertKSU0616BKlub vytrvalostních sportů Šumperk40:24+ 2:58
3.Miča JanKSU0701BKlub vytrvalostních sportů Šumperk45:43+ 8:17
5.Štábl PatrikKSU0606AKlub vytrvalostních sportů Šumperk59:32+ 22:06

H18C 5.86 km, 390 m, 9 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
2.Tomanek LukášKSU0502AKlub vytrvalostních sportů Šumperk61:43+ 4:16
6.Šperlich JanKSU0403BKlub vytrvalostních sportů Šumperk76:58+ 19:31

H20C 6.29 km, 340 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtrátaPředb. body
1.Stryk ŠtěpánKSU0306BKlub vytrvalostních sportů Šumperk64:43

H21C 7.62 km, 450 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7181

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtrátaPředb. body
3.Tomanek DanielKSU7410CKlub vytrvalostních sportů Šumperk66:00+ 5:056864

H35C 6.29 km, 340 m, 13 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Miča PetrKSU7909CKlub vytrvalostních sportů Šumperk59:14
9.Videcký JanKSU7504CKlub vytrvalostních sportů Šumperk82:55+ 23:41
14.Vlček JanKSU8011CKlub vytrvalostních sportů Šumperk100:42+ 41:28

H45C 5.09 km, 260 m, 10 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
1.Šrámek JaromírKSU5801CKlub vytrvalostních sportů Šumperk50:14
8.Štábl RomanKSU7501CKlub vytrvalostních sportů Šumperk60:44+ 10:30
23.Květoň VladimírKSU6800CKlub vytrvalostních sportů Šumperk90:33+ 40:19

H55C 3.92 km, 220 m, 8 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
8.Paloncý PavelKSU6349CKlub vytrvalostních sportů Šumperk61:36+ 19:36

H70C 2.49 km, 130 m, 7 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
2.Komárek JaromírKSU4900CKlub vytrvalostních sportů Šumperk42:06+ 6:39

P 2.11 km, 100 m, 7 kontrol

Mezičasy

MístoJménoReg. čísloLicenceKlubČasZtráta
5.Havlík JindraKSU7800CKlub vytrvalostních sportů Šumperk29:42+ 7:09
11.Kroul JosefKSU7302Klub vytrvalostních sportů Šumperk34:07+ 11:34

1 Response

  1. Daniel Tomanek napsal:

    Parada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *