Skřítecký divočák - 24.6.2017



M ČR štafet a klubů 2017



Dnes má narozeniny
Magdalena Pattermanová (11)



Chlapácký běh

Kontakt na oddíl:
vybor@ksu.cz


TOPlist


 15.4.2016 8:58 :: Počítání a zveřejňování žebříčků v Hanácké oblasti
Už máme tři kola HŽJ za sebou a mnozí nemohou najít, jak si v žebříčku vedou.
Bodové výsledky nenajdete tam, jak jste byli celé roky zvyklí – Hanácká oblast_C-žebříček_rok 2016 nebo HO_závody_Kalendář závodů 2016.
Žebříčkové pořadí najdete na klubových stránkách SKI-OB Šternberk v části Žebříčky HO. Jsou velmi rychle zpracovány a publikovány, výhodou je, že si můžete nastavit volbu počtu závodů.
Letos na jaře se počítá 5 nejlepších závodů z devíti a přitom pořadatelské kluby si nemohou uplatnit na svých závodech u svých pořádajících členů průměry.
Soutěž družstev už není tak přehledně graficky započítána, jak pro nás v loňském roce počítal Šráma nebo před tím Čmelda. Už není zřejmé, jak se kdo na výsledku podílel, komu se výkon škrtal atd. Nyní je uveden pouze celkový počet bodů pro jednotlivý klub.
:: Lenon


Další starší novinky:

1.3.2017 18:27

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 6 (Lenon)

23.2.2017 17:14

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 5 (Lenon)

20.2.2017 13:15

::

BALTSKÉ MISTROVSTVÍ (Lenon)

17.2.2017 9:25

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 4 (Lenon)

9.2.2017 11:30

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 3 (Lenon)

2.2.2017 10:55

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 2 (Lenon)

24.1.2017 20:14

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 1 (Lenon)

17.1.2017 15:54

::

14.1.2017 - LYŽAŘENÍ (Prcek)

17.1.2017 13:01

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

13.1.2017 17:38

::

CO BYLO V PROSINCI. (Lenon)

21.11.2016 19:26

::

Valná hromada ala punk, 19.11.2016 (Lenon)

13.11.2016 10:06

::

Zisk licencí v letošní sezóně (Lenon)

9.11.2016 12:04

::

5.11.2016 -7.HŽP - klasika, Velký Týnec, UOL + SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

25.9.2016 19:41

::

24.9.2016 – 2.HŽP – klasika, Horní Údolí, ZLH (Lenon)

19.6.2016 9:26

::

22.-24.7.2016, ŠUMPERSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

19.6.2016 8:07

::

()

19.6.2016 8:04

::

14.6.2016, trenink krátká trať, Kunčice (Lenon)

16.6.2016 19:54

::

11.6.2016, Posluchov, krátká trať - UOL (Janča)

15.6.2016 21:40

::

8.6.2016, Přebor škol, Praha - DKP (Lenon)

15.6.2016 20:54

::

7.6.2016, Velká strana - Dolní Studénky (Lenon)

15.6.2016 20:22

::

4.-5.6.2016, ČPŠ + ŽA - sprint, Ivančice - VBM, BBM (Lenon)

13.6.2016 10:29

::

31.5.2016, trénink Sobotín (Lenon)

13.6.2016 9:01

::

28.5.-29.5.2016, ME, ŽA, ŽB, ŽC, Černá Voda - ASU, AOP (Lenon)

25.5.2016 10:15

::

24.5.2016, Trénink, krátká - Rudoltice -KSU (Lenon)

25.5.2016 8:43

::

4.-5.6.2016, VYZÝVACÍ POHÁR - Ivančice (Lenon)

23.5.2016 19:22

::

6.HŽJ, MHO krátká trať, Bruntál - SBR (Lenon)

21.5.2016 10:13

::

18.5.2016 Přebor škol, Plumlov - PLU (Lenon)

19.5.2016 9:30

::

17.5.2016, trénink + WRE, Riga (Kubyk)

17.5.2016 21:41

::

14.-15.5.2016. 2. a 3. ŽB, Zlín - TZL (Domino)

13.5.2016 9:22

::

11.5.2016 WOD + Na Baštu, Králec - KSU (Lenon)

12.5.2016 19:43

::

10.5.2016, trénink Skřítek (Lenon)

12.5.2016 13:23

::

7.5.2016, MČR sprint, Uherský Brod - LCE (Pantány a Ondra)

6.5.2016 14:24

::

5.5.2016, trénink - sprint (Lenon)

6.5.2016 9:42

::

30.4.-1.5. Trutnov Áčka -SHK,LTU a 5.HŽJ - Ženklava - MOV (Lenon)

4.5.2016 12:56

::

3.5.2016, treninky, Králec-Třemešek, vrstevnice (Lenon)

29.4.2016 11:05

::

26.4.2016, Trénink sprint - Šumperk, Zkrácená - Skřitek (Lenon)

28.4.2016 20:04

::

23.-24.4.2016, Mistrovství Moravy - TBM (Lenon)

28.4.2016 9:44

::

20.4.2016 Přebor škol + Chlapák-Prcek (Lenon)

28.4.2016 8:38

::

19.4.2016 Trenink - Hromaďák (Lenon)

18.4.2016 9:25

::

16.4.2016, MČR noční a půlmaratón (Lenon)

17.4.2016 16:02

::

16.4.2016, MHO - klasika, Ochoz u Konice, OOL (Lenon)

15.4.2016 8:58

::

Počítání a zveřejňování žebříčků v Hanácké oblasti (Lenon)

13.4.2016 19:54

::

12.4.2016, Trénink - Opakované starty (Lenon)

11.4.2016 9:48

::

JARNÍ TRÉNINKY KSU (Lenon)

9.4.2016 21:23

::

9.4.2016, MHO - sprint, Staré Město pod Sněžníkem, SSU (Lenon)

9.4.2016 9:14

::

6.6.2016, Kros Gymnázia - Chlapák/Prcek (Lenon)

7.4.2016 16:23

::

5.4.2016, trenink, SPRINT - Hluchák (Lenon)

7.4.2016 11:50

::

2.4.2016, 2.HŽJ, Rybáře, UOL+JPV (Lenon)

3.4.2016 18:06

::

24.-27.3.2016 Velikonoční soustředění - Zderaz (Lenon)

1.4.2016 18:43

::

19.-20.3.2016, 1.ČPŠ a Jarní pohár (Ondrys)

29.3.2016 20:50

::

1.HŽJ Jakartovice 19.3.2016 (Pantány)

22.3.2016 17:48

::

Soustředění ve Slovinsku a závody Lipica Open 2016 (Zdenál)

9.2.2016 8:48

::

Orienťácké tréninky v Rize (Kubyk)

4.2.2016 11:59

::

Welzlův kros (Lenon)

2.2.2016 20:19

::

Ticho po pěšině. (Lenon)

26.12.2015 9:16

::

PF 2016 (Lenon)

26.12.2015 9:15

::

Silvestrovský běh (Lenon)

25.12.2015 10:00

::

24.12.2015, VÝBĚH NA MĚSTSKÉ SKÁLY - KSU (Lenon)

22.12.2015 20:08

::

VÝBĚH NA MĚSTSKÝ (Lenon)

16.12.2015 14:16

::

12.12.2015, Valná hromada a Zakončení sezóny (Lenon)

15.12.2015 20:59

::

12.12.2015, Přebor klubu v bodovacím Scorelaufu, Hraběšice (Lenon)

24.11.2015 9:30

::

13.-17.11.2015. EGER GRAND PRIX (Lenon)

23.11.2015 17:46

::

7.11.2015, RABŠTEJNSKÝ KOCOUR - KAS Olomouc (Lenon)

22.11.2015 18:19

::

SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

2.11.2015 17:30

::

MISTROVSTVÍ HANÁCKÉ OBLASTI DRUŽSTEV ŽÁKŮ (Lenon)

2.11.2015 9:53

::

SUROVEC (Lenon)

1.11.2015 20:41

::

28.+31.10.2015, 7. + 8. HŽP, Jesenec + Hlubočky, KON + UOL (Lenon)

26.10.2015 19:33

::

24.-25.10.2015, MSR - sprint + 2xKT, 6.HŽP - VIC, zkrácená VČO (Lenon)

23.10.2015 18:33

::

18.10.2015, Horokros - Chlapák a Prcek - KSU, Horal (Lenon)

23.10.2015 16:34

::

21.10.2015, Podzimní přebor škol - SSU (Lenon)

19.10.2015 15:54

::

17.10.2015, Kunčice - SSU (Lenon)

19.10.2015 13:52

::

Tréninky v dalším období (Lenon)

19.10.2015 13:30

::

11.10.2015, Vracov, MČR obl.výběrů žactva - TZL (Lenon)

17.10.2015 22:29

::

11.10.2015, Vracov, MČR klubů - TZL (Lenon)

17.10.2015 22:19

::

10.10.2015, Vracov, MČR štafet -TZL (Lenon)

16.10.2015 17:07

::

Horokros - Chlapák a Prcek (Lenon)

9.10.2015 20:46

::

6.10.2015, Trénink - 1.úsek štafet (Lenon)

6.10.2015 13:31

::

3.10.2015. 4.HŽP + 3.HŽŠ, Dub nad Moravou - Cítov, JPV (Lenon)

5.10.2015 12:48

::

29.9.2015, Trénink (Lenon)

1.10.2015 19:02

::

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA KLASICKÉ TRATI (Lenon)

28.9.2015 15:57

::

23.9.2015, Trenink - Kamenec (Lenon)

22.9.2015 20:00

::

19.9.2015, Suchá Rudná - klasika, SBR (Lenon)

22.9.2015 9:08

::

22.9.2015 Trénink - Kamenec (Lenon)

20.9.2015 14:30

::

2.,9.,16. září 2015, Chlapáci a Prcci (Lenon)

20.9.2015 11:08

::

15.9.2015, Trénink - volba, Lovák (Lenon)

20.9.2015 8:44

::

11.-12.9.2015, 3.HŽP - SKM, ČPŠ + sprint, SJI (Lenon)

14.9.2015 18:59

::

Trenink 15.9. (Lenon)

11.9.2015 13:44

::

8.9.2015, Trénink, První úseky - Kolšov (Lenon)

11.9.2015 13:38

::

5.-6.9.2015, ŽA - MLA + HŽP, ŽB - JPV (Lenon)

4.9.2015 12:54

::

Soustrředění SCM + CVČ, 25.-30.8.2015 (Lenon)

25.8.2015 10:31

::

KONEC PRÁZDNIN ... (Lenon)

14.8.2015 18:11

::

15.-21.8.2015 Soustředění SCD - LETNÍ TÁBOR (Lenon)

11.8.2015 10:33

::

1.-9.8.2015 BOHEMIA, Heřmanice v Podještědí, BOR (Lenon)

9.7.2015 21:56

::

Tišnovský triatlon (Likas)

30.6.2015 21:47

::

PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE 2015 (Lenon)

29.6.2015 8:36

::

(Lenon)

24.6.2015 14:40

::

23.6.2015, Trénink, KRÁTKÝ MEJDAN, Bohdíkovský lom (Lenon)

23.6.2015 12:57

::

19.-21.6.2015 MČR krátká trať - EKP, Jáchymov (Lenon)

17.6.2015 10:06

::

16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

16.6.2015 12:50

::

16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

14.6.2015 10:06

::

13.6.2015, 8.HŽJ - MHO klasika - ZLH, Rejvíz (Lenon)

12.6.2015 19:23

::

Duchovo BiciOri (Likas)

12.6.2015 18:05

::

10.6.2015, Finále Přeboru škol - AOV Ostrava (Lenon)

10.6.2015 8:21

::

9.6.2015, trénink na Městských skalách (Lenon)

8.6.2015 10:23

::

6.-7.6.2015, 5.a 6. ŽA, 4.a 5. ŽB - TTR, Kobylí hlava (Lenon)

8.6.2015 7:26

::

31.5. + 3.6.2015, závody (Lenon)

3.6.2015 18:36

::

2.6.2015, trenink Bodovaný scorelauf, Alojzov (Lenon)

3.6.2015 17:25

::

30.-31.5.2015, 3. a 4. ČPŠ, 4.ŽA, VYZÝVACÍ POHÁR - DKP, Kroučová, Žatec (Lenon)

26.5.2015 21:24

::

26.5.2015, První úsek, Nový Malín (Lenon)

24.5.2015 21:16

::

23.-24.5.2015, MČR sprint a sprintové štafety - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

24.5.2015 14:44

::

23.5.2015, 7.HŽJ - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

24.5.2015 12:47

::

22.5.2015,Chlapák - Na Baštu (Lenon)

19.5.2015 21:37

::

19.5.2015, Trénink - Proběhnutí, Králec (Lenon)

19.5.2015 15:37

::

16.-17.5.2015, 1. a 2. ŽA - PGP, Albrechtice u Sušice (Lenon)

18.5.2015 11:44

::

16.-17.5.2015, 2. a 3. ŽB - AOV, Visaláje (Lenon)

14.5.2015 17:32

::

Závodní víkend 16.-17.5.2015 (Lenon)

13.5.2015 15:39

::

13.5.2015, Krajský přebor škol, SSU - Švagrov (Lenon)

13.5.2015 9:47

::

12.5.2015, Trénink - Motýlek, Sobotín (Lenon)

6.5.2015 20:27

::

V polovině jarní sezóny ... (Lenon)

6.5.2015 14:23

::

Můj Méďa (Věrka)

6.5.2015 10:07

::

5.5.2015, Trénink - "shluky", Šumperk (Lenon)

2.5.2015 20:14

::

2.5.2015, 6.HŽJ - OOL, Drahanovice (Lenon)

1.5.2015 18:27

::

1.5.2015, 5.HŽJ - STE, Šternberk (Lenon)

30.4.2015 11:05

::

28.4.2015, Trénink - sprint, Praha (Tuci)

29.4.2015 8:45

::

26.4.2015, 2.ČPŠ - ZBM, Bukovinka (Lenon)

28.4.2015 19:54

::

28.4.2015, Trénink - sprint, Šumperk (Lenon)

27.4.2015 14:47

::

Hanácký žebříček (Lenon)

27.4.2015 12:53

::

25.4.2015, 4.HŽJ - KSU, Sobotín (Lenon)

27.4.2015 12:23

::

3.NOMINAČNÍ, 24.4.2015, Kostelec n.H. - JPV (Lenon)

23.4.2015 17:01

::

22.4.2015, Přebor škol a Parkový běh (Lenon)

22.4.2015 10:58

::

Sobotínský divočák (Tuci)

22.4.2015 8:46

::

21.4.2015, Trénink - Sudkov (Lenon)

21.4.2015 8:00

::

19.4.2015, 1.ČPŠ + MHO štafet - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

20.4.2015 10:16

::

18.4.2015, 1.ŽB + 3.HŽJ - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

17.4.2015 21:50

::

2.NOMINAČNÍ, 17.4.2015, Bouzov - JPV (Lenon)

14.4.2015 20:36

::

2.JARNÍ TRÉNINK, Stavěč_Sběrač na Lováku (Lenon)

13.4.2015 17:26

::

TRÉNINKY JARO 2015 (Lenon)

13.4.2015 17:20

::

Trénink, 14.4.2015, Stavěč_sběrač (Lenon)

12.4.2015 10:43

::

11.4.2015. 2.HŽJ - STE, Domašov u Šternberka (Lenon)

11.4.2015 10:11

::

1.NOMINAČNÍ, Samotíšky, UOL+STE (Lenon)

9.4.2015 12:29

::

KROS GYMNÁZIA, 8.4.2014 (Lenon)

7.4.2015 21:56

::

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2015 - VIDNAVA, 2.-5.4.2015 (Lenon)

6.4.2015 8:48

::

2.4.-5.4.2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ. Vidnava (Lenon)

1.4.2015 18:05

::

VIDNAVA 2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

28.3.2015 21:10

::

28.3.2015, 1.HŽJ - UOL, TRŠICE (Lenon)

25.3.2015 12:00

::

HLUCHÁK OPEN (Lenon)

25.3.2015 10:05

::

Trénink, 24.03.2015 (Lenon)

25.3.2015 9:40

::

Víkendový výsledkový servis. (Lenon)

24.3.2015 7:57

::

Dnešní trénink (Lenon)

21.3.2015 7:32

::

SEZÓNA ZAČÍNÁ - 21.3.2015 (Lenon)

11.3.2015 20:55

::

LIPICA OPEN, 6.-9.03.2015, SLOV (Lenon)

6.3.2015 16:07

::

Přihlášky na závody (Likas)

4.3.2015 7:19

::

Guna a Kuba mají mimčo (Tuci)

17.2.2015 10:32

::

HROMNIČNÍ POTĚŠENÍ, 16.2.2015 (Lenon)

16.2.2015 10:23

::

Hromniční potěšení (Lenon)

12.2.2015 21:46

::

7.-10.2.2015 LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ DEŠTNÉ (Lenon)

4.2.2015 7:51

::

TĚLOCVIČNA MALÍ (Lenon)

1.2.2015 20:13

::

SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

28.1.2015 15:04

::

5-denní MTBO 2015 2.- 6.7.2015 (Markéta)

28.1.2015 12:53

::

INFORMACE (Lenon)

21.1.2015 9:31

::

(Lenon, Pepin)

18.1.2015 9:33

::

17.1.2015, OKOLO PARSKU (Lenon)

12.1.2015 10:16

::

Lyžařské zpravodajství (Lenon)

11.1.2015 11:05

::

10.1.-14.1.2015 Spine Race 2015 (Lenon)

7.1.2015 7:33

::

6.1.2015, tělocvična MALÍ (Lenon)

1.1.2015 10:17

::

PF 2015 (Výbor KSU)

24.12.2014 15:35

::

KLUB VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ ŠUMPERK VÁM PŘEJE PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ (Lenon)

20.12.2014 7:53

::

Tělocvična - MALÍ, 16.12.2014 (Lenon)

18.12.2014 17:33

::

TRÉNINK, TĚLOCVIČNA, ROČ. 2002 A STARŠÍ (Lenon)

15.12.2014 15:20

::

TĚLOCVIČNA, ROČ. 2003 A MLADŠÍ (Lenon)

3.12.2014 10:36

::

7.-9.11.2014 EGER GP 2014 (Lenon)

10.11.2014 9:11

::

9.11.2014, EGER GRAND PRIX 2014 - HUN (Lenon)

6.11.2014 14:48

::

1.11.2014, SUPERŽEBŘÍČEK A MISTROVSTVÍ HO ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV (Lenon)

6.11.2014 9:31

::

1.11.2014, 8.HŽP - JPV, ŽĎÁRNÁ (Lenon)

30.10.2014 7:31

::

28.10.2014, 7.HŽP - KON, OŠÍKOV (Lenon)

27.10.2014 10:45

::

25.října 2014, 6.HŽP - ASU, POBUČÍ (Lenon)

24.10.2014 8:07

::

22.10.2014, PODZIMNÍ PŘEBOR ŠKOL – SSU+SVČ, ŠUMPERK (Lenon)

23.10.2014 12:58

::

21.10.2014, Mistrovství KSU, SCORELAUF (Lenon)

23.10.2014 10:12

::

19.10.2014, HOROKROS - HORAL+KSU, ŠUMPERK (Lenon)

23.10.2014 9:09

::

18.10.2014, 5.HŽP - KSU, HRABENOV (Lenon)

17.10.2014 15:48

::

Prcek 2014 - žebříček (Lenon)

15.10.2014 15:43

::

Trénink, 14.10.2014 (Lenon)

14.10.2014 7:31

::

12.10.2014, MČR DRUŽSTVA - VPM STARÝ PLZENEC (Lenon)

13.10.2014 18:11

::

Trénink. 14.10.2014 (Lenon)

13.10.2014 12:10

::

11.10.2014, MČR ŠTAFETY - VPM, STARÝ PLZENEC (Lenon)

9.10.2014 17:37

::

POSLEDNÍ ŠAMPIONÁT (Lenon)

8.10.2014 19:58

::

Trénink, 7.října 2014 (Lenon)

5.10.2014 20:23

::

4.10.2014, 4.HŽP - UOL, DASKABÁTY (Lenon)

2.10.2014 8:44

::

1.10.2014, ŠUMPERSKÁ HODINOVKA-KSU (Lenon)

1.10.2014 8:58

::

Trénink 30.9.2014 (Lenon)

30.9.2014 11:09

::

27.-28.9.2014 MČR klasika – BOR, HAMR (Lenon)

29.9.2014 18:07

::

Trénínk, 30.9.2014 (Lenon)

26.9.2014 11:46

::

Trénink 23.9.2014 (Lenon)

21.9.2014 11:49

::

20.6.2014, 3.HŽP - SSU, KUNČICE (Lenon)

17.9.2014 8:56

::

16.9.2014, trénink – 1.METODICKÝ (Lenon)

15.9.2014 20:58

::

13.-14.9.2014, ČPŠ, ŽA, MČR Hostinné_Smržice (Lenon)

14.9.2014 21:17

::

13.9.2014_2.HŽP,SKM, BUNČ (Lenon)

11.9.2014 7:11

::

Trénink 9.9.2014 (Lenon)

9.9.2014 23:09

::

Hrabenovský divočák (Tuci)

9.9.2014 12:13

::

6.-7.9.2014 Suchá Rudná OOL, ŽA, ŽB, HŽP (Lenon)

4.9.2014 8:25

::

TRENINK 2.9.2014 (Lenon)

3.9.2014 9:07

::

Fotky (Lenon)

2.9.2014 7:14

::

Trénink 2.9.2014 (Lenon)

1.9.2014 7:32

::

TRÉNINKY PODZIM 2014 (Lenon)

31.8.2014 21:46

::

PRÁZDNINY KONČÍ (Lenon)

4.7.2014 21:58

::

Tišnovský triatlon (Likas)

30.6.2014 22:04

::

PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE (Lenon)

30.6.2014 7:39

::

21.6.2014_ Olomoucký půlmaratón (Lenon)

27.6.2014 15:02

::

ŠŤASTNÝ VÍKEND (Lenon)

20.6.2014 14:43

::

Trénink, 17.6.2014 (Lenon)

20.6.2014 9:51

::

14.6.2014, 9.HŽJ - ZHL, Mikulovice (Lenon)

16.6.2014 22:21

::

Lesovi zdraví Šumperk (Markéta)

16.6.2014 21:50

::

Trénink, 17.06.2014 (Lenon)

11.6.2014 21:49

::

FINÁLE PŘEBORU ŠKOL, 11.6.2014 (Lenon)

11.6.2014 21:18

::

Trénink. 10.6.2014 (Lenon)

9.6.2014 19:50

::

7.-8.6.2014, 4.-5. ŽA+ŽB, Odranec - TBM (Lenon)

5.6.2014 7:47

::

Odranec - TBM (Lenon)

4.6.2014 20:27

::

Trénink, 3.6.2014 (Lenon)

4.6.2014 20:19

::

Púlmaratón, 1.6.2014 (Lenon)

2.6.2014 9:25

::

31.5.2014, 8.HŽJ - SBR, Volárna (Lenon)

2.6.2014 8:39

::

Trénink 27.5.2014 (Lenon)

2.6.2014 7:27

::

24.-25.5.2014 - 4.+5. ČPŠ - LPU, 4.ŽA - KUO a VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

27.5.2014 8:59

::

21.5.2014, Na Baštu (Lenon)

27.5.2014 8:49

::

Trénink 20.5.2014 - Jahodnice, 1.úsek štafet (Lenon)

26.5.2014 14:35

::

17.-18.5. 7.HŽJ KON, 2.+3. ŽA TUR (Lenon)

26.5.2014 10:37

::

Mapový trénink. 27.5.2014 (Lenon)

15.5.2014 21:18

::

CHLAPÁK, Písařov 14.5.2014 (Lenon)

15.5.2014 11:44

::

PŘEBOR ŠKOL A TRÉNINK (Lenon)

13.5.2014 17:41

::

VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

13.5.2014 16:52

::

2. a 3. ŽB, 6.HŽJ, KSU Bohdíkov, 10.-11.5.2014 (Lenon)

7.5.2014 12:43

::

Trénink 6.5.2014 (Lenon)

7.5.2014 10:55

::

5.HŽJ - SSU, Šumperk 3.5.2014 (Lenon)

5.5.2014 10:37

::

Trénink 29.4.2014 (Lenon)

4.5.2014 17:44

::

3.ČPŠ - UOL Tršice, 27.4.2014 (Lenon)

4.5.2014 8:37

::

4.HŽJ STE - MUTKOV, 26.4.2014 (Lenon)

4.5.2014 7:45

::

Velikonoční soustředění Sklárna - čtvrtý den (Lenon)

1.5.2014 9:39

::

Velikonoční soustředění Sklárna - třetí den (Zdenál)

29.4.2014 19:36

::

Velikonoční soustředění Sklárna - první a druhý den (Zdenál)

22.4.2014 16:40

::

SKLÁRNA, VELIKONOCE, 17.-10.4.2014 (Lenon)

22.4.2014 9:18

::

PŘEBOR ŠKOL, 16.4.2014 (Lenon)

15.4.2014 19:37

::

Divočáci na Sklárně (Lenon)

15.4.2014 12:46

::

12.4.2014 - ŠTAFETY, MM Vápenky (Lenon)

14.4.2014 9:41

::

11.4.2014 - KLASIKA, MM Vápenky (Lenon)

8.4.2014 21:44

::

Trénink, 8.dubna 2014 (Lenon)

7.4.2014 21:19

::

PROGRAM, 8.-23.dubna 2014 (Lenon)

6.4.2014 21:18

::

3.HŽJ, klasika - Jednov - PTI (Lenon)

2.4.2014 12:08

::

Trénink 01.04.2014 - Králec (Lenon)

31.3.2014 19:21

::

Trénink 01.04.2014 (Lenon)

30.3.2014 8:05

::

2.HŽJ - SPRINT Štramberk (Lenon)

28.3.2014 11:52

::

MHO sprint, Štramberk (Lenon)

25.3.2014 20:47

::

TRÉNINK 25.3.2014, Zábřeh sprint (Lenon)

24.3.2014 20:10

::

PRVNÍ ZÁVODNÍ VÍKEND (Lenon)

20.3.2014 14:29

::

První jarní víkend (Lenon)

19.3.2014 12:10

::

Kolšovské šolichání (Zdenál)

17.3.2014 17:40

::

Kolšovské šolichání (Lenon)

13.3.2014 16:52

::

LIPICA OPEN - fotky (Zdenál)

11.3.2014 15:07

::

LIPICE OPEN 2014 - 2.část (Lenon)

9.3.2014 19:00

::

LIPICA OPEN - 1.část (Lenon)

6.3.2014 7:51

::

SOUSTŘEDĚNÍ - LIPICE 2014 (Lenon)

5.3.2014 16:08

::

TRÉNINK - 4.3.2014, výsledky (Lenon)

3.3.2014 10:13

::

Trénink 04.03.2014 (Lenon)

28.2.2014 13:41

::

()

28.2.2014 13:35

::

PLÁN TRÉNINKŮ JARO 2014 (Lenon)

15.2.2014 17:48

::

Běžkařská pohádka u krušnohorských Flájí (Tuci)

12.2.2014 21:29

::

1.HALOVÝ OB, 11.2.2014 (Lenon)

10.2.2014 14:51

::

Trénink 11.2.2014 (Lenon)

6.2.2014 13:45

::

Lyžařské soustředění - fotky (Zdenál)

4.2.2014 9:37

::

1.-3.února LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

30.1.2014 11:49

::

Aktuality ... (Lenon)

22.1.2014 8:59

::

Aktuality... (Lenon)

13.1.2014 9:45

::

Zima nešťastná ... (Lenon)

5.1.2014 16:32

::

NA TŘI KRÁLE, 5.1.2014 (Lenon)

4.1.2014 10:17

::

NA Tři krále ... (Lenon)

3.1.2014 9:31

::

SOUSTŘEDĚNÍ - TÁBORY 2014 (Lenon)

27.12.2013 12:41

::

ŠTĚDRÝ DEN – MĚSTSKÉ SKÁLY 2013 (Lenon)

20.12.2013 12:06

::

„DOZVUKY“ VALNÉ (Lenon)

20.12.2013 9:34

::

LOBy (Likas)

18.12.2013 13:20

::

PŘÍJEMNÉ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK (Lenon)

16.12.2013 14:23

::

ZODM 2014 (Lenon)

4.12.2013 21:19

::

OSLAVA 20 LET KVS 30.11.-1.12.2013 (Lenon)

2.12.2013 21:35

::

20 let KVS ŠUMPERK (Lenon)

24.11.2013 15:01

::

MČR 2015 (Lenon)

20.11.2013 13:44

::

20 LET KLUBU A VALNÁ HROMADA (Lenon)

18.11.2013 9:33

::

19.11.2013 TĚLOCVIČNA ODPADÁ (Lenon)

3.11.2013 21:13

::

L I C E N C E - 1 – 4 – 18 / 2014 (Lenon)

3.11.2013 10:07

::

POSLEDNÍ KUFR A SUPERŽEBŘÍČEK HO, 2.11.2013 (Lenon)

29.10.2013 14:08

::

5. HŽP OKROUHLÁ, 28.10.2013 (Lenon)

25.10.2013 11:26

::

ANO , dnes jsou volby... (Lenon)

24.10.2013 7:15

::

FINIS CORONAT OPUS 2013 - 22.října (Lenon)

23.10.2013 13:21

::

HOROKROS, 20.10.2013 (Lenon)

22.10.2013 20:43

::

4.HŽP PTENÍ, 19.10.2013 (Lenon)

18.10.2013 15:27

::

4.HŽP + HOROKROS (Lenon)

14.10.2013 14:19

::

3.HŽP + ŠTAFETY, SUCHÝ, 12.10.2013 (Lenon)

14.10.2013 10:06

::

BĚŽECKÉ ZÁVODY (Lenon)

11.10.2013 13:07

::

2.HŽP, STŘÍTEŽSKÝ DIVOČÁK, 5.10.2013 (Lenon)

9.10.2013 11:19

::

M ČR KLUBŮ, Jablonec 29.09.2013 (Lenon)

8.10.2013 10:19

::

TRÉNINK 8.10.2013 (Lenon)

7.10.2013 20:50

::

Střítežský divočák (Zdenál)

6.10.2013 8:24

::

VE ŽLUTÉM DRESU HANÁCKÉ OBLASTI, 28.-29.09.2013 (Lenon)

1.10.2013 21:14

::

M ČR ŠTAFET, v KSU dresu ..., 28.9.2013 (Lenon)

1.10.2013 9:03

::

TRÉNINK 1.10.2013 (Lenon)

26.9.2013 20:47

::

TRÉNINK 24.9..2013 - VÝSLEDKY (Lenon)

24.9.2013 10:55

::

TRÉNINK, 24.09.2013 (Lenon)

23.9.2013 10:42

::

M ČR na klasické trati 2013 - REJVÍZ (Lenon)

19.9.2013 20:57

::

Střítežský divočák (Tuci)

18.9.2013 15:04

::

TRENINK, 17.10.2013 (Lenon)

18.9.2013 11:28

::

14.-15.9.2013, ŽA - Šemanovice, ŽB - Tesák (Lenon)

17.9.2013 8:24

::

Trénink, 17.09.2013 (Lenon)

16.9.2013 8:35

::

Nominace na MČ R štafet (Lenon)

15.9.2013 10:41

::

Nominace HO na M ČR oblastních družstev (Lenon)

13.9.2013 13:20

::

1.HŽP Radíkov, 7.9.2013 (Lenon)

12.9.2013 20:27

::

TRÉNINK, 10.9.2013 (Lenon)

12.9.2013 13:19

::

()

12.9.2013 13:15

::

ČESKÝ POHÁŔ ŠTAFET, 7.-8.9..2013 (Lenon)

5.9.2013 9:44

::

TRÉNINK, 3.9.2013 (Lenon)

2.9.2013 7:01

::

TENKRÁT NA ZÁPADĚ (Lenon)

1.9.2013 20:59

::

PODZIMNÍ TRÉNINKY (Lenon)

29.8.2013 20:27

::

Ranking v červenci (Lenon)

29.8.2013 14:09

::

Lenka Míková (Lenon)

29.8.2013 13:09

::

BOHEMIA 2013 (Lenon)

25.8.2013 20:48

::

Gratulace Danovi (Pepin)

1.8.2013 18:05

::

Bohemia 2013 - fotky (Zdenál)

26.7.2013 17:49

::

Bohemia 2013 - 26.7. (Lenon)

25.7.2013 22:45

::

Bohemia 2013 - 24. a 25.7. (Zdenál)

24.7.2013 20:07

::

Bohemia 2013 - 24.7. (Lenon)

23.7.2013 23:11

::

Bohemia 2013 - 23.7. (Tuci)

22.7.2013 23:33

::

Bohemia 2013 - 22.7. (Tuci)

21.7.2013 22:48

::

Bohemia 2013 - 21.7. (Tuci)

20.7.2013 21:33

::

Welzlův kvadriatlon (Miloš)

16.7.2013 10:48

::

Červenec 2013 (Lenon)

2.7.2013 10:07

::

SKOL cup 2013 (Ondrys)

27.6.2013 16:33

::

Tišnovský triatlon (Likas)

27.6.2013 15:15

::

PŮLSILVESTROVSKÉ BILANCOVÁNÍ 2013 (Lenon)

24.6.2013 21:47

::

MČR KUNČICKÁ HORA (Domča+Šráma)

20.6.2013 14:28

::

TENTOKRÁT TO KLAPNE (Lenon)

20.6.2013 10:40

::

Víkend 15.-16.června (Lenon)

13.6.2013 8:38

::

Duchovo Biciori (Likas)

12.6.2013 21:40

::

PROGRAM 13.-27.ČERVNA (Lenon)

12.6.2013 21:08

::

Trénink 11.6.2013 (Lenon)

10.6.2013 20:59

::

Soustředění SCM v Petříkově (Domča)

6.6.2013 10:45

::

Republikové finále přeboru škol (Lenon)

5.6.2013 19:00

::

Trénink na Šošole (Zdenál)

5.6.2013 10:33

::

Ještě k půlmaratonu (Pepin)

4.6.2013 22:37

::

Půlmaraton údolím Moravské Sázavy (Miloš)

4.6.2013 8:44

::

Ó KOLENA, KOLENA … (Lenon)

3.6.2013 23:12

::

Závody na MUNĚ (Věrka)

3.6.2013 23:09

::

Program (Věrka)

3.6.2013 23:07

::

trénink (Věrka)

27.5.2013 20:49

::

ČPŠ + SPRINT 25.-26.5.2013, VRBNO (Lenon)

24.5.2013 20:49

::

Trénink 21.5.2013 -výsledky (Lenon)

22.5.2013 20:43

::

PROGRAM 21.-30.5.2013 (Lenon)

22.5.2013 13:59

::

4.+ 5. ŽB - ŠTRAMBERK, 18.-19.5.2013, KFPS 16.5.2013 (Lenon)

21.5.2013 8:28

::

TRÉNINK, 21.5.2013 (Lenon)

19.5.2013 9:04

::

CHLAPÁK, 15.5.2013 (Lenon)

19.5.2013 8:25

::

Chlapák - PRCEK, 15.5.2013 (Lenon)

19.5.2013 7:31

::

Chlapák - MRNĚ 15.5.2013 (Lenon)

18.5.2013 14:47

::

VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

18.5.2013 14:43

::

TRÉNINK 14.5.2013 - výsledky (Lenon)

15.5.2013 8:53

::

ŽA+ŽB - KRAMOLÍN, 11.-12.5.2013 (Lenon)

14.5.2013 9:13

::

()

14.5.2013 9:04

::

Trénink 14.5.2013 (Lenon)

13.5.2013 20:50

::

PROGRAM 14.-21.05.2013 (Lenon)

9.5.2013 9:47

::

Středa, 8.5.2013 (Lenon)

7.5.2013 20:59

::

Jarní kros Písařova 7.5.2013 (Lenon)

5.5.2013 20:12

::

PROGRAM 8.-15.5.2013 (Lenon)

5.5.2013 14:48

::

MHO - krátká trať, 4,5.2013 SBR (Lenon)

1.5.2013 12:14

::

MRNĚ_CHLAPÁK_PRCEK_NA MARKOVICI (Lenon)

29.4.2013 11:53

::

PROGRAM 30.4.-8.5. 2013 (Lenon)

28.4.2013 17:48

::

M HO klasická trať (Lenon)

28.4.2013 12:43

::

(Lenon)

25.4.2013 14:02

::

HŽJ a ostatní... (Lenon)

24.4.2013 9:23

::

TRÉNINK 23.4.2013 - výsledky (Lenon)

23.4.2013 12:43

::

TRÉNINK 23.4.2013 (Lenon)

22.4.2013 8:22

::

PROGRAM 22.-30.dubna 2013 (Lenon)

21.4.2013 17:41

::

Zábřežská trilogie 19.-20.4.2013 (Lenon)

17.4.2013 17:29

::

17.4.2013 Okresní přebor škol (Lenon)

16.4.2013 9:06

::

TRÉNINK 16.4.2013 (Lenon)

15.4.2013 14:56

::

15. - 23. DUBNA 2013 (Lenon)

13.4.2013 16:38

::

LODM + JMO (Lenon)

13.4.2013 12:55

::

Trénink 9.4. + Chlapák (Lenon)

7.4.2013 12:08

::

Co bylo a co bude ... (Lenon)

6.4.2013 22:33

::

Šoustředko - Štafle a štafletky (Lenon)

6.4.2013 15:18

::

Soustředko - Den třetí (Lenon)

5.4.2013 15:40

::

Soustředko - Den druhý (Lenon)

4.4.2013 17:12

::

Soustředko - Trénink První (Lenon)

1.4.2013 21:17

::

BRANŽEŽ-SRBSKO-KOST (Lenon)

25.3.2013 7:12

::

Plán na další období 26 3 - 3. 4. (Lenon)

24.3.2013 8:29

::

PRVNÍ - JARNÍ - ZÁVODY (Lenon)

18.3.2013 15:28

::

LIPICE OPEN 6.-10. 3. 2013 (Lenon)

14.3.2013 21:51

::

Co bylo a co bude (Lenon)

2.3.2013 7:49

::

LIPICE 2013 (Lenon)

2.3.2013 7:41

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

26.2.2013 9:17

::

Město Šumperk ocenilo Frogra (Lenon)

25.2.2013 14:45

::

Uplynulý víkend a overaly (Lenon)

22.2.2013 10:07

::

Co bylo a co bude ... (Lenon)

12.2.2013 8:48

::

1000 Lanových délek (Lenon)

11.2.2013 8:40

::

Město Šumperk ocenilo Heryho. (Lenon)

6.2.2013 9:34

::

Program na další období (Lenon)

30.1.2013 21:20

::

Tělocvična a program na další období (Lenon)

23.1.2013 13:52

::

PROGRAM NA DALŠÍ OBDOBÍ (Lenon)

16.1.2013 8:37

::

STAV ZIMNÍ SOUTĚŽE (Lenon)

15.1.2013 13:54

::

PROGRAM NA DALŠÍ OBDOBÍ (Lenon)

15.1.2013 13:22

::

NA TŘI KRÁLE (Lenon)

14.1.2013 11:04

::

LOB Vrbno (Likas)

9.1.2013 21:33

::

NA TŘI KRÁLE (Lenon)

7.1.2013 11:52

::

PROGRAM NA DALŠÍ OBDOBÍ (Lenon)

26.12.2012 16:03

::

Štědrodenní Městský skály (Lenon)

20.12.2012 21:43

::

PF 2 0 1 3 (KVS Šumperk)

20.12.2012 21:33

::

POSLEDNÍ TĚLOCVIČNA (Lenon)

19.12.2012 20:32

::

LOBy (Likas)

12.12.2012 12:02

::

Tělocvična - výsledky a program (Lenon)

5.12.2012 11:39

::

Tělocvična a program (Lenon)

3.12.2012 17:12

::

VALNÁ HROMADA A ZAKONČENÍ SEZÓNY (Lenon)

28.11.2012 9:11

::

Výsledky a program (Lenon)

22.11.2012 6:53

::

BODY, PLÁN (Lenon)

20.11.2012 8:40

::

Program 20.11. - 27. 11. 2012 (Lenon)

19.11.2012 19:39

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

13.11.2012 11:29

::

Program na příští období 13.11. - 20.11.2012 (Lenon)

7.11.2012 21:27

::

RANKING KSU 2012 (Lenon)

7.11.2012 21:11

::

Rabštejnský kocour, 3.11.2012 (Lenon)

6.11.2012 7:03

::

Program na příští období 6.11. - 13.11.2012 (Lenon)

5.11.2012 21:22

::

LOBy (Likas)

3.11.2012 18:36

::

3.11.2012 Poslední kufr aneb slavný návrat KAŇOURA MATĚJE (Lenon)

30.10.2012 14:10

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 30.10.-6.11. (Lenon)

29.10.2012 21:24

::

EGER GRAND PRIX 2012 (Lenon)

29.10.2012 19:07

::

7.HŽP - Šternberský rychlík (Lenon)

24.10.2012 16:01

::

PŘEBOR ŠKOL - okresu Šumperk (Lenon)

24.10.2012 8:28

::

FINIS CORONAT OPUS, 2.ročník (Lenon)

22.10.2012 13:01

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 23.-30.10. 2012 (Lenon)

22.10.2012 12:28

::

CHLAPÁK A PRCEK 2012 (Lenon)

20.10.2012 20:30

::

6. HŽP Horní Studénky - ASU (Lenon)

19.10.2012 9:49

::

A BUDE FINÁLE (Lenon)

16.10.2012 18:06

::

MHO družstev žactva (Lenon)

15.10.2012 10:01

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 16.-23.10. 2012 (Lenon)

14.10.2012 13:01

::

HOUBY…HOUBY…HOUBY (Lenon)

11.10.2012 9:57

::

16., 17. a 18. Chlapák a Prcek (Lenon)

11.10.2012 9:01

::

TRENINK 9.10.2012 (Lenon)

10.10.2012 21:07

::

MČR ŠTAFET A DRUŽSTEV 2012 (Lenon)

8.10.2012 21:01

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 9.-16.10.2012 (Lenon)

8.10.2012 20:40

::

MČR žákovských družstev 6.-7.10.2012 (Lenon)

8.10.2012 20:36

::

Velká cena Olomouce 5.10.2012 (Lenon)

3.10.2012 9:01

::

TRÉNINK 2.10.2012 (Lenon)

2.10.2012 10:17

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 2.-9.10.2012 (Lenon)

1.10.2012 20:49

::

M ČR oblastních výběrů žactva 2012 (Lenon)

1.10.2012 20:25

::

4.HŽP a 3.HŽŠ - M HO štafet žáků a veteránů (Lenon)

1.10.2012 17:36

::

14. a 15. Prcek a Chlapák (Lenon)

1.10.2012 9:56

::

()

1.10.2012 9:53

::

!! ŠRÁMA … ŠRÁMA!! (Lenon)

29.9.2012 11:10

::

Mistrovství ČR - finále (Likas)

28.9.2012 19:53

::

Mistrovství ČR - semifinále (Likas)

27.9.2012 19:03

::

TRÉNINK 25.9.2012 (Lenon)

23.9.2012 17:08

::

3.HŽP - SSU Jestřebí (Lenon)

23.9.2012 14:40

::

12. a 13. Chlapák a Prcek (Lenon)

23.9.2012 14:34

::

TRENINK 18.9.2012 (Lenon)

22.9.2012 21:26

::

Víkend 15.-16. září (Lenon)

21.9.2012 21:33

::

HOLA ! LETNÍ TÁBOR ! HOLA - 1.ČÁST PO "ŠVYCKU" (Lenon)

17.9.2012 13:03

::

Štafety (Likas)

12.9.2012 13:42

::

TRENINK 11.9.2012 (Lenon)

12.9.2012 9:44

::

TRÉNINKY KSU PODZIM 2012 (Lenon)

10.9.2012 10:31

::

TRÉNINK 11.9.2012 (Lenon)

10.9.2012 8:35

::

8.-9.9.2012, NOVÁ VES, ŽA, ŽB, ŽC (Lenon)

7.9.2012 22:13

::

Prcek a Chlapák 5.9.2012 (Lenon)

6.9.2012 21:19

::

TRENINK 4.9.2012 (Lenon)

3.9.2012 11:27

::

CVČ ukončila prázdniny (Lenon)

26.8.2012 14:38

::

JESENICKÝ PŮLMARATÓN (Lenon)

26.8.2012 9:08

::

Letní tábor od Andrejky (Ája)

19.8.2012 7:55

::

LETNÍ TÁBOR (Lenon)

3.8.2012 20:49

::

Bude letní tábor !!! (Lenon)

3.8.2012 20:13

::

Prázdninový Bečov (Lenon)

18.7.2012 16:42

::

Bike Adventure 2012 (Markéta)

12.7.2012 17:55

::

Tišnovský triatlon (Likas)

10.7.2012 22:46

::

BEČOV 2012 (Lenon)

4.7.2012 13:27

::

4 DNY OB BEČOV 2012 (Lenon)

26.6.2012 13:12

::

PŮLSILVESTROVSKÉ BILANCOVÁNÍ (Lenon)

25.6.2012 12:07

::

Informace z posledního týdne 16.-23.6.2012 (Lenon)

18.6.2012 18:07

::

TRÉNINK 19.6.2012 (Lenon)

13.6.2012 22:24

::

TRÉNINK 12.5.2012 (Lenon)

10.6.2012 18:59

::

MČR na krátká trati, 9.-10.6.2012 (Lenon)

8.6.2012 12:23

::

PŘEBOR ŠKOL 6.června 2012 (Lenon)

6.6.2012 12:42

::

TRÉNINK 5. ČERVNA 2012 (Lenon)

6.6.2012 10:45

::

VÍKEND 02.-03. ČERVNA 2012 (Lenon)

31.5.2012 20:11

::

BEČOV 2012 (Lenon)

30.5.2012 20:34

::

TRÉNINK 29.5.2012 (Lenon)

30.5.2012 15:49

::

VYZÝVACÍ POHÁR A SPRINT 26.-27.5.2012 (Lenon)

29.5.2012 22:22

::

3. a 4. ČPŠ – HELFŠTÝN (Lenon)

29.5.2012 11:11

::

TRÉNINK 22.5.2012 (Lenon)

29.5.2012 8:46

::

2. a 3. ŽB Morava - PAMĚTICE (Lenon)

26.5.2012 21:51

::

Zlaté pětikolečko (Likas)

21.5.2012 14:43

::

TRÉNINK 22.5.2012 (Lenon)

18.5.2012 15:21

::

Na Baštu, 16.5.2012 (Lenon)

18.5.2012 13:16

::

TRÉNINK 15.5.2012 (Lenon)

16.5.2012 9:26

::

Bejk rejs 2 (Likas)

13.5.2012 13:43

::

!!! - 2:34:29 - !!! ()

13.5.2012 13:26

::

Vyzývací pohár žactva (Lenon)

11.5.2012 12:52

::

12.-13. května 2012 (Lenon)

9.5.2012 12:07

::

6.HŽJ - ZLATÉ HORY (Lenon)

4.5.2012 23:09

::

1. a 2. závod ČP MTBO - Šaštín - Stráže (Markéta)

3.5.2012 11:42

::

JARNÍ KROS PÍSAŘOVA - Chlapák 2.5.2012 (Lenon)

30.4.2012 7:32

::

Újezdský duatlon 2012 (Markéta)

29.4.2012 17:00

::

JENOM OBLASŤÁK - 5.HŽJ BOHUTÍN (Lenon)

26.4.2012 8:38

::

BĚH MARKOVICOU - Chlapák 25.4.2012 (Lenon)

25.4.2012 7:29

::

TRÉNINK 24.4.2012 (Lenon)

23.4.2012 7:35

::

4.HŽJ - MLADOŇOV (Lenon)

22.4.2012 14:28

::

Mistrovství ČR železničářů v OB (Lenon)

19.4.2012 11:36

::

Chlapák a Prcek 11.+18. 4.2012 (Lenon)

18.4.2012 18:32

::

TRÉNINK 17.4.2012 (Lenon)

17.4.2012 8:58

::

MISTROVSTVÍ MORAVY 14.-15.4.2012 (Lenon)

13.4.2012 15:00

::

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2012 - NESMĚŘ (Lenon)

11.4.2012 10:07

::

O soustředění (Lenon)

11.4.2012 8:33

::

TRÉNINK 10.4.2012 (Lenon)

9.4.2012 8:43

::

BĚH GYMNÁZIA - Chlapák 04.04.2012 (Lenon)

8.4.2012 20:47

::

(Lenon)

3.4.2012 20:30

::

Táborské sprinty - 25.3. (Tuci)

3.4.2012 11:59

::

31.3.2012 - 2.-3. HŽJ Velká Bystřice (Lenon)

30.3.2012 22:06

::

Bejk rejs (Likas)

30.3.2012 14:59

::

BĚH AC - Chlapák, 28.3.2012 (Lenon)

28.3.2012 21:42

::

Velikonoční soustředění NESMĚŘ (Lenon)

28.3.2012 14:02

::

1.HŽJ - fotky (Lenon)

28.3.2012 8:25

::

TRÉNINK 27.3.2012 (Lenon)

25.3.2012 18:20

::

24.3.2012 - 1.HŽJ Malé Hradisko (Lenon)

22.3.2012 12:03

::

ZA BŘEHEM - Chlapák, 18.3.2012 (Lenon)

21.3.2012 7:31

::

TRENINK 20.3.2012 (Lenon)

19.3.2012 12:17

::

TRÉNINK JARO 2012 (Lenon)

18.3.2012 21:16

::

Už je to tady ! (Lenon)

12.3.2012 11:44

::

POHODA LIPICE 2012 (Lenon)

5.3.2012 8:30

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

3.3.2012 12:11

::

Školení R3 (Markéta)

2.3.2012 8:37

::

Přihlášky MTBO (Markéta)

1.3.2012 20:12

::

Přihlášky na závody (Likas)

29.2.2012 7:39

::

JESENICKÝ MARATÓN (Lenon)

27.2.2012 12:39

::

PRVNÍ OB SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

15.2.2012 18:38

::

HALOVÝ OB (Lenon)

13.2.2012 15:05

::

1000 LANOVÝCH DÉLEK NA PAPRSKU (Lenon)

6.2.2012 11:29

::

Dresy_hady_CD (Lenon)

25.1.2012 17:31

::

LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2012 (Lenon)

18.1.2012 8:47

::

CELO ZIMNÍ SOUTĚŽ (Lenon)

15.1.2012 13:21

::

NA TŘI KRÁLE (Lenon)

10.1.2012 8:59

::

AKCE LEDEN 2012 (Lenon)

6.1.2012 22:27

::

BA 2010 (Likas)

2.1.2012 15:39

::

NA TŘI KRÁLE (Lenon)

28.12.2011 17:50

::

MIMOŘÁDNÝ TRÉNINK – ZÁVOD (Lenon)

27.12.2011 17:03

::

ŠTĚDRÝ DEN - MĚSTSKÉ SKÁLY 2011 (Lenon)

25.12.2011 16:39

::

Štědrodenní výběh - Jevany (Markéta)

24.12.2011 6:56

::

PF 2012 (Lenon)

23.12.2011 18:21

::

VÝBĚH NA MĚSTSKÝ (Lenon)

22.12.2011 19:11

::

POSLEDNÍ TRÉNINK V ROCE 2011 (Lenon)

17.12.2011 9:10

::

BÍLÁ STOPA (Lenon)

8.12.2011 7:36

::

TĚLOCVIČNY (Lenon)

7.12.2011 10:55

::

MIKULÁŠSKÝ BĚH (Lenon)

6.12.2011 8:56

::

Dozvuky Valné ... (Lenon)

1.12.2011 15:17

::

VH a Zakončení sezóny 2011 (Lenon)

24.11.2011 14:31

::

Zakončení sezóny (Lenon)

24.11.2011 10:23

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

19.11.2011 12:09

::

Mistrovství světa ve SMIKu 2011 (Markéta)

13.11.2011 21:12

::

LMMM2011 - Zlatý krýgl (Tuci)

6.11.2011 20:42

::

LOB (Likas)

6.11.2011 17:43

::

POSLEDNÍ KUFR (Lenon)

3.11.2011 11:21

::

Poslední závody (Lenon)

1.11.2011 14:18

::

Nové cyklodresy (Markéta)

1.11.2011 9:37

::

GRAND PRIX EGER 2011 (Lenon)

31.10.2011 19:35

::

Podzimní mini soustředění (Gábina)

27.10.2011 14:44

::

EGER GP 2011 (Lenon)

25.10.2011 22:03

::

FINIS CORONAT OPUS (Lenon)

24.10.2011 12:14

::

HOROKROS a závěr běhů 23.10.2011 (Lenon)

23.10.2011 14:39

::

6. HŽP Rájec, 22.11.2011 (Lenon)

20.10.2011 21:10

::

23.10.2011 - HOROKROS (Lenon)

20.10.2011 11:05

::

Konečné výsledky štafet (Lenon)

18.10.2011 8:12

::

TRÉNINK 18.10. 2011 (Lenon)

17.10.2011 11:36

::

5. HŽP Mrsklesy (Lenon)

16.10.2011 22:49

::

Šumperská hodinovka (Petr)

16.10.2011 21:01

::

Žabiňácký oblž (Likas)

15.10.2011 21:57

::

Hodinovka a Cooperův test 12.10.2011 (Lenon)

12.10.2011 21:52

::

MČR oblastních výběrů žactva (Lenon)

11.10.2011 7:16

::

Poslední část sezóny ... (Lenon)

4.10.2011 22:11

::

TRÉNINK 4.10.2011 (Lenon)

4.10.2011 20:25

::

MČR oblastních výběrů žactva (Lenon)

2.10.2011 21:39

::

Tréninky tento týden (Lenon)

2.10.2011 8:24

::

4.HŽP a 4. HŽŠ - SRNČÍ (Lenon)

29.9.2011 8:36

::

28.9.2011 (Lenon)

28.9.2011 12:31

::

Lovák, 27.9.2011 (Lenon)

26.9.2011 22:05

::

24.9.2011 - 3.HŽP LOŠOV (Lenon)

23.9.2011 15:52

::

Prcek a Chlapák 21.9.2011 (Lenon)

23.9.2011 11:32

::

MČR 2011 - STŘÍBRNÝ ŠRÁMA (Lenon)

21.9.2011 9:17

::

TRÉNINK 20.9.2011 (Lenon)

18.9.2011 22:05

::

Závody (Likas)

13.9.2011 22:02

::

TRÉNINK 13.9.2011 (Lenon)

12.9.2011 11:57

::

2.HŽJ - Raduň (Lenon)

11.9.2011 18:58

::

DERNIÉRA D18 - štafety a sprint (Lenon)

8.9.2011 16:14

::

Běh na Senovou (Lenon)

7.9.2011 21:38

::

Trénink 6.září - PRO ZACÁTEK ... (Lenon)

7.9.2011 21:26

::

ŽB MORAVA (Lenon)

7.9.2011 16:07

::

Orienteering festival 2011 (Lenon)

5.9.2011 23:12

::

(Věrka)

5.9.2011 16:54

::

LETNÍ TÁBOR KRÁSNÉ 2011 (Lenon)

31.8.2011 9:02

::

TRÉNINK PODZIM 2011 (Lenon)

29.8.2011 21:51

::

LETNÍ TÁBOR 3 (Habice a Hery)

20.8.2011 12:18

::

Letní tábor 1 (Lenon)

4.8.2011 13:30

::

LETNÍ TÁBOR 2011 (Lenon)

12.7.2011 11:11

::

GUNA A KUBYK (Lenon)

12.7.2011 11:09

::

CENA STŘEDNÍ MORAVY 2011 (Lenon)

12.7.2011 11:02

::

BIKE ADVENTURE 2011 (Lenon)

9.7.2011 9:04

::

Z V Ů L E 2011 (Lenon)

30.6.2011 18:53

::

HODNOCENÍ SEZÓNY NA PŮLSILVESTRA (Lenon)

28.6.2011 23:23

::

PUCHAR WAWELU (Lenon)

28.6.2011 13:51

::

10.HŽJ a 8.ŽB - ČECHY POD KOŠÍŘEM (Lenon)

28.6.2011 11:35

::

5. LODM (Lenon)

21.6.2011 15:33

::

Jaro Pavla Paloncýho v časopise OB (Lenon)

20.6.2011 10:23

::

6. a 7. B ŽEBŘÍČEK STARÉ HAMRY (Lenon)

16.6.2011 6:39

::

TRÉNINK 14.6.2011 (Lenon)

15.6.2011 9:18

::

NESMĚŘ - MČR NA KRÁTKÉ TRATI (Lenon)

10.6.2011 11:53

::

LETNÍ TÁBOR 2011 (Lenon)

9.6.2011 16:39

::

WAWEL CUP 2011 (Lenon)

9.6.2011 14:51

::

MČR KRÁTKÁ TRAŤ (Lenon)

9.6.2011 11:11

::

BiciOri a Triatlon (Likas)

7.6.2011 10:32

::

TRÉNINK 07.ČERVNA 2011 (Lenon)

7.6.2011 6:54

::

ČTVRTÁ ANETKA (Lenon)

2.6.2011 6:22

::

VÝSLEDKY z tréninků (Lenon)

1.6.2011 18:05

::

Přebor škol 2011 (Lenon)

31.5.2011 6:41

::

KLUBOVÉ CYKLO DRESY (Lenon)

30.5.2011 7:04

::

5. ŽB - VOLÁRNA (Lenon)

28.5.2011 19:59

::

KLASIKA - 4.ŽB a .8. HŽJ - VOLÁRNA (Lenon)

28.5.2011 19:55

::

SPRINT - KOKORY (Lenon)

26.5.2011 7:57

::

Z pražských luhů a hájů podruhé (Markéta)

23.5.2011 17:36

::

TRÉNINK 24.05. 2011 (Lenon)

23.5.2011 9:04

::

Sprint cup Pardubice (Lenon)

22.5.2011 10:30

::

5. LODM (Lenon)

22.5.2011 8:32

::

PŘEBOR ŠKOL (Lenon)

17.5.2011 1:10

::

Úterní trénink (Věrka)

15.5.2011 20:30

::

Opavská Kalvárie (Lenon)

12.5.2011 20:42

::

VELIKONOCE - MAPY A VÝSLEDKY (Lenon)

9.5.2011 17:24

::

TRÉNINK 10.května (Lenon)

8.5.2011 14:53

::

SVOJANOVSkĚ ŠTAFETY (Lenon)

8.5.2011 14:00

::

SVOJANOVSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

1.5.2011 8:47

::

Dvojzávod nad Zlatými Horami (Lenon)

28.4.2011 21:19

::

5.HŽJ + 2.HŽŠ (Lenon)

28.4.2011 9:02

::

MARKOVICE (Lenon)

26.4.2011 21:11

::

VIDNAVA OPĚT (Lenon)

26.4.2011 19:16

::

Velikonoční soustředění Vidnava (Zdenál)

24.4.2011 18:42

::

VIDNAVA 2011 (Lenon)

19.4.2011 20:43

::

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

18.4.2011 14:39

::

KUBYKŮV PŮLMARATÓN (Lenon)

17.4.2011 23:31

::

Z pražských lesů (Újezdský duatlon) (Markéta)

16.4.2011 22:13

::

Mistrovství Jihomoravské oblasti na krátké trati (Likas)

14.4.2011 23:18

::

TRÉNINK 12. DUBNA (Lenon)

13.4.2011 9:53

::

VEDENÍ V SOUTĚŽI (VŠICHNI Z KSU)

12.4.2011 14:48

::

Mistrovství Moravy štafet (Lenon)

11.4.2011 23:26

::

Fotky ze štafet (Věrka)

11.4.2011 20:56

::

1.ŽB - Mistrovství Moravy a 4.HŽJ (Lenon)

10.4.2011 21:47

::

VÍTĚZSTVÍ KSU (Lenon)

10.4.2011 14:01

::

Pavla Paloncýho čeká boj s brazilskou džunglí (Věrka)

9.4.2011 20:57

::

MM 2011 (Lenon)

8.4.2011 17:07

::

TRÉNINK 5.DUBNA (Lenon)

7.4.2011 7:12

::

OB POSTUPY (Lenon)

4.4.2011 11:17

::

MHO v NOB a 3.HŽJ (Lenon)

1.4.2011 10:50

::

PTENSKÝ KÁJA (Lenon)

29.3.2011 21:05

::

TRÉNINK 29. BŘEZNA (Lenon)

28.3.2011 8:49

::

TRÉNINKY JARO (Lenon)

27.3.2011 19:20

::

OBLASŤÁKY 26. března (Lenon)

25.3.2011 7:31

::

HANÁCKÝ ŽEBŘÍČEK JARO (Lenon)

23.3.2011 9:05

::

TRÉNINK 22.3.2011 (Lenon)

23.3.2011 8:53

::

L E M R Y (Lenon)

21.3.2011 8:56

::

CHLAPÁCI A PRCCI (Lenon)

20.3.2011 22:51

::

Svojanovský divočák (Markéta)

20.3.2011 21:01

::

JARNÍ POHÁR (Lenon)

17.3.2011 22:53

::

SUPERSPRINT na Hlucháku (Lenon)

15.3.2011 19:44

::

L I P I CE O P E N - 2011 (Lenon)

14.3.2011 20:24

::

TRÉNINK 15.3. - HLUCHÁK (Lenon)

14.3.2011 10:37

::

LIPICA 2011 (Lenon)

9.3.2011 15:17

::

TRÉNINK - TĚLOCVIČNA (Lenon)

7.3.2011 7:16

::

Přihlášky (Likas)

5.3.2011 18:21

::

LIPICA OPEN 2011 (Lenon)

2.3.2011 8:37

::

Jesenický maratón (Lenon)

22.2.2011 19:54

::

Jesenický lyžařský maratón (Lenon)

22.2.2011 19:33

::

TRÉNINK 22.února (Lenon)

21.2.2011 10:30

::

H A D I (Lenon)

17.2.2011 20:25

::

1000 LD ŠTAFETY (Lenon)

17.2.2011 19:06

::

LANOVÉ DÉLKY - jednotlivci (Lenon)

16.2.2011 20:53

::

Pavel Paloncý ml. byl ze závodu vyřazen (Věrka)

10.2.2011 19:02

::

ÚNOROVÉ VÍTĚZSTVÍ (Lenon)

8.2.2011 19:03

::

Pavel Paloncý na Rej.cz (Věrka)

26.1.2011 15:14

::

TRENINK 25.1. (Lenon)

20.1.2011 14:37

::

Okolo Paprsku (Lenon)

19.1.2011 10:01

::

TRENINK 18.11. (Lenon)

17.1.2011 7:36

::

MAPAŘINA, ŽÁDNÁ DŘINA (Lenon)

13.1.2011 13:10

::

TRÉNINK 11.1.11 (Lenon)

4.1.2011 21:34

::

Rok 2011 nám začal !!! (Lenon)

28.12.2010 8:58

::

PF 2011 (KSU)

25.12.2010 8:49

::

Pěkné vánoční svátky (KSU)

22.12.2010 17:17

::

třetí do štafety (Tuci)

21.12.2010 20:48

::

TRÉNINK 21.12.2010 (Lenon)

21.12.2010 8:58

::

Předposlední týden 2010 (Lenon)

14.12.2010 20:06

::

TRÉNINK 14.12.2010 (Lenon)

12.12.2010 9:59

::

ŠUMAVA 2009 (Lenon)

9.12.2010 10:48

::

BĚŽKY 2010/11 (Lenon)

8.12.2010 9:25

::

TRENINK 7.12.2010 (Lenon)

6.12.2010 11:27

::

JEDNADVACET -- OKO BERE (Lenon)

5.12.2010 19:16

::

VALNÁ HROMADA (Lenon)

1.12.2010 12:22

::

TRÉNINK 30.11.2010 (Lenon)

24.11.2010 11:58

::

(výbor KSU)

24.11.2010 8:25

::

TRÉNINK 23.11 (Lenon)

20.11.2010 9:21

::

TRÉNINK 16.11.2010 (Lenon)

15.11.2010 19:35

::

Eger GP 2010 - fotky (Zed)

14.11.2010 15:54

::

LIGU MALÝCH MORAVSKÝCH MĚST (Lenon)

11.11.2010 20:48

::

Rekapitulace ukončené sezóny (Lenon)

10.11.2010 21:59

::

MČR v horském OB (Lenon a Ančík)

10.11.2010 8:19

::

TRENINK 9.11.2010 (Lenon)

8.11.2010 10:07

::

TĚLOCVOČNA 2010/2011 (Lenon)

4.11.2010 22:32

::

EGER GP 2010 ZÁVODNÍ_6 (Lenon)

3.11.2010 22:07

::

EGER GP 2010 TERMÁLNÍ A SKLÍPKOVÝ_5 (Lenon)

3.11.2010 19:08

::

EGER GP 2010 TURISTICKÝ_4 (Lenon)

3.11.2010 11:20

::

Csérepfalu – midddle (Šráma)

3.11.2010 7:19

::

EGER GP 2010_2 (Habice)

1.11.2010 12:36

::

EGER GP 2010_1 (Lenon)

1.11.2010 12:24

::

Poslední závody 6.HŽP a 7. HŽP (Lenon)

27.10.2010 7:18

::

Trénink 26.10. (Lenon)

26.10.2010 21:28

::

EGER GRAND PRIX (Lenon)

25.10.2010 11:34

::

23.10. – 5.HŽP SSU - Sudkov (Lenon)

22.10.2010 22:08

::

LOBy (Likas)

20.10.2010 21:03

::

PREMIÉRA SE VYDAŘILA (Lenon)

20.10.2010 11:24

::

Výsledky z tréninku (Věrka)

17.10.2010 18:48

::

TRÉNINK 19.10.2010 (Lenon)

11.10.2010 20:18

::

TRÉNINK 12.10.2010 (Lenon)

10.10.2010 14:33

::

PETRUŠOVSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

7.10.2010 18:00

::

Petrušovský divočák (Tuci)

7.10.2010 7:24

::

COOPERŮV TEST A HODINOVKA (Lenon)

4.10.2010 11:20

::

2.HŽP – Dlouhá stráň (Lenon)

3.10.2010 13:46

::

Frogr na MS v Adventure Race 2010 ve Španělsku (Věrka)

1.10.2010 15:41

::

CHLAPÁCI A PRCCI (Lenon)

30.9.2010 10:13

::

2. HŽP Dlouhá Stráň (Lenon)

27.9.2010 17:03

::

MČR ŠTAFET, KLUBŮ A OBLASTNÍCH DRUŽSTEV (Lenon)

24.9.2010 20:05

::

Ještě jednou KLASIKA (Lenon)

22.9.2010 14:35

::

TRÉNINK 21.09.2010 (Lenon)

20.9.2010 21:36

::

KLASIKA 2010 (Lenon)

15.9.2010 9:44

::

TRÉNINK 14.09. (Lenon)

13.9.2010 21:31

::

KLASIKA 12. září (Lenon)

13.9.2010 21:07

::

MTBO Soběšice (Likas)

11.9.2010 21:12

::

KRÁTKÁ TRAŤ, 11. září (Lenon)

10.9.2010 13:31

::

Fotky ze sprintu a štafet (Lenon)

9.9.2010 10:39

::

ŽA a ŽB, Stará Ves (Lenon)

8.9.2010 20:58

::

TRENINK 07.09.2010 (Lenon)

8.9.2010 19:48

::

JEŠTĚ TY ŠTAFETY (Lenon)

7.9.2010 12:56

::

NOMINOVANÍ (Lenon)

6.9.2010 21:28

::

Janča, Domča i Ondra byli nominování na MČR ve štafetách (Věrka)

6.9.2010 10:37

::

SPRINT JANSKÉ LÁZNĚ (Lenon)

31.8.2010 18:07

::

SKONČILY NÁM PRÁZDNINY . . . (Lenon)

31.8.2010 16:59

::

Poslední vícedenní (Lenon)

26.8.2010 16:15

::

LETNÍ TÁBOR 3 (Lenon)

23.8.2010 12:23

::

LETNÍ TÁBOR PO DRUHÉ (Lenon)

22.8.2010 22:56

::

LETNÍ TÁBOR (Lenon)

16.8.2010 21:52

::

Triatlon (Likas)

9.8.2010 19:40

::

LETNÍ TÁBOR (Lenon)

6.8.2010 9:23

::

BIKE ADVENTURE (Taxikář Lenon)

5.8.2010 17:39

::

HSH Vysočina (Lenon)

31.7.2010 11:04

::

Ž E B Ř Í Č K Y (Lenon)

31.7.2010 10:52

::

26. 06. 2010 Ptenský Kája (Lenon)

30.7.2010 10:40

::

Trénink 22.6.2010 (Lenon)

30.7.2010 10:23

::

19.-20.6.2010 6. a 7. ŽB Morava, Veverské Knínice (Lenon)

29.7.2010 20:29

::

OKURKY (Lenon)

18.6.2010 20:17

::

TRENINK 15. 6.2010 (Lenon)

18.6.2010 18:23

::

MČR - KRÁTKÁ TRAŤ (Lenon)

10.6.2010 18:52

::

Ž E B Ř Í Č K Y (Lenon)

9.6.2010 17:14

::

TRÉNINK 8.6.2010 (Lenon)

9.6.2010 16:59

::

NOVÝ BOR - Velenice ŽA (Lenon)

8.6.2010 14:45

::

5.6. - 8.HŽJ - Vrbno pod Pradědem (Lenon)

5.6.2010 9:50

::

Kača mezinárodní - 3. mezinárodní mistrovství USIC železničářů / Belgie (Tuci)

5.6.2010 9:33

::

Biky v Seleticích (Tuci)

3.6.2010 19:27

::

Květnový Ranking (Lenon)

3.6.2010 11:14

::

Závody 05.-06.2010 (Lenon)

3.6.2010 11:08

::

TRÉNINK 01.06.2010 (Lenon)

30.5.2010 17:47

::

VÍKEND NA DALOVĚ (Lenon)

25.5.2010 21:17

::

Trénink 25.5.2010 (Lenon)

24.5.2010 11:05

::

Štafetový víkend (Lenon)

21.5.2010 15:18

::

Chlapácké jaro končí (Lenon)

21.5.2010 14:09

::

Krajské finále přeboru škol (Lenon)

18.5.2010 22:54

::

Áčka a Béčka na Držkové (Lenon)

18.5.2010 20:27

::

MČR ve Sprintu (Markéta)

17.5.2010 21:06

::

Mistrovství ČR ve sprintu (Lenon)

13.5.2010 7:35

::

Závody 14.-16. května (Lenon)

12.5.2010 9:19

::

TRÉNINK 11.5.2010 (Lenon)

11.5.2010 20:20

::

Tréninky (Markéta)

8.5.2010 20:17

::

LETNÍ TÁBOR (Lenon)

7.5.2010 13:46

::

Pohár žactva (Lenon)

5.5.2010 21:08

::

TRÉNINK 4.5.2010 (Lenon)

3.5.2010 20:07

::

Oblastní závod štafet (Lenon)

2.5.2010 14:30

::

Oblastní žebříček ve Zlatých Horách (Lenon)

26.4.2010 6:53

::

TRÉNINK 27.4. (Lenon)

25.4.2010 14:51

::

Mistrovství HO na kalsické trati v Pohoře (Lenon)

23.4.2010 15:48

::

TRÉNINK 20.4. (Lenon)

21.4.2010 9:21

::

OBLASTNÍ DRUŽSTVO ŽACTVA (Lenon)

20.4.2010 8:58

::

Brdský oblasťák (Markéta)

19.4.2010 14:03

::

HANÁCKÝ ŽEBŘÍČEK JARO (Lenon)

18.4.2010 15:04

::

3. HŽJ - krátká trať, 4. HŽJ - sprint UOL (Lenon)

16.4.2010 16:38

::

Mistrovství HO na Krátké a ve Sprintu (Lenon)

15.4.2010 7:20

::

Český pohár štafet (Lenon)

13.4.2010 11:44

::

Trénink 13. dubna (Lenon)

12.4.2010 21:08

::

2. Hanácký žebříček jaro (Lenon)

12.4.2010 10:13

::

Mistrovství Moravy (Lenon)

6.4.2010 9:50

::

Velikonoční soustředění Svojanov (Lenon)

31.3.2010 10:01

::

Výsledky z tréninku (Zed)

29.3.2010 15:13

::

Trénink 30. -31. března (Lenon)

28.3.2010 11:34

::

První kufr (Lenon)

26.3.2010 7:30

::

VELIKONOČNÍ SOUSTĚDĚNÍ (Lenon)

23.3.2010 14:08

::

1.HŽJ - Hanácký žebříček jaro (Lenon)

18.3.2010 19:54

::

Fotky z Lipice (Zed)

18.3.2010 10:42

::

JARO (Lenon)

17.3.2010 20:13

::

MTBO (Likas)

17.3.2010 19:16

::

LipicaOpen 2010 (Markéta)

15.3.2010 13:37

::

Soustředění v Čelechovicích (Věrka)

10.3.2010 15:02

::

ŽEBŘÍČEK SÁLOVÉHO DIVOČÁKA (Lenon)

10.3.2010 13:11

::

ONDRYSOVO FINÁLE (Lenon)

8.3.2010 13:39

::

Týden 8. - 14. 03. 2010 (Lenon)

26.2.2010 17:41

::

Jarní pohár (Lenon)

21.2.2010 10:32

::

Jaro se blíží (Lenon)

16.2.2010 7:33

::

Prázdniny (Lenon)

15.2.2010 11:58

::

ŠTAFETY (Lenon)

15.2.2010 10:37

::

1000 Lanových délek (Lenon)

10.2.2010 22:07

::

Žebříček sálového Divočáka (Lenon)

10.2.2010 13:07

::

Mikulášův běh (Lenon)

9.2.2010 22:18

::

Mistrovství Moravy 2010 - stránky spuštěny (Tuci)

8.2.2010 10:01

::

Týden 8.-14.2.2010 (Lenon)

2.2.2010 12:08

::

Opět běžky (Lenon)

26.1.2010 20:54

::

Lyžařské závody (Lenon)

26.1.2010 20:45

::

(Lenon)

20.1.2010 8:22

::

Běžky (Lenon)

14.1.2010 10:29

::

Sálový Divočák (Lenon)

13.1.2010 11:19

::

Tělocvična (Lenon)

6.1.2010 16:19

::

Tělocvična (Lenon)

30.12.2009 12:04

::

(Lenon)

27.12.2009 20:11

::

ŠTĚDRÝ DEN 2009 (Lenon)

23.12.2009 14:36

::

PF 2010 (Lenon)

21.12.2009 20:27

::

Štědrodenní výběh na Městský skály (Lenon)

21.12.2009 12:53

::

Tělocvična (Lenon)

20.12.2009 19:22

::

hledá se třetí do štafety (Kato)

15.12.2009 21:11

::

VRCHOL SEZÓNY (Lenon)

15.12.2009 19:27

::

ZAKONČENÍ 2009 (Lenon)

15.12.2009 8:48

::

VALNÁ HROMADA 2009 (Lenon)

10.12.2009 10:43

::

Mikulášské noční bloudění (Lenon)

9.12.2009 9:54

::

Valná hromada a zakončení sezóny 2009 (Lenon)

6.12.2009 18:57

::

XMAN.cz (Tuci)

4.12.2009 14:10

::

Tým Veselí bratři za 10 dní uběhl Camino de Santiago (Věrka)

18.11.2009 22:55

::

První zpráva o španělském dobrodružství Veselých bratrů (Věrka)

17.11.2009 22:57

::

Meeting Orientamento Venezia 2009 (Markéta)

11.11.2009 20:14

::

VÝSLEDKY (Lenon)

11.11.2009 12:13

::

840 km za 10 dní (Věrka)

10.11.2009 13:16

::

Krígl 2010 (Tuci)

9.11.2009 18:43

::

Krígl 2009 (Tuci)

9.11.2009 17:50

::

Tělocvična 10.11. (Lenon)

5.11.2009 22:22

::

Dvoudenní závody Eger GP (Lenon)

5.11.2009 20:52

::

RABŠTEJNSKÝ KOCOUR (Lenon)

5.11.2009 20:46

::

CESTA ZA TEPLÝMI PRAMENY A VINNÝMI SKLÍPKY DO MAĎARSKA (Vovo)

4.11.2009 12:35

::

Termálfürdő – termály (Věrka)

4.11.2009 11:33

::

MAĎARSKO - BÜKK 2009 (Lenon)

3.11.2009 11:58

::

Egészségére - na zdraví (Věrka, foto: Lenon)

3.11.2009 10:46

::

OBLASTNÍ ŽEBŘÍČEK (Lenon)

2.11.2009 12:03

::

EGER GRAND PRIX (Lenon)

31.10.2009 15:12

::

Neaktuální příspěvek (Likas)

27.10.2009 20:44

::

Typologie běžce - tragéd (Gábina)

27.10.2009 20:13

::

Podzimní oblastňák v Říčanech (Gábina)

25.10.2009 23:17

::

Z Bělkovic jsme dovezli 2 x bronz a 2 x zlato (Věrka)

24.10.2009 13:03

::

PŘEBOR ŠKOL (Lenon)

23.10.2009 12:52

::

6. oblž ASU (Likas)

18.10.2009 15:24

::

Chlapácký běh a Prcek (Lenon)

17.10.2009 8:49

::

Horokros (Lenon)

16.10.2009 8:51

::

Majka Chmelařová (Lenon)

15.10.2009 20:10

::

4.HŽP Zlaté Hory (Lenon)

13.10.2009 21:07

::

Mistrovství železničářů USIC v orientačním běhu (Kača)

13.10.2009 7:23

::

Ohlasy (Lenon)

12.10.2009 12:08

::

PREMIÉRA NEJMENŠÍCH (Lenon)

11.10.2009 20:25

::

Mladoňovský Divočák (Lenon)

11.10.2009 18:03

::

Poděkování (Gábina)

9.10.2009 17:01

::

zápis z jednání VV (Tuci)

8.10.2009 11:54

::

Hodinovka (Lenon)

8.10.2009 10:23

::

Mladoňovský divočák (Tuci)

8.10.2009 10:10

::

trénink 6.10.2009 (Lenon)

5.10.2009 21:26

::

Šampionát ČR klubů a oblastních výběrů (Věrka)

4.10.2009 14:08

::

Mistrovství CR štafety (Lenon)

2.10.2009 19:45

::

MČR štafety a družstva (Lenon)

28.9.2009 20:08

::

Tři zlaté a jedno stříbro pro KSU (Věrka)

26.9.2009 10:14

::

Trénink (Lenon)

25.9.2009 22:52

::

Bejky (Likas)

22.9.2009 16:33

::

Helsinky 2009 (Markéta)

22.9.2009 10:37

::

KLASIKA 2009 (Lenon)

21.9.2009 9:32

::

Umřel Mirek Homola (Lenon)

16.9.2009 14:36

::

Trénink nad Králcem (Lenon)

14.9.2009 11:20

::

Končené výsledky B žebříčku Morava (Lenon)

13.9.2009 21:02

::

ŽA a ŽB Vrbno pod Pradědem (Lenon)

9.9.2009 17:35

::

ČPŠ a ŽA sprint Liberec (Zed)

9.9.2009 10:42

::

Podzimní tréninky (Lenon)

8.9.2009 11:58

::

Mladoňovský divočák (Tuci)

7.9.2009 22:44

::

O Hanicíííí, která se nemohla dočkat (Věrka)

7.9.2009 14:21

::

Výsledky Běhu na Senovou (Věrka)

1.9.2009 12:48

::

Zahradní slavnost 29.8.2009 (Lenon)

30.8.2009 7:23

::

Vrchol extrémní vytrvalostní sezóny (Frogr)

30.8.2009 7:19

::

Bayerwald Adventure Trophy (Frogr)

30.8.2009 7:11

::

Rogaining (Frogr)

28.8.2009 20:39

::

Zahradní slavnost (Lenon)

28.8.2009 14:14

::

OŘEZÁVÁTKA V AKCI (Lenon)

25.8.2009 22:28

::

Ještě jednou letní tábor ve fotkách (Lenon)

25.8.2009 17:43

::

Mates (Likas)

21.8.2009 0:38

::

Pár fotek z tábora (Domča)

20.8.2009 23:31

::

Tišnovský triatlon (Likas)

20.8.2009 23:09

::

Letní tábor (Ondra Jílek)

18.8.2009 14:37

::

2009 ŠÉNTÁL !!! (Lenon)

17.7.2009 14:34

::

Merida Bike Adventure 2009 (Markéta)

12.7.2009 10:11

::

MAJKA (Lenon)

8.7.2009 12:34

::

Fotky z ADVANTY (Zed)

7.7.2009 16:01

::

Merida Bike Vysočina 09 (Likas)

7.7.2009 8:18

::

SUPROVÁ ADVANTA (Lenon)

30.6.2009 12:20

::

Sláva Srovnal + 19.6.2009 (Lenon)

26.6.2009 10:34

::

Prázdninové závody (Lenon)

26.6.2009 10:16

::

MČR rogainingu (Lenon)

22.6.2009 11:49

::

Honza Petržela - Ňuf (Lenon)

22.6.2009 11:41

::

Mistrovství ČR ve sprintu a krátké trati (Lenon)

18.6.2009 10:34

::

Závody na Libavé (Lenon)

18.6.2009 8:25

::

Jaro končí (Lenon)

12.6.2009 16:52

::

áčka na Kůstrém (Tuci)

8.6.2009 8:46

::

Trénink v úterý 09. června (Lenon)

8.6.2009 8:37

::

Finále přeboru škol (Lenon)

4.6.2009 19:54

::

4.-5. ŽB Kamínka (Lenon)

31.5.2009 23:21

::

Pražský oblasťák - sobota (Tuci)

28.5.2009 19:19

::

Štafety (Frogr)

22.5.2009 9:27

::

Chlapáci a Prcci (Lenon)

21.5.2009 14:43

::

Víkendová Béčka v Pohoře a v Rudce (Lenon)

20.5.2009 12:02

::

víkendová áčka v Krtech (Tuci)

18.5.2009 17:06

::

Trénink 19.05. (Lenon)

14.5.2009 11:09

::

Z treninku (Lenon)

11.5.2009 14:13

::

článek na Reji (Tuci)

10.5.2009 22:17

::

Další pražský oblasťák - sprint na Žižkově (Gábina)

5.5.2009 10:16

::

Hanácký žebříček a Superžebříček (Tuci)

28.4.2009 23:39

::

Šumperský divočák 2009 (Tuci)

22.4.2009 19:32

::

Mistrovství Moravy - klasická trať (Gábina)

15.4.2009 8:01

::

tréninky, Chlapáky, ... - jaro 2009 (Tuci)

6.4.2009 23:24

::

Pražský oblasťák (Kubyk)

5.4.2009 13:09

::

2. a 3. závod HŽJ (Domča)

31.3.2009 18:07

::

1. jarní kufr (Šárka)

30.3.2009 21:43

::

Nehanácké oblasťáky / Lukáš byl druhý (Tuci)

25.3.2009 22:22

::

Chlapák 2009 (Věrka)

25.3.2009 21:44

::

Šumperský divočák 2009 (Tuci)

24.3.2009 9:10

::

Velikonoční soustředění - Jedovnice (Tuci)

23.3.2009 22:43

::

Mistrovství Moravy 2010 (Tuci)

23.3.2009 22:01

::

Naše Lipica na Rej.cz (Věrka)

19.3.2009 19:35

::

Fotky z Lipice (Tuci)

18.3.2009 16:38

::

Lipica Open 2009 (Frogr)

16.3.2009 18:25

::

Citov s Vojtíkem (Věrka)

1.3.2009 18:08

::

Komišovo jubileum (Lenon)

4.2.2009 20:29

::

Výběr fotek (Lenon)

18.1.2009 15:46

::

Sněžná (Lenon)

13.1.2009 9:11

::

stránky www.ksu.cz opět funkční (Tuci)

26.12.2008 14:09

::

PF 2009 (Lenon)

19.12.2008 14:28

::

Štědrodenní výběh na Městský (Lenon)

14.12.2008 8:40

::

Nejlepší v roce 2008 (Lenon)

13.12.2008 7:35

::

15 let klubu (Lenon)

12.12.2008 18:07

::

Méně aktuálně (Lenon)

11.12.2008 11:11

::

aktuálně (Lenon)

9.12.2008 7:37

::

Tréninky (Lenon)

7.12.2008 20:25

::

Zakončení sezóny 2008 (Lenon)

5.12.2008 9:44

::

Valná hromada 2008 (Markéta)

27.11.2008 7:22

::

Seminář Želiv (Lenon)

23.11.2008 18:56

::

Seminář rozhodčích a trenérů (Lenon)

19.11.2008 19:11

::

HŽP a Superžebříček (Lenon)

18.11.2008 15:26

::

Meeting Orientamento Venezia 2008 (Markéta)

9.11.2008 18:40

::

Zlatý krígl 2008 - nebo stříbrný? (Tuci)

7.11.2008 12:23

::

Nástěnka klubu vytrvalostních sportů (Lenon)

5.11.2008 21:49

::

Koloběh 2008 (Pavča)

27.10.2008 10:42

::

Fotky - Bratrušovský divočák (Markéta)

22.10.2008 11:31

::

Bratrušovský divočák ve fotkách (Lenon)

20.10.2008 16:28

::

Chlapák + Prcek (Lenon)

18.10.2008 19:35

::

Bratrušovský divočák je za námi (Tuci)

16.10.2008 22:58

::

Bratrušovský divočák (Tuci)

12.10.2008 10:56

::

Bratrušovský divočák - pořádáme (Tuci)

11.10.2008 17:03

::

Zlatohorská rýžoviště 4.10. (Šárka)

3.10.2008 19:44

::

Mistrovství ČR klubových štafet (Lenon)

3.10.2008 14:05

::

Šumperská hodinovka (Lenon)

1.10.2008 15:02

::

MČR štafet a klubů (Markéta)

24.9.2008 14:44

::

Konečné výsledky B žebříčku - Morava (Lenon)

24.9.2008 8:09

::

Trénink na Šošole (Lenon)

22.9.2008 21:21

::

Mistrovství republiky na klasické trati (Kuba)

17.9.2008 14:59

::

Podzimní tréninky KSU (Lenon)

16.9.2008 19:11

::

ORIENTAČNÍ ŠOU I. (Lenon)

15.9.2008 12:32

::

Poslední béčka (Lenon)

13.9.2008 7:33

::

Orientační šou I. (Lenon)

10.9.2008 11:55

::

První podzimní oblasťák (Věrka)

9.9.2008 12:53

::

Bratrušovský divočák (Tuci)

9.9.2008 12:32

::

6. kolo Českého poháru štafet - 8.9. (Markéta)

8.9.2008 20:40

::

Sprint ve Vrchlabí (Kuba)

7.9.2008 22:30

::

Studenecké štafety (Tuci)

7.9.2008 20:33

::

Trénink (Lenon)

7.9.2008 19:55

::

Pěkné prázdniny v Českém ráji 23.-24.8 (LeJu)

26.8.2008 12:51

::

trénink (Lenon)

22.8.2008 12:06

::

Czech 5 days orienteering (Markéta)

19.8.2008 22:57

::

Lákající Valečov (Věrka)

19.8.2008 21:45

::

Prázdninový Vamberk (Věrka)

21.7.2008 14:41

::

Přehled záznamů MS (Markéta)

21.7.2008 14:13

::

Štafety (Markéta)

19.7.2008 18:54

::

Finale klasiky (Markéta)

17.7.2008 19:39

::

Finále middle (Markéta)

17.7.2008 11:47

::

Kvalifikace middle (Markéta)

14.7.2008 20:30

::

Finále sprintu (Lenon)

14.7.2008 13:11

::

Zahájení MS a finále sprintu v Olomouci (Markéta)

12.7.2008 10:04

::

Mistrovství světa v OB začíná (Tuci)

11.7.2008 22:14

::

MČR a Německa v rogainingu 28. a 29.6. 2008 (LeJu)

7.7.2008 20:54

::

Česká Kanada (Markéta)

7.7.2008 20:22

::

nové stránky spuštěny (Tuci)