Kategorie D10C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 1.70 km, převýšení 60 m, 6 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 31 = 10:31:00
7209459 Byrtusová Klára TRI 0852 C 33 = 10:33:00
2102684 Vavrdová Karolína PTE 0880 C 35 = 10:35:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU 0979 C 37 = 10:37:00
2112745 Burdová Hana STE 0852 C 39 = 10:39:00
2108889 Reichlová Pavla KSU 0888 C 41 = 10:41:00
2122246 Kučerová Klaudie STE 0853 C 43 = 10:43:00
2102714 Klapková Alžběta PTE 0852 C 45 = 10:45:00
2058485 Paloncý Adéla KSU 0950 C 47 = 10:47:00
2058523 Skřivanková Anna TBM 0853 C 49 = 10:49:00
2053541 Tomanková Alice KSU 0959 C 51 = 10:51:00
2102682 Vrbová Marie PTE 0850 C 53 = 10:53:00
446409 Reichlová Lucie KSU 0850 C 55 = 10:55:00
Kategorie D12C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 100 m, 7 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
428262 Rychtářová Barbora MOV 0653 C 10 = 10:10:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON 0760 C 12 = 10:12:00
2108917 Kotrle Sylvia STE 0652 C 14 = 10:14:00
2133895 Slehová Martina UOL 0653 C 16 = 10:16:00
2085598 Pattermanová Magdalena KSU 0660 C 18 = 10:18:00
2069073 Jílková Pavla KON 0799 B 20 = 10:20:00
2108918 Zatloukalová Julie STE 0650 B 22 = 10:22:00
2069072 Jílková Lenka KON 0666 B 24 = 10:24:00
2108904 Burdová Helena STE 0653 B 26 = 10:26:00
9132 Pazderníková Zdeňka ASU 0698 B 28 = 10:28:00
2058482 Stryková Karolína KSU 0656 C 30 = 10:30:00
301263 Kopecká Nela UOL 0650 B 32 = 10:32:00
2108892 Fendrychová Klára STE 0750 C 34 = 10:34:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL 0750 B 36 = 10:36:00
2102683 Dosedělová Tereza PTE 0755 C 38 = 10:38:00
52561 Matoušková Johana STE 0751 C 40 = 10:40:00
428235 Čudková Kristýna MOV 0654 B 42 = 10:42:00
2069085 Dráčová Barbora UOL 0652 C 44 = 10:44:00
......................... VAK C 46 = 10:46:00
253160 Mitášová Barborka SOP 0651 C 48 = 10:48:00
2111803 Šaňáková Marie UOL 0651 B 50 = 10:50:00
2102681 Jungmannová Sofie PTE 0757 C 52 = 10:52:00
2067388 Malá Karolína VRB 0777 C 54 = 10:54:00
416509 Bartášková Karolína ASU 0799 C 56 = 10:56:00
......................... VAK C 58 = 10:58:00
Kategorie D14C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 130 m, 13 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00
......................... VAK C 5 = 10:05:00
2133908 Bartáková Veronika 1JX 0550 C 5 = 10:05:00 neregistro
8662703 Binarová Adéla UOL 0452 A 5 = 10:05:00
51874 Haluzová Štěpánka SBR 0450 C 5 = 10:05:00
446447 Heclová Marie KSU 0454 B 5 = 10:05:00
2067387 Horská Karolína VRB 0450 C 5 = 10:05:00 neregistro
2087689 Janečková Adéla PLU 0452 C 5 = 10:05:00
2053569 Konečná Julie KSU 0550 C 5 = 10:05:00
2035723 Lukašáková Sára STE 0450 A 5 = 10:05:00
2027246 Matoušková Jana MOV 0551 C 5 = 10:05:00
2108903 Mikošková Marie STE 0552 C 5 = 10:05:00
7206550 Navrátilová Marie ASU 0599 B 5 = 10:05:00
2035719 Neumannová Kristýna STE 0550 B 5 = 10:05:00
2019215 Otrubová Anna PLU 0577 A 5 = 10:05:00
2108881 Plachá Aneta JPV 0555 C 5 = 10:05:00
2087705 Procnerová Veronika BFM 0453 B 5 = 10:05:00
8654916 Rychlá Karolína KRN 0757 B 5 = 10:05:00
2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 A 5 = 10:05:00
2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 B 5 = 10:05:00
2067394 Svačinková Berenika VRB 0452 C 5 = 10:05:00
2067392 Tomčíková Eliška VRB 0555 C 5 = 10:05:00
2067399 Škařupová Anna VRB 0454 C 5 = 10:05:00 neregistro
Kategorie D16C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 3.50 km, převýšení 230 m, 16 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 10:35:00
? Březinová Štěpánka KSU 0250 C 35 = 10:35:00 neregistro
52722 Kličková Anna KON 0272 B 35 = 10:35:00
? Murínová Markéta KSU 0383 C 35 = 10:35:00 neregistro
1400409 Němečková Kateřina PLU 0350 B 35 = 10:35:00
2080839 Pospíšilová Helena STE 0253 C 35 = 10:35:00
2092435 Raclavská Lenka UOL 0252 B 35 = 10:35:00
2112727 Slehová Eliška UOL 0453 B 35 = 10:35:00
2061817 Černochová Michaela PLU 0351 A 35 = 10:35:00
Kategorie D18C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 4.00 km, převýšení 265 m, 15 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 10:35:00
2124801 Bídová Markéta UOL 0352 B 35 = 10:35:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL 0251 B 35 = 10:35:00
2025346 Štrosová Jana MOV 0051 C 35 = 10:35:00
Kategorie D21C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 5.20 km, převýšení 270 m, 20 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 35 = 10:35:00
? Czaschová Emílie SBR 8750 C 35 = 10:35:00
2115745 Holečková Anna UOL 9853 C 35 = 10:35:00
8655379 Marková Ema STE 0252 A 35 = 10:35:00
2092433 Raclavská Vlaďka UOL 0253 A 35 = 10:35:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 35 = 10:35:00
Kategorie D35C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 4.20 km, převýšení 210 m, 14 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:15:00
......................... VAK C 15 = 10:15:00
515485 Ebnerová Eva KON 8277 C 15 = 10:15:00
2092369 Good Ludmila SBR 8050 C 15 = 10:15:00
682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 15 = 10:15:00
52654 Jarošová Petra ZPV 6666 C 15 = 10:15:00
52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 15 = 10:15:00
2069071 Jílková Hana KON 8080 C 15 = 10:15:00
420402 Kopecká Jitka UOL 7750 C 15 = 10:15:00
49472 Leciánová Vanda OOP 7453 C 15 = 10:15:00
2080963 Marková Eva STE 7550 C 15 = 10:15:00
2025355 Matoušková Jana STE 7951 C 15 = 10:15:00
52532 Maťátková Marcela STE 7159 C 15 = 10:15:00
301698 Navrátilová Helena ASU 7799 C 15 = 10:15:00
887939 Otrubová Ivona PLU 7677 C 15 = 10:15:00
2109754 Poláčková Monika JPV 7552 C 15 = 10:15:00
2102855 Popieluchová Ivona BFM 7453 C 15 = 10:15:00
2051479 Růžičková Jana KSU 7797 C 15 = 10:15:00
436921 Svačinková Jitka VRB 7777 C 15 = 10:15:00
2102853 Zajícová Taťána BFM 7752 C 15 = 10:15:00
Kategorie D45C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 3.70 km, převýšení 210 m, 16 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
2073677 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 20 = 10:20:00
433098 Felklová Jarmila 47C 6050 C 20 = 10:20:00 neregistro
301304 Hendrychová Marcela HOB 7051 C 20 = 10:20:00
352324 Kotrlová Gita UOL 6953 C 20 = 10:20:00
2113042 Mikošková Iveta STE 7150 C 20 = 10:20:00
224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 20 = 10:20:00
2080842 Poštulková Milada STE 6850 C 20 = 10:20:00
2102820 Roubalíková Iva 3SX 6450 C 20 = 10:20:00 neregistro
2067389 Slavíková Lenka VRB 7373 C 20 = 10:20:00
52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 20 = 10:20:00
2096137 Zbraňková Magda STE 7352 C 20 = 10:20:00
2092436 Čecháčková Šárka UOL 7350 C 20 = 10:20:00
2032185 Ženčáková Marie 47C 6850 C 20 = 10:20:00 neregistro
52476 Šimková Hana UOL 6653 C 20 = 10:20:00
52730 Špacírová Danuše UOL 5852 C 20 = 10:20:00
2075676 Štorková Simona JPV 6556 C 20 = 10:20:00
Kategorie D55C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 3.10 km, převýšení 100 m, 13 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 10:30:00
51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 30 = 10:30:00
307335 Dudíková Eva JPV 5757 C 30 = 10:30:00
2080971 Honkyšová Eva JPV 6350 C 30 = 10:30:00
52445 Künstlerová Milada UOL 5651 C 30 = 10:30:00
52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 30 = 10:30:00
52630 Strohalmová Milena KRN 5651 C 30 = 10:30:00
Kategorie D65C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 2.70 km, převýšení 130 m, 12 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00
52599 Čadilová Alena ASU 5050 C 5 = 10:05:00
52557 Štáblová Jitka ASU 5350 C 5 = 10:05:00
Kategorie H10C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 1.90 km, převýšení 60 m, 6 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52488 Kubeš David PLU 0800 C 21 = 10:21:00
......................... VAK C 23 = 10:23:00
2053548 Štábl Vít KSU 1100 C 25 = 10:25:00
2051491 Petřivalský Nil OOL 0800 C 27 = 10:27:00
2058484 Paloncý Jan KSU 0808 C 29 = 10:29:00
682345 Pustějovský Matyáš PLU 0802 C 31 = 10:31:00
2102716 Mikuš Matěj PTE 0808 C 33 = 10:33:00
? Koutný Ondřej NNN 10N4 C 35 = 10:35:00 neregistro
2108898 Světnický Antonín STE 0800 C 37 = 10:37:00
251023 Mrkvica Václav ZLH 0800 C 39 = 10:39:00
2106723 Tomášek Josef STE 0808 C 41 = 10:41:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL 0801 C 43 = 10:43:00
? Míča Jan KSU 0701 C 45 = 10:45:00 neregistro
224904 Matoušek Jan STE 0909 C 47 = 10:47:00
896972 Lutera Oliver PLU 1001 C 49 = 10:49:00 neregistro
2073739 Polášek Filip KSU 0818 C 51 = 10:51:00
2112769 Mikoška Jan STE 0807 C 53 = 10:53:00
224899 Pánek Antonín SSU 0901 C 55 = 10:55:00
Kategorie H12C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 100 m, 8 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
51318 Kusiak Jakub MOV 0603 C 27 = 10:27:00
2125332 Navrátil Adam 3SX 0601 C 29 = 10:29:00 neregistro
428288 Špok Petr KRN 0601 C 31 = 10:31:00
224897 Pánek Ondřej SSU 0702 C 33 = 10:33:00
52844 Sekanina Ondřej ASU 0745 C 35 = 10:35:00 neregistro
2127603 Pouč Michal 3SX 0602 C 37 = 10:37:00 neregistro
2056276 Jordán Alexandr KSU 0626 B 39 = 10:39:00
52553 Hejtmánek Štěpán SSU 0505 C 41 = 10:41:00
2104587 Šána Robert KSU 0616 B 43 = 10:43:00
428276 Menzel Antonín MOV 0700 B 45 = 10:45:00
2058486 Mlček Vincenc KSU 0700 C 47 = 10:47:00
7206535 Navrátil Pavel ASU 0747 B 49 = 10:49:00
2108899 Plachý Ondřej JPV 0707 C 51 = 10:51:00
682687 Soldán Robin PLU 0600 B 53 = 10:53:00
2133905 Janeček Jáchym UOL 0700 C 55 = 10:55:00
2056308 Ondráček Viktor KSU 0600 C 57 = 10:57:00
Kategorie H14C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 3.40 km, převýšení 140 m, 12 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 10:25:00
......................... VAK C 25 = 10:25:00
416716 Bartášek Tomáš ASU 0447 C 25 = 10:25:00
2073730 Bláha Adam KSU 0525 B 25 = 10:25:00
8663128 Byrtus Jakub TRI 0508 B 25 = 10:25:00
2073714 Cieslar Michael TRI 0505 C 25 = 10:25:00
420438 Grygar Václav MOV 0502 C 25 = 10:25:00
2035728 Janků Martin STE 0404 B 25 = 10:25:00
2124798 Karásek Antonín PLU 0503 C 25 = 10:25:00
7210915 Kobylka David ASU 0546 C 25 = 10:25:00
2067397 Malý Tomáš VRB 0414 C 25 = 10:25:00
52512 Maťátko Václav STE 0500 C 25 = 10:25:00
421860 Petřivalský Arnau OOL 0501 C 25 = 10:25:00
446419 Polášek Vít KSU 0402 C 25 = 10:25:00
232194 Slavík Ondřej VRB 0505 C 25 = 10:25:00
2056285 Tomanek Lukáš KSU 0502 B 25 = 10:25:00
7200909 Vodička Igor UOL 0502 B 25 = 10:25:00
2125380 Vojvodík Eduard MOV 0600 B 25 = 10:25:00
436424 Zádrapa Marian Petr MOV 0503 C 25 = 10:25:00
2088729 Čecháček Adam UOL 0402 C 25 = 10:25:00
2061762 Černoch Martin PLU 0500 B 25 = 10:25:00
2082903 Šperlich Jan KSU 0403 B 25 = 10:25:00
2075670 Štorek Jan JPV 0505 B 25 = 10:25:00
446437 Štábl Patrik KSU 0606 B 25 = 10:25:00
Kategorie H16C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 3.80 km, převýšení 250 m, 16 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 5 = 10:05:00
2108907 Doseděl Štěpán STE 0206 C 5 = 10:05:00
2088178 Dostál František UOL 0201 B 5 = 10:05:00
2070842 Hošťálek Ondřej ZPV 0300 C 5 = 10:05:00
2124774 Karásek František PLU 0301 B 5 = 10:05:00
52482 Karásek Luboš PLU NNN3 C 5 = 10:05:00 neregistro
426397 Karásek Matyáš ZPV 0302 C 5 = 10:05:00
428249 Matoušek Ondřej MOV 0300 C 5 = 10:05:00
2067396 Matuš Vít VRB 0202 A 5 = 10:05:00
421859 Petřivalský Bernat OOL 0203 C 5 = 10:05:00
2108865 Poláček Lukáš JPV 0306 C 5 = 10:05:00
2113074 Rajman Filip UOL 0301 B 5 = 10:05:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU 0202 B 5 = 10:05:00
2075675 Štorek David JPV 0202 B 5 = 10:05:00
8662429 Štábl Adam KSU 0401 A 5 = 10:05:00
Kategorie H18C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 4.50 km, převýšení 225 m, 17 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7208224 Holusek Jiří JPV 0123 C 30 = 10:30:00
7207780 Kaprál Jan SSU 0000 B 30 = 10:30:00
2027241 Neumann David STE 0101 B 30 = 10:30:00
2060295 Poštulka Lukáš STE 0104 B 30 = 10:30:00
52733 Šimek Štěpán UOL 0104 B 30 = 10:30:00
Kategorie H21C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 6.50 km, převýšení 335 m, 25 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
......................... VAK C 0 = 10:00:00
52531 Albert František OOL 5804 C 0 = 10:00:00
681853 Binar Robert OOL 7501 C 0 = 10:00:00
8654919 Doležel Ondřej STE 9202 C 0 = 10:00:00
8656711 Fajkus Radim JPV 9509 C 0 = 10:00:00
52503 Fendrych Michal STE 7607 C 0 = 10:00:00
7207868 Gilík Marek SOP 9904 B 0 = 10:00:00
8655386 Hepnar Luboš STE 6307 C 0 = 10:00:00
7203331 Herdegen Ondřej BOV 5200 C 0 = 10:00:00
500581 Hlava Miroslav KON 6515 C 0 = 10:00:00
2080826 Janků Marek STE 7102 C 0 = 10:00:00
49304 Lichý Ondřej SOP 8802 C 0 = 10:00:00
8655380 Lukašák Šimon STE 0202 A 0 = 10:00:00
2049564 Marek Antonín STE 7501 C 0 = 10:00:00
2025356 Matoušek Jiří STE 7504 C 0 = 10:00:00
2067391 Matuš Vojtěch VRB 9606 C 0 = 10:00:00
7758623 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 0 = 10:00:00
2060296 Poštulka Tomáš STE 9700 C 0 = 10:00:00
52516 Pudel Jarda STE 7505 C 0 = 10:00:00
8654882 Rychlý Pavel KRN 8505 C 0 = 10:00:00
2073426 Silnoušek Jiří STE 7200 C 0 = 10:00:00
7210862 Skřivanek Marcel JPV 7713 C 0 = 10:00:00
8656687 Světnický František STE 0204 A 0 = 10:00:00
2108900 Tomášek Tomáš STE 8000 C 0 = 10:00:00
1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 B 0 = 10:00:00
8655374 Václavek Tomáš STE 5809 C 0 = 10:00:00
8662724 Zapletal Martin STE 8500 C 0 = 10:00:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 0 = 10:00:00
1931332 Zdráhal Tomáš OOL 8801 C 0 = 10:00:00
7201758 Šklíba Michal SRK 9900 B 0 = 10:00:00
Kategorie H35C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 5.60 km, převýšení 270 m, 19 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:20:00
......................... VAK C 20 = 10:20:00
416715 Bartášek Jiří ASU 7448 C 20 = 10:20:00
2118486 Burda Tomáš STE 7600 C 20 = 10:20:00
49341 Byrtus Petr TRI 7703 C 20 = 10:20:00
2090872 Ebner Zdeněk KON 8215 C 20 = 10:20:00
2020741 Horký Jan UOL 7100 C 20 = 10:20:00
2070849 Karásek Martin ZPV 7301 C 20 = 10:20:00
2044889 Kopecký David UOL 7800 C 20 = 10:20:00
2115730 Možný Stanislav PVP 7700 C 20 = 10:20:00
7203338 Navrátil Martin ASU 7449 C 20 = 10:20:00
2102537 Novák Jan STE 7900 C 20 = 10:20:00
2118494 Paulíček Michal UOL 7701 C 20 = 10:20:00
886282 Smékal David UOL 7503 C 20 = 10:20:00
301259 Stibor Zbyněk VRB 7601 C 20 = 10:20:00
52640 Strohalm Petr KRN 8103 C 20 = 10:20:00
52462 Tomášek Petr STE 8001 C 20 = 10:20:00
2109761 Vojvodík Martin 7SC 7401 C 20 = 10:20:00 neregistro
Kategorie H45C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 4.90 km, převýšení 205 m, 19 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 15 = 10:15:00
2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 15 = 10:15:00
433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 15 = 10:15:00
2121898 Holusek Milan JPV 6909 C 15 = 10:15:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 15 = 10:15:00
515079 Kotrle Miroslav UOL 7005 C 15 = 10:15:00
1410004 Kubíček Jiří UOL 6500 C 15 = 10:15:00
2112775 Mikoška Eman STE 7103 C 15 = 10:15:00
8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 15 = 10:15:00
920658 Pavlík Radek ASU 6849 C 15 = 10:15:00
1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 15 = 10:15:00
2112735 Poláček Luboš JPV 7214 C 15 = 10:15:00
2080962 Poštulka Zdenek STE 6600 C 15 = 10:15:00
2087712 Raclavský Vladislav UOL 6600 C 15 = 10:15:00
2102813 Roubalík Radovan 3SX 6400 C 15 = 10:15:00 neregistro
436923 Slavík Tomáš VRB 6808 C 15 = 10:15:00
426375 Světnický Alexandr OOL 6300 C 15 = 10:15:00
352349 Tesař Jiří AOP 6702 C 15 = 10:15:00
51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 15 = 10:15:00
1403416 Vavřík René MOV 7000 C 15 = 10:15:00
51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 15 = 10:15:00
1401181 Václavek Jiří STE 5701 C 15 = 10:15:00
2011817 Šimek Roman UOL 6503 C 15 = 10:15:00
428248 Špok Petr KRN 7100 C 15 = 10:15:00
2075678 Štorek Petr JPV 6505 C 15 = 10:15:00
Kategorie H55C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 4.40 km, převýšení 220 m, 17 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 10:30:00
......................... VAK C 30 = 10:30:00
8662684 Argaláš Jaroslav TRI 6202 C 30 = 10:30:00
52473 Bednář Jan UOL 5402 C 30 = 10:30:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV 6217 C 30 = 10:30:00
2049563 Doseděl Emil STE 6100 C 30 = 10:30:00
52589 Felkl Luděk 47C 6000 C 30 = 10:30:00 neregistro
2106888 Hrouza Jan KRN 5401 C 30 = 10:30:00
52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 30 = 10:30:00
52538 Kolář Leopold VRB 5404 C 30 = 10:30:00
52500 Kubeš Jaromír PLU 6219 C 30 = 10:30:00
206457 Labudík Milan VRB 6202 C 30 = 10:30:00
49476 Lecián Oldřich OOP 6100 C 30 = 10:30:00
52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 30 = 10:30:00
341715 Skácel Jaroslav KON 4617 C 30 = 10:30:00
352301 Slivečka Jaromír MOV 5601 C 30 = 10:30:00
52628 Strohalm Petr KRN 5601 C 30 = 10:30:00
307337 Višňa Milan OOL 5904 C 30 = 10:30:00
Kategorie H65C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 3.20 km, převýšení 150 m, 13 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 25 = 10:25:00
352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 25 = 10:25:00
8656584 Jurčák Karel SOP 5101 C 25 = 10:25:00
52762 Novotný Stanisl ZLH 4800 C 25 = 10:25:00
51950 Pospíšil Karel VRB 5001 C 25 = 10:25:00
52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 25 = 10:25:00
51917 Toman Stanislav SBR 4801 C 25 = 10:25:00
Kategorie H70C
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 2.40 km, převýšení 105 m, 13 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 10:20:00
51905 Dospíšil Jaroslav SBR 4501 C 20 = 10:20:00
52438 Horký Jan UOL 4600 C 20 = 10:20:00
51937 Kašpar Josef HOB 4601 C 20 = 10:20:00
52549 Ostřanský Josef SSU 4302 C 20 = 10:20:00
52529 Čermák Miloslav STE 4101 C 20 = 10:20:00
Kategorie HD10N
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 1.50 km, převýšení 60 m, 6 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2090866 Rozsíval Martin KON 1022 C 20 = 10:20:00
2122254 Kubálková Eliška STE 0854 C 22 = 10:22:00
2102717 Vrba Antonín PTE 1001 C 24 = 10:24:00
2020738 Čeřovský Filip KON 1010 C 26 = 10:26:00
2051531 Frélichová Karolína PLU 0853 C 28 = 10:28:00 neregistro
428280 Kopecká Tereza UOL 1050 C 30 = 10:30:00
2102715 Šmída Patrik PTE 1004 C 32 = 10:32:00
4641782 Zbíralová Kateřina UOL 1151 C 34 = 10:34:00
2102861 Tomášková Anna STE 1051 C 36 = 10:36:00
52484 Luterová Laura PLU 1051 C 38 = 10:38:00 neregistro
2102862 Penka Matěj STE 0849 C 40 = 10:40:00 neregistro
2051494 Růžička Matěj KSU 0901 C 42 = 10:42:00
Kategorie HDR
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 1.40 km, převýšení 60 m, 6 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
......................... VAK C 0 =
? Bártková Rozárie STE 0851 C 0 = neregistro
4634081 Ebnerová Alena KON 1171 C 0 =
? Good Marie SBR 1250 C 0 = neregistro
341893 Grossová Aneta OOP 0951 C 0 =
? Herman Jakub KRN 0606 C 0 =
232526 Hudečková Adina OOP 1450 C 0 =
232529 Hudečková Stella OOP 1150 C 0 =
52510 Janků Michala STE 1150 C 0 =
? Jäckel Maxmilián KSU 1009 C 0 = neregistro
? Jäckel Vilda KSU 1212 C 0 = neregistro
2122263 Kotrle David STE 1101 C 0 =
2113056 Kubíčková Magdalena UOL 1150 C 0 =
2133904 Kvášová Kateřina UOL 1051 C 0 =
2067390 Malý David VRB 1100 C 0 =
2073656 Marek Martin STE 1100 C 0 =
232399 Menzel František MOV NNN1 C 0 = neregistro
52573 Michlovi Barbora a Jonáš SSU NNN2 C 0 = neregistro
2102713 Mikušová Kateřina PTE 1350 C 0 =
247250 Mrkvica Jan ZLH 1100 C 0 =
2127591 Oklešťková Zuzana 3SX 0950 C 0 = neregistro
995892 Otrubová Veronika PLU 1277 C 0 =
2125334 Pechová Lucie 3SX 0752 C 0 = neregistro
52844 Pánek Milan SSU NNN1 C 0 = neregistro
? Sirkovský Matěj KSU 1102 C 0 = neregistro
52592 Skřivanek František TBM 1108 C 0 =
? Smýkal Lukáš KSU 1103 C 0 = neregistro
2125326 Sojková Monika 3SX 0651 C 0 = neregistro
301254 Stiborová Blanka VRB 7651 C 0 =
2121010 Svoboda Ondřej UOL 1201 C 0 =
331752 Tesařová Lucie AOP 1451 C 0 =
2111615 Tichá Anna SSU 1150 C 0 =
442849 Tomášek Matěj STE 1202 C 0 =
232959 Tomášková Lucie STE 1350 C 0 =
2125324 Vittorio Martin 3SX 0800 C 0 = neregistro
? Vlček Antonín KSU 1101 C 0 = neregistro
? Zatloukal Vojtěch STE 0908 C 0 =
2125314 Škarda Josef 3SX 0700 C 0 = neregistro
Kategorie P
20.10.2018 Oblastní žebříček
- startovní listina
délka trati 2.90 km, převýšení 70 m, 10 kontrol tištěno 19.10.2018 0:07
st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 10:10:00
......................... VAK C 10 = 10:10:00
......................... VAK C 10 = 10:10:00
......................... VAK C 10 = 10:10:00
......................... VAK C 10 = 10:10:00
52946 Adamčíková Zdeňka LOV 8750 C 10 = 10:10:00
52737 Bartošová Dana PTE 7650 C 10 = 10:10:00
49415 Binčík Milan OOP 6401 C 10 = 10:10:00
887164 Binčíková Dana OOP 6650 C 10 = 10:10:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 10 = 10:10:00
7854 Bucký Josef 4BX 6000 C 10 = 10:10:00 neregistro
51884 Bucká Karolína 4BX 9550 C 10 = 10:10:00 neregistro
8885 Chmelařová Blanka 25C 6750 C 10 = 10:10:00 neregistro
2800312 David Vladimír SFM NNN3 C 10 = 10:10:00 neregistro
2119196 David Vladimír SFM NNN1 C 10 = 10:10:00 neregistro
2125376 Davidová Petra SFM NNN4 C 10 = 10:10:00 neregistro
2121755 Davidová Tereza SFM NNN2 C 10 = 10:10:00 neregistro
2109764 Dráč Pavel UOL 7201 C 10 = 10:10:00
2102544 Gros Petr OOP 7700 C 10 = 10:10:00
52981 Grygarová Eva MOV 7753 C 10 = 10:10:00
52718 Havelka Jan KON 0222 C 10 = 10:10:00
231950 Hendrych Vlastimil HOB 5601 C 10 = 10:10:00
301560 Holečková Lenka UOL 6750 C 10 = 10:10:00
232338 Hrabicová Iva OOP 6150 C 10 = 10:10:00
? Hudečková Petra OOP 8252 C 10 = 10:10:00
2102553 Kobylka Roman ASU 6749 C 10 = 10:10:00
2112733 Kociánová Eva OOP 6750 C 10 = 10:10:00
7204981 Kolář Josef NNN NNN5 C 10 = 10:10:00 neregistro
232358 Kraml František OOP 5500 C 10 = 10:10:00
301290 Kratschmerová Jitka VRB 6250 C 10 = 10:10:00
4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 10 = 10:10:00
? Mach Šimon NNN 03N1 C 10 = 10:10:00 neregistro
? Martiníková Karin OOP 6250 C 10 = 10:10:00
? Mikošková Tereza STE XXXX C 10 = 10:10:00 neregistro
8831 Mikušová Ivana PTE 8365 C 10 = 10:10:00
? Musilová Jana ASU 7798 C 10 = 10:10:00
52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 10 = 10:10:00
2102551 Pospíšilová Lucie STE 7551 C 10 = 10:10:00
2112772 Rozsívalová Petra KON 8063 C 10 = 10:10:00
49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 10 = 10:10:00
2045207 Smékalová Jana UOL 7850 C 10 = 10:10:00
? Strohalm Roman KRN 5299 C 10 = 10:10:00 neregistro
2121889 Syrová Eliška 3SX 9950 C 10 = 10:10:00 neregistro
49487 Urbánek Martin SFM 7601 C 10 = 10:10:00 neregistro
2061800 Urbánková Tereza SFM 0351 C 10 = 10:10:00 neregistro
49450 Urbánková Šárka SFM 7651 C 10 = 10:10:00 neregistro
2088187 Čecháček Petr UOL 6800 C 10 = 10:10:00
2020742 Čeřovská Adéla KON 8755 C 10 = 10:10:00
2082935 Čudek Libor MOV NNN2 C 10 = 10:10:00 neregistro
49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 10 = 10:10:00
? Šrajer Jan OOP 5601 C 10 = 10:10:00