3 závody ve 2 dnech: Český pohár ve sprintu a dva závody Českého poháru štafet.

  1. V sobotu dopoledne uspořádal OK Slavia Hradec Králové sprint s centrem v Hradci Králové – Pouchově. Pěkně šel Jonas a Pantány v Áčkách a taky Blahys a Vovo v Céčkách.

Na gps nejlepších se můžete podívat ZDE

Naše výsledky:

D16C 2.06 km, 5 m, 18 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
23.Müllerová MarieKSU056521:55+ 7:16

D18C 2.06 km, 5 m, 18 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
Šánová JulieKSU0494DISK

H16A 2.34 km, 5 m, 18 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
31.Štábl PatrikKSU060615:54+ 3:04
40.Jordán AlexandrKSU062616:41+ 3:51

H16C 1.87 km, 5 m, 21 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
1.Bláha AdamKSU052515:15
17.Tomanek LukášKSU050218:30+ 3:15
21.Šána RobertKSU061618:57+ 3:42

H18C 1.87 km, 5 m, 21 kontrol

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
13.Šperlich JanKSU040316:32+ 2:13

H21E 2.51 km, 5 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
29.Müller JonášKSU990615:50+ 2:18
36.Jílek OndřejKSU990817:35+ 4:03

H21A 2.33 km, 5 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
16.Jílek JakubKSU920215:17+ 1:05
58.Tomanek DanielKSU741020:26+ 6:14

H21C 2.10 km, 5 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0

Mezičasy

MÍSTOJMÉNOREG. ČÍSLOČASZTRÁTA
5.Vozda VojtěchKSU904314:27+ 0:58
22.Gedeon DominikKSU990016:23+ 2:54
25.Hecl FrantišekKSU020117:00+ 3:31

2. Na sobotu odpoledne připravil Sportcentrum Jičín první letošní závod Českého poháru štafet.

Jak se to mělo chodit se můžete podívat u gps nejlepších (Tip: kdyz kliknete pravou myší na kontrolu a dáte Mass start, vyběhnou všichni najednou):

Naše výsledky: holky bohužel popíchaly vosy a byly disk

KSU 1 Klub vytrvalostních sportů ŠumperkDISK
     Lubrichová VeronikaDISK
     Šánová Julie125:08+0:00
     Müllerová Marie83:03+0:00

vyrovnaně běželi dorostenci, ale při neúčasti v karanténě Adama a nemocného Štěpy jim utekl postup na MČR o jedno místo:

26.314 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk138:26+
     Tomanek Lukáš42:42 (31.)+42:42 (31.)+
     Štábl Patrik48:42 (34.)+91:24 (30.)+
     Bláha Adam47:02 (25.)+138:26 (26.)+
41.315 KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk169:54+
     Šperlich Jan55:52 (49.)+55:52 (49.)+
     Šána Robert60:12 (45.)+116:04 (46.)+
     Jordán Alexandr53:50 (41.)+169:54 (41.)+

No a chlapi, to je paráda:


17. KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
138:40+
     Müller Jonáš45:24 (20.)+45:24 (20.)+
     Vozda Vojtěch45:36 (14.)+91:00 (16.)+
     Rajnošek Zdeněk47:40 (19.)+138:40 (17.)+

41. KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
155:02+
     Jílek Ondřej43:04 (8.)+43:04 (8.)+
     Jílek Jakub58:46 (56.)+101:50 (43.)+
     Tomanek Daniel53:12 (43.)+155:02 (41.)+

48. KSU 3 Klub vytrvalostních sportů Šumperk
164:33+
     Gedeon Dominik49:49 (52.)+49:49 (52.)+
     Janů Zdeněk53:35 (45.)+103:24 (45.)+
     Hecl František61:09 (56.)+164:33 (48.)+

3. V neděli se konal ve stejném prostoru druhý závod štafet. Chlapi vyběhli postup pro 2 štafety (klubů, které mají víc jak 1 štafetu na MČR je kolem 10 v republice)

Jak se to mělo chodit se můžete podívat u gps nejlepších (Tip: kdyz kliknete pravou myší na kontrolu a dáte Mass start, vyběhnou všichni najednou):

44.380 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk177:54+
     Lubrichová Veronika40:03 (34.)+40:03 (34.)+
     Müllerová Marie77:36 (47.)+117:39 (47.)+
     Šánová Julie60:15 (43.)+177:54 (44.)+
37.314 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk185:30+
     Tomanek Lukáš72:44 (54.)+72:44 (54.)+
     Bláha Adam60:28 (39.)+133:12 (46.)+
     Štábl Patrik52:18 (29.)+185:30 (37.)+
46.315 KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk206:03+
     Šperlich Jan73:10 (55.)+73:10 (55.)+
     Šána Robert65:51 (45.)+139:01 (49.)+
     Jordán Alexandr67:02 (43.)+206:03 (46.)+
28.24 KSU 1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk180:19+
     Jílek Ondřej57:51 (22.)+57:51 (22.)+
     Müller Jonáš61:24 (27.)+119:15 (20.)+
     Rajnošek Zdeněk61:04 (34.)+180:19 (28.)+
30.25 KSU 2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk180:25+
     Jílek Jakub58:38 (28.)+58:38 (28.)+
     Vozda Vojtěch63:15 (35.)+121:53 (32.)+
     Tomanek Daniel58:32 (27.)+180:25 (30.)+
59.26 KSU 3 Klub vytrvalostních sportů Šumperk221:33+
     Gedeon Dominik65:51 (53.)+65:51 (53.)+
     Janů Zdeněk75:00 (61.)+140:51 (60.)+
     Hecl František80:42 (60.)+221:33 (59.)+

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.