Skřítecký divočák - 24.6.2017



Chlapácký běh

Kontakt na oddíl:
vybor@ksu.cz


TOPlist


 2.2.2016 20:19 :: Ticho po pěšině.
Ale to je jen zdání. Na pěšinách a cestách okolo Šumperka, nebo v případě pětičlenné pražské enklávy v Krčském lese, se nebývale maká.
Dorostenci a starší žáci naplňují své tréninkové plány a další desítka "Kudosů" cpe elektronickou stravu na server STRAVA.
Dle oddílového nástěnného kalendáře nám děvčata slibovala Leden – měsíc sněhu. To se jim moc nepovedlo. Pěkného sněhu jsme si užili snad 2 víkendy. Přesto jsme v duchu našeho PF získali první letošní medaile a úspěchy.


Závod Okolo Paprsku se na poslední chvíli uskutečnil a zúčastnilo se ho celkem 121 závodníků. Stříbrnou medaili v kategorii dorostenců bral Maty.
V kategorii do 50 let byl 3.Dano, přičemž to bylo také celkové čtvrté místo. V této kategorii byl ještě 5.Matúš a 21.Milda.
Mezi dorostenci jsme měli ještě 5.Matlese a 6.Lukyho (nejmladší závodník v historii).

LOBař Dano si potom zajel do Krušných hor na Mistrovství světa veteránů v LOBu. A tam uspěl především na klasice, kde bral v kategorii mužů nad 40 let bramborovou medaili. Krátká trať se skládala ze dvou závodů a po sečtení časů skončil Dano osmý. Blahopřejeme!!!

Jak to bude dál? Nikdo neví, Orlický maratón v Deštném, je „odpískaný“. (Náhradní start měl být právě od Šerlišského mlýna, ale závod je přeložen na březen.) A my si můžeme pouze přát, že za další týden se situace vylepší. Na soustředění jede 41 našich členů.
Únor - měsíc hladu. To určutě splníme, neboť jak to sleduji, hlad po běhání máte všichni.
:: Lenon


Další starší novinky:

1.3.2017 18:27

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 6 (Lenon)

23.2.2017 17:14

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 5 (Lenon)

20.2.2017 13:15

::

BALTSKÉ MISTROVSTVÍ (Lenon)

17.2.2017 9:25

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 4 (Lenon)

9.2.2017 11:30

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 3 (Lenon)

2.2.2017 10:55

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 2 (Lenon)

24.1.2017 20:14

::

OD STŘEDY DO STŘEDY 1 (Lenon)

17.1.2017 15:54

::

14.1.2017 - LYŽAŘENÍ (Prcek)

17.1.2017 13:01

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

13.1.2017 17:38

::

CO BYLO V PROSINCI. (Lenon)

21.11.2016 19:26

::

Valná hromada ala punk, 19.11.2016 (Lenon)

13.11.2016 10:06

::

Zisk licencí v letošní sezóně (Lenon)

9.11.2016 12:04

::

5.11.2016 -7.HŽP - klasika, Velký Týnec, UOL + SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

25.9.2016 19:41

::

24.9.2016 – 2.HŽP – klasika, Horní Údolí, ZLH (Lenon)

19.6.2016 9:26

::

22.-24.7.2016, ŠUMPERSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

19.6.2016 8:07

::

()

19.6.2016 8:04

::

14.6.2016, trenink krátká trať, Kunčice (Lenon)

16.6.2016 19:54

::

11.6.2016, Posluchov, krátká trať - UOL (Janča)

15.6.2016 21:40

::

8.6.2016, Přebor škol, Praha - DKP (Lenon)

15.6.2016 20:54

::

7.6.2016, Velká strana - Dolní Studénky (Lenon)

15.6.2016 20:22

::

4.-5.6.2016, ČPŠ + ŽA - sprint, Ivančice - VBM, BBM (Lenon)

13.6.2016 10:29

::

31.5.2016, trénink Sobotín (Lenon)

13.6.2016 9:01

::

28.5.-29.5.2016, ME, ŽA, ŽB, ŽC, Černá Voda - ASU, AOP (Lenon)

25.5.2016 10:15

::

24.5.2016, Trénink, krátká - Rudoltice -KSU (Lenon)

25.5.2016 8:43

::

4.-5.6.2016, VYZÝVACÍ POHÁR - Ivančice (Lenon)

23.5.2016 19:22

::

6.HŽJ, MHO krátká trať, Bruntál - SBR (Lenon)

21.5.2016 10:13

::

18.5.2016 Přebor škol, Plumlov - PLU (Lenon)

19.5.2016 9:30

::

17.5.2016, trénink + WRE, Riga (Kubyk)

17.5.2016 21:41

::

14.-15.5.2016. 2. a 3. ŽB, Zlín - TZL (Domino)

13.5.2016 9:22

::

11.5.2016 WOD + Na Baštu, Králec - KSU (Lenon)

12.5.2016 19:43

::

10.5.2016, trénink Skřítek (Lenon)

12.5.2016 13:23

::

7.5.2016, MČR sprint, Uherský Brod - LCE (Pantány a Ondra)

6.5.2016 14:24

::

5.5.2016, trénink - sprint (Lenon)

6.5.2016 9:42

::

30.4.-1.5. Trutnov Áčka -SHK,LTU a 5.HŽJ - Ženklava - MOV (Lenon)

4.5.2016 12:56

::

3.5.2016, treninky, Králec-Třemešek, vrstevnice (Lenon)

29.4.2016 11:05

::

26.4.2016, Trénink sprint - Šumperk, Zkrácená - Skřitek (Lenon)

28.4.2016 20:04

::

23.-24.4.2016, Mistrovství Moravy - TBM (Lenon)

28.4.2016 9:44

::

20.4.2016 Přebor škol + Chlapák-Prcek (Lenon)

28.4.2016 8:38

::

19.4.2016 Trenink - Hromaďák (Lenon)

18.4.2016 9:25

::

16.4.2016, MČR noční a půlmaratón (Lenon)

17.4.2016 16:02

::

16.4.2016, MHO - klasika, Ochoz u Konice, OOL (Lenon)

15.4.2016 8:58

::

Počítání a zveřejňování žebříčků v Hanácké oblasti (Lenon)

13.4.2016 19:54

::

12.4.2016, Trénink - Opakované starty (Lenon)

11.4.2016 9:48

::

JARNÍ TRÉNINKY KSU (Lenon)

9.4.2016 21:23

::

9.4.2016, MHO - sprint, Staré Město pod Sněžníkem, SSU (Lenon)

9.4.2016 9:14

::

6.6.2016, Kros Gymnázia - Chlapák/Prcek (Lenon)

7.4.2016 16:23

::

5.4.2016, trenink, SPRINT - Hluchák (Lenon)

7.4.2016 11:50

::

2.4.2016, 2.HŽJ, Rybáře, UOL+JPV (Lenon)

3.4.2016 18:06

::

24.-27.3.2016 Velikonoční soustředění - Zderaz (Lenon)

1.4.2016 18:43

::

19.-20.3.2016, 1.ČPŠ a Jarní pohár (Ondrys)

29.3.2016 20:50

::

1.HŽJ Jakartovice 19.3.2016 (Pantány)

22.3.2016 17:48

::

Soustředění ve Slovinsku a závody Lipica Open 2016 (Zdenál)

9.2.2016 8:48

::

Orienťácké tréninky v Rize (Kubyk)

4.2.2016 11:59

::

Welzlův kros (Lenon)

2.2.2016 20:19

::

Ticho po pěšině. (Lenon)

26.12.2015 9:16

::

PF 2016 (Lenon)

26.12.2015 9:15

::

Silvestrovský běh (Lenon)

25.12.2015 10:00

::

24.12.2015, VÝBĚH NA MĚSTSKÉ SKÁLY - KSU (Lenon)

22.12.2015 20:08

::

VÝBĚH NA MĚSTSKÝ (Lenon)

16.12.2015 14:16

::

12.12.2015, Valná hromada a Zakončení sezóny (Lenon)

15.12.2015 20:59

::

12.12.2015, Přebor klubu v bodovacím Scorelaufu, Hraběšice (Lenon)

24.11.2015 9:30

::

13.-17.11.2015. EGER GRAND PRIX (Lenon)

23.11.2015 17:46

::

7.11.2015, RABŠTEJNSKÝ KOCOUR - KAS Olomouc (Lenon)

22.11.2015 18:19

::

SUPERŽEBŘÍČEK (Lenon)

2.11.2015 17:30

::

MISTROVSTVÍ HANÁCKÉ OBLASTI DRUŽSTEV ŽÁKŮ (Lenon)

2.11.2015 9:53

::

SUROVEC (Lenon)

1.11.2015 20:41

::

28.+31.10.2015, 7. + 8. HŽP, Jesenec + Hlubočky, KON + UOL (Lenon)

26.10.2015 19:33

::

24.-25.10.2015, MSR - sprint + 2xKT, 6.HŽP - VIC, zkrácená VČO (Lenon)

23.10.2015 18:33

::

18.10.2015, Horokros - Chlapák a Prcek - KSU, Horal (Lenon)

23.10.2015 16:34

::

21.10.2015, Podzimní přebor škol - SSU (Lenon)

19.10.2015 15:54

::

17.10.2015, Kunčice - SSU (Lenon)

19.10.2015 13:52

::

Tréninky v dalším období (Lenon)

19.10.2015 13:30

::

11.10.2015, Vracov, MČR obl.výběrů žactva - TZL (Lenon)

17.10.2015 22:29

::

11.10.2015, Vracov, MČR klubů - TZL (Lenon)

17.10.2015 22:19

::

10.10.2015, Vracov, MČR štafet -TZL (Lenon)

16.10.2015 17:07

::

Horokros - Chlapák a Prcek (Lenon)

9.10.2015 20:46

::

6.10.2015, Trénink - 1.úsek štafet (Lenon)

6.10.2015 13:31

::

3.10.2015. 4.HŽP + 3.HŽŠ, Dub nad Moravou - Cítov, JPV (Lenon)

5.10.2015 12:48

::

29.9.2015, Trénink (Lenon)

1.10.2015 19:02

::

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY NA KLASICKÉ TRATI (Lenon)

28.9.2015 15:57

::

23.9.2015, Trenink - Kamenec (Lenon)

22.9.2015 20:00

::

19.9.2015, Suchá Rudná - klasika, SBR (Lenon)

22.9.2015 9:08

::

22.9.2015 Trénink - Kamenec (Lenon)

20.9.2015 14:30

::

2.,9.,16. září 2015, Chlapáci a Prcci (Lenon)

20.9.2015 11:08

::

15.9.2015, Trénink - volba, Lovák (Lenon)

20.9.2015 8:44

::

11.-12.9.2015, 3.HŽP - SKM, ČPŠ + sprint, SJI (Lenon)

14.9.2015 18:59

::

Trenink 15.9. (Lenon)

11.9.2015 13:44

::

8.9.2015, Trénink, První úseky - Kolšov (Lenon)

11.9.2015 13:38

::

5.-6.9.2015, ŽA - MLA + HŽP, ŽB - JPV (Lenon)

4.9.2015 12:54

::

Soustrředění SCM + CVČ, 25.-30.8.2015 (Lenon)

25.8.2015 10:31

::

KONEC PRÁZDNIN ... (Lenon)

14.8.2015 18:11

::

15.-21.8.2015 Soustředění SCD - LETNÍ TÁBOR (Lenon)

11.8.2015 10:33

::

1.-9.8.2015 BOHEMIA, Heřmanice v Podještědí, BOR (Lenon)

9.7.2015 21:56

::

Tišnovský triatlon (Likas)

30.6.2015 21:47

::

PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE 2015 (Lenon)

29.6.2015 8:36

::

(Lenon)

24.6.2015 14:40

::

23.6.2015, Trénink, KRÁTKÝ MEJDAN, Bohdíkovský lom (Lenon)

23.6.2015 12:57

::

19.-21.6.2015 MČR krátká trať - EKP, Jáchymov (Lenon)

17.6.2015 10:06

::

16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

16.6.2015 12:50

::

16.6.2015, Trénink - SEŠUP Z VOLYNĚ - krátká trať (Lenon)

14.6.2015 10:06

::

13.6.2015, 8.HŽJ - MHO klasika - ZLH, Rejvíz (Lenon)

12.6.2015 19:23

::

Duchovo BiciOri (Likas)

12.6.2015 18:05

::

10.6.2015, Finále Přeboru škol - AOV Ostrava (Lenon)

10.6.2015 8:21

::

9.6.2015, trénink na Městských skalách (Lenon)

8.6.2015 10:23

::

6.-7.6.2015, 5.a 6. ŽA, 4.a 5. ŽB - TTR, Kobylí hlava (Lenon)

8.6.2015 7:26

::

31.5. + 3.6.2015, závody (Lenon)

3.6.2015 18:36

::

2.6.2015, trenink Bodovaný scorelauf, Alojzov (Lenon)

3.6.2015 17:25

::

30.-31.5.2015, 3. a 4. ČPŠ, 4.ŽA, VYZÝVACÍ POHÁR - DKP, Kroučová, Žatec (Lenon)

26.5.2015 21:24

::

26.5.2015, První úsek, Nový Malín (Lenon)

24.5.2015 21:16

::

23.-24.5.2015, MČR sprint a sprintové štafety - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

24.5.2015 14:44

::

23.5.2015, 7.HŽJ - ASU, Valašské Meziříčí (Lenon)

24.5.2015 12:47

::

22.5.2015,Chlapák - Na Baštu (Lenon)

19.5.2015 21:37

::

19.5.2015, Trénink - Proběhnutí, Králec (Lenon)

19.5.2015 15:37

::

16.-17.5.2015, 1. a 2. ŽA - PGP, Albrechtice u Sušice (Lenon)

18.5.2015 11:44

::

16.-17.5.2015, 2. a 3. ŽB - AOV, Visaláje (Lenon)

14.5.2015 17:32

::

Závodní víkend 16.-17.5.2015 (Lenon)

13.5.2015 15:39

::

13.5.2015, Krajský přebor škol, SSU - Švagrov (Lenon)

13.5.2015 9:47

::

12.5.2015, Trénink - Motýlek, Sobotín (Lenon)

6.5.2015 20:27

::

V polovině jarní sezóny ... (Lenon)

6.5.2015 14:23

::

Můj Méďa (Věrka)

6.5.2015 10:07

::

5.5.2015, Trénink - "shluky", Šumperk (Lenon)

2.5.2015 20:14

::

2.5.2015, 6.HŽJ - OOL, Drahanovice (Lenon)

1.5.2015 18:27

::

1.5.2015, 5.HŽJ - STE, Šternberk (Lenon)

30.4.2015 11:05

::

28.4.2015, Trénink - sprint, Praha (Tuci)

29.4.2015 8:45

::

26.4.2015, 2.ČPŠ - ZBM, Bukovinka (Lenon)

28.4.2015 19:54

::

28.4.2015, Trénink - sprint, Šumperk (Lenon)

27.4.2015 14:47

::

Hanácký žebříček (Lenon)

27.4.2015 12:53

::

25.4.2015, 4.HŽJ - KSU, Sobotín (Lenon)

27.4.2015 12:23

::

3.NOMINAČNÍ, 24.4.2015, Kostelec n.H. - JPV (Lenon)

23.4.2015 17:01

::

22.4.2015, Přebor škol a Parkový běh (Lenon)

22.4.2015 10:58

::

Sobotínský divočák (Tuci)

22.4.2015 8:46

::

21.4.2015, Trénink - Sudkov (Lenon)

21.4.2015 8:00

::

19.4.2015, 1.ČPŠ + MHO štafet - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

20.4.2015 10:16

::

18.4.2015, 1.ŽB + 3.HŽJ - VBM, Autodrom Brno (Lenon)

17.4.2015 21:50

::

2.NOMINAČNÍ, 17.4.2015, Bouzov - JPV (Lenon)

14.4.2015 20:36

::

2.JARNÍ TRÉNINK, Stavěč_Sběrač na Lováku (Lenon)

13.4.2015 17:26

::

TRÉNINKY JARO 2015 (Lenon)

13.4.2015 17:20

::

Trénink, 14.4.2015, Stavěč_sběrač (Lenon)

12.4.2015 10:43

::

11.4.2015. 2.HŽJ - STE, Domašov u Šternberka (Lenon)

11.4.2015 10:11

::

1.NOMINAČNÍ, Samotíšky, UOL+STE (Lenon)

9.4.2015 12:29

::

KROS GYMNÁZIA, 8.4.2014 (Lenon)

7.4.2015 21:56

::

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2015 - VIDNAVA, 2.-5.4.2015 (Lenon)

6.4.2015 8:48

::

2.4.-5.4.2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ. Vidnava (Lenon)

1.4.2015 18:05

::

VIDNAVA 2015, VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

28.3.2015 21:10

::

28.3.2015, 1.HŽJ - UOL, TRŠICE (Lenon)

25.3.2015 12:00

::

HLUCHÁK OPEN (Lenon)

25.3.2015 10:05

::

Trénink, 24.03.2015 (Lenon)

25.3.2015 9:40

::

Víkendový výsledkový servis. (Lenon)

24.3.2015 7:57

::

Dnešní trénink (Lenon)

21.3.2015 7:32

::

SEZÓNA ZAČÍNÁ - 21.3.2015 (Lenon)

11.3.2015 20:55

::

LIPICA OPEN, 6.-9.03.2015, SLOV (Lenon)

6.3.2015 16:07

::

Přihlášky na závody (Likas)

4.3.2015 7:19

::

Guna a Kuba mají mimčo (Tuci)

17.2.2015 10:32

::

HROMNIČNÍ POTĚŠENÍ, 16.2.2015 (Lenon)

16.2.2015 10:23

::

Hromniční potěšení (Lenon)

12.2.2015 21:46

::

7.-10.2.2015 LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ DEŠTNÉ (Lenon)

4.2.2015 7:51

::

TĚLOCVIČNA MALÍ (Lenon)

1.2.2015 20:13

::

SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

28.1.2015 15:04

::

5-denní MTBO 2015 2.- 6.7.2015 (Markéta)

28.1.2015 12:53

::

INFORMACE (Lenon)

21.1.2015 9:31

::

(Lenon, Pepin)

18.1.2015 9:33

::

17.1.2015, OKOLO PARSKU (Lenon)

12.1.2015 10:16

::

Lyžařské zpravodajství (Lenon)

11.1.2015 11:05

::

10.1.-14.1.2015 Spine Race 2015 (Lenon)

7.1.2015 7:33

::

6.1.2015, tělocvična MALÍ (Lenon)

1.1.2015 10:17

::

PF 2015 (Výbor KSU)

24.12.2014 15:35

::

KLUB VYTRVALOSTNÍCH SPORTŮ ŠUMPERK VÁM PŘEJE PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ (Lenon)

20.12.2014 7:53

::

Tělocvična - MALÍ, 16.12.2014 (Lenon)

18.12.2014 17:33

::

TRÉNINK, TĚLOCVIČNA, ROČ. 2002 A STARŠÍ (Lenon)

15.12.2014 15:20

::

TĚLOCVIČNA, ROČ. 2003 A MLADŠÍ (Lenon)

3.12.2014 10:36

::

7.-9.11.2014 EGER GP 2014 (Lenon)

10.11.2014 9:11

::

9.11.2014, EGER GRAND PRIX 2014 - HUN (Lenon)

6.11.2014 14:48

::

1.11.2014, SUPERŽEBŘÍČEK A MISTROVSTVÍ HO ŽÁKOVSKÝCH DRUŽSTEV (Lenon)

6.11.2014 9:31

::

1.11.2014, 8.HŽP - JPV, ŽĎÁRNÁ (Lenon)

30.10.2014 7:31

::

28.10.2014, 7.HŽP - KON, OŠÍKOV (Lenon)

27.10.2014 10:45

::

25.října 2014, 6.HŽP - ASU, POBUČÍ (Lenon)

24.10.2014 8:07

::

22.10.2014, PODZIMNÍ PŘEBOR ŠKOL – SSU+SVČ, ŠUMPERK (Lenon)

23.10.2014 12:58

::

21.10.2014, Mistrovství KSU, SCORELAUF (Lenon)

23.10.2014 10:12

::

19.10.2014, HOROKROS - HORAL+KSU, ŠUMPERK (Lenon)

23.10.2014 9:09

::

18.10.2014, 5.HŽP - KSU, HRABENOV (Lenon)

17.10.2014 15:48

::

Prcek 2014 - žebříček (Lenon)

15.10.2014 15:43

::

Trénink, 14.10.2014 (Lenon)

14.10.2014 7:31

::

12.10.2014, MČR DRUŽSTVA - VPM STARÝ PLZENEC (Lenon)

13.10.2014 18:11

::

Trénink. 14.10.2014 (Lenon)

13.10.2014 12:10

::

11.10.2014, MČR ŠTAFETY - VPM, STARÝ PLZENEC (Lenon)

9.10.2014 17:37

::

POSLEDNÍ ŠAMPIONÁT (Lenon)

8.10.2014 19:58

::

Trénink, 7.října 2014 (Lenon)

5.10.2014 20:23

::

4.10.2014, 4.HŽP - UOL, DASKABÁTY (Lenon)

2.10.2014 8:44

::

1.10.2014, ŠUMPERSKÁ HODINOVKA-KSU (Lenon)

1.10.2014 8:58

::

Trénink 30.9.2014 (Lenon)

30.9.2014 11:09

::

27.-28.9.2014 MČR klasika – BOR, HAMR (Lenon)

29.9.2014 18:07

::

Trénínk, 30.9.2014 (Lenon)

26.9.2014 11:46

::

Trénink 23.9.2014 (Lenon)

21.9.2014 11:49

::

20.6.2014, 3.HŽP - SSU, KUNČICE (Lenon)

17.9.2014 8:56

::

16.9.2014, trénink – 1.METODICKÝ (Lenon)

15.9.2014 20:58

::

13.-14.9.2014, ČPŠ, ŽA, MČR Hostinné_Smržice (Lenon)

14.9.2014 21:17

::

13.9.2014_2.HŽP,SKM, BUNČ (Lenon)

11.9.2014 7:11

::

Trénink 9.9.2014 (Lenon)

9.9.2014 23:09

::

Hrabenovský divočák (Tuci)

9.9.2014 12:13

::

6.-7.9.2014 Suchá Rudná OOL, ŽA, ŽB, HŽP (Lenon)

4.9.2014 8:25

::

TRENINK 2.9.2014 (Lenon)

3.9.2014 9:07

::

Fotky (Lenon)

2.9.2014 7:14

::

Trénink 2.9.2014 (Lenon)

1.9.2014 7:32

::

TRÉNINKY PODZIM 2014 (Lenon)

31.8.2014 21:46

::

PRÁZDNINY KONČÍ (Lenon)

4.7.2014 21:58

::

Tišnovský triatlon (Likas)

30.6.2014 22:04

::

PŮLSILVESTROVSKÁ BILANCE (Lenon)

30.6.2014 7:39

::

21.6.2014_ Olomoucký půlmaratón (Lenon)

27.6.2014 15:02

::

ŠŤASTNÝ VÍKEND (Lenon)

20.6.2014 14:43

::

Trénink, 17.6.2014 (Lenon)

20.6.2014 9:51

::

14.6.2014, 9.HŽJ - ZHL, Mikulovice (Lenon)

16.6.2014 22:21

::

Lesovi zdraví Šumperk (Markéta)

16.6.2014 21:50

::

Trénink, 17.06.2014 (Lenon)

11.6.2014 21:49

::

FINÁLE PŘEBORU ŠKOL, 11.6.2014 (Lenon)

11.6.2014 21:18

::

Trénink. 10.6.2014 (Lenon)

9.6.2014 19:50

::

7.-8.6.2014, 4.-5. ŽA+ŽB, Odranec - TBM (Lenon)

5.6.2014 7:47

::

Odranec - TBM (Lenon)

4.6.2014 20:27

::

Trénink, 3.6.2014 (Lenon)

4.6.2014 20:19

::

Púlmaratón, 1.6.2014 (Lenon)

2.6.2014 9:25

::

31.5.2014, 8.HŽJ - SBR, Volárna (Lenon)

2.6.2014 8:39

::

Trénink 27.5.2014 (Lenon)

2.6.2014 7:27

::

24.-25.5.2014 - 4.+5. ČPŠ - LPU, 4.ŽA - KUO a VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

27.5.2014 8:59

::

21.5.2014, Na Baštu (Lenon)

27.5.2014 8:49

::

Trénink 20.5.2014 - Jahodnice, 1.úsek štafet (Lenon)

26.5.2014 14:35

::

17.-18.5. 7.HŽJ KON, 2.+3. ŽA TUR (Lenon)

26.5.2014 10:37

::

Mapový trénink. 27.5.2014 (Lenon)

15.5.2014 21:18

::

CHLAPÁK, Písařov 14.5.2014 (Lenon)

15.5.2014 11:44

::

PŘEBOR ŠKOL A TRÉNINK (Lenon)

13.5.2014 17:41

::

VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

13.5.2014 16:52

::

2. a 3. ŽB, 6.HŽJ, KSU Bohdíkov, 10.-11.5.2014 (Lenon)

7.5.2014 12:43

::

Trénink 6.5.2014 (Lenon)

7.5.2014 10:55

::

5.HŽJ - SSU, Šumperk 3.5.2014 (Lenon)

5.5.2014 10:37

::

Trénink 29.4.2014 (Lenon)

4.5.2014 17:44

::

3.ČPŠ - UOL Tršice, 27.4.2014 (Lenon)

4.5.2014 8:37

::

4.HŽJ STE - MUTKOV, 26.4.2014 (Lenon)

4.5.2014 7:45

::

Velikonoční soustředění Sklárna - čtvrtý den (Lenon)

1.5.2014 9:39

::

Velikonoční soustředění Sklárna - třetí den (Zdenál)

29.4.2014 19:36

::

Velikonoční soustředění Sklárna - první a druhý den (Zdenál)

22.4.2014 16:40

::

SKLÁRNA, VELIKONOCE, 17.-10.4.2014 (Lenon)

22.4.2014 9:18

::

PŘEBOR ŠKOL, 16.4.2014 (Lenon)

15.4.2014 19:37

::

Divočáci na Sklárně (Lenon)

15.4.2014 12:46

::

12.4.2014 - ŠTAFETY, MM Vápenky (Lenon)

14.4.2014 9:41

::

11.4.2014 - KLASIKA, MM Vápenky (Lenon)

8.4.2014 21:44

::

Trénink, 8.dubna 2014 (Lenon)

7.4.2014 21:19

::

PROGRAM, 8.-23.dubna 2014 (Lenon)

6.4.2014 21:18

::

3.HŽJ, klasika - Jednov - PTI (Lenon)

2.4.2014 12:08

::

Trénink 01.04.2014 - Králec (Lenon)

31.3.2014 19:21

::

Trénink 01.04.2014 (Lenon)

30.3.2014 8:05

::

2.HŽJ - SPRINT Štramberk (Lenon)

28.3.2014 11:52

::

MHO sprint, Štramberk (Lenon)

25.3.2014 20:47

::

TRÉNINK 25.3.2014, Zábřeh sprint (Lenon)

24.3.2014 20:10

::

PRVNÍ ZÁVODNÍ VÍKEND (Lenon)

20.3.2014 14:29

::

První jarní víkend (Lenon)

19.3.2014 12:10

::

Kolšovské šolichání (Zdenál)

17.3.2014 17:40

::

Kolšovské šolichání (Lenon)

13.3.2014 16:52

::

LIPICA OPEN - fotky (Zdenál)

11.3.2014 15:07

::

LIPICE OPEN 2014 - 2.část (Lenon)

9.3.2014 19:00

::

LIPICA OPEN - 1.část (Lenon)

6.3.2014 7:51

::

SOUSTŘEDĚNÍ - LIPICE 2014 (Lenon)

5.3.2014 16:08

::

TRÉNINK - 4.3.2014, výsledky (Lenon)

3.3.2014 10:13

::

Trénink 04.03.2014 (Lenon)

28.2.2014 13:41

::

()

28.2.2014 13:35

::

PLÁN TRÉNINKŮ JARO 2014 (Lenon)

15.2.2014 17:48

::

Běžkařská pohádka u krušnohorských Flájí (Tuci)

12.2.2014 21:29

::

1.HALOVÝ OB, 11.2.2014 (Lenon)

10.2.2014 14:51

::

Trénink 11.2.2014 (Lenon)

6.2.2014 13:45

::

Lyžařské soustředění - fotky (Zdenál)

4.2.2014 9:37

::

1.-3.února LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

30.1.2014 11:49

::

Aktuality ... (Lenon)

22.1.2014 8:59

::

Aktuality... (Lenon)

13.1.2014 9:45

::

Zima nešťastná ... (Lenon)

5.1.2014 16:32

::

NA TŘI KRÁLE, 5.1.2014 (Lenon)

4.1.2014 10:17

::

NA Tři krále ... (Lenon)

3.1.2014 9:31

::

SOUSTŘEDĚNÍ - TÁBORY 2014 (Lenon)

27.12.2013 12:41

::

ŠTĚDRÝ DEN – MĚSTSKÉ SKÁLY 2013 (Lenon)

20.12.2013 12:06

::

„DOZVUKY“ VALNÉ (Lenon)

20.12.2013 9:34

::

LOBy (Likas)

18.12.2013 13:20

::

PŘÍJEMNÉ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK (Lenon)

16.12.2013 14:23

::

ZODM 2014 (Lenon)

4.12.2013 21:19

::

OSLAVA 20 LET KVS 30.11.-1.12.2013 (Lenon)

2.12.2013 21:35

::

20 let KVS ŠUMPERK (Lenon)

24.11.2013 15:01

::

MČR 2015 (Lenon)

20.11.2013 13:44

::

20 LET KLUBU A VALNÁ HROMADA (Lenon)

18.11.2013 9:33

::

19.11.2013 TĚLOCVIČNA ODPADÁ (Lenon)

3.11.2013 21:13

::

L I C E N C E - 1 – 4 – 18 / 2014 (Lenon)

3.11.2013 10:07

::

POSLEDNÍ KUFR A SUPERŽEBŘÍČEK HO, 2.11.2013 (Lenon)

29.10.2013 14:08

::

5. HŽP OKROUHLÁ, 28.10.2013 (Lenon)

25.10.2013 11:26

::

ANO , dnes jsou volby... (Lenon)

24.10.2013 7:15

::

FINIS CORONAT OPUS 2013 - 22.října (Lenon)

23.10.2013 13:21

::

HOROKROS, 20.10.2013 (Lenon)

22.10.2013 20:43

::

4.HŽP PTENÍ, 19.10.2013 (Lenon)

18.10.2013 15:27

::

4.HŽP + HOROKROS (Lenon)

14.10.2013 14:19

::

3.HŽP + ŠTAFETY, SUCHÝ, 12.10.2013 (Lenon)

14.10.2013 10:06

::

BĚŽECKÉ ZÁVODY (Lenon)

11.10.2013 13:07

::

2.HŽP, STŘÍTEŽSKÝ DIVOČÁK, 5.10.2013 (Lenon)

9.10.2013 11:19

::

M ČR KLUBŮ, Jablonec 29.09.2013 (Lenon)

8.10.2013 10:19

::

TRÉNINK 8.10.2013 (Lenon)

7.10.2013 20:50

::

Střítežský divočák (Zdenál)

6.10.2013 8:24

::

VE ŽLUTÉM DRESU HANÁCKÉ OBLASTI, 28.-29.09.2013 (Lenon)

1.10.2013 21:14

::

M ČR ŠTAFET, v KSU dresu ..., 28.9.2013 (Lenon)

1.10.2013 9:03

::

TRÉNINK 1.10.2013 (Lenon)

26.9.2013 20:47

::

TRÉNINK 24.9..2013 - VÝSLEDKY (Lenon)

24.9.2013 10:55

::

TRÉNINK, 24.09.2013 (Lenon)

23.9.2013 10:42

::

M ČR na klasické trati 2013 - REJVÍZ (Lenon)

19.9.2013 20:57

::

Střítežský divočák (Tuci)

18.9.2013 15:04

::

TRENINK, 17.10.2013 (Lenon)

18.9.2013 11:28

::

14.-15.9.2013, ŽA - Šemanovice, ŽB - Tesák (Lenon)

17.9.2013 8:24

::

Trénink, 17.09.2013 (Lenon)

16.9.2013 8:35

::

Nominace na MČ R štafet (Lenon)

15.9.2013 10:41

::

Nominace HO na M ČR oblastních družstev (Lenon)

13.9.2013 13:20

::

1.HŽP Radíkov, 7.9.2013 (Lenon)

12.9.2013 20:27

::

TRÉNINK, 10.9.2013 (Lenon)

12.9.2013 13:19

::

()

12.9.2013 13:15

::

ČESKÝ POHÁŔ ŠTAFET, 7.-8.9..2013 (Lenon)

5.9.2013 9:44

::

TRÉNINK, 3.9.2013 (Lenon)

2.9.2013 7:01

::

TENKRÁT NA ZÁPADĚ (Lenon)

1.9.2013 20:59

::

PODZIMNÍ TRÉNINKY (Lenon)

29.8.2013 20:27

::

Ranking v červenci (Lenon)

29.8.2013 14:09

::

Lenka Míková (Lenon)

29.8.2013 13:09

::

BOHEMIA 2013 (Lenon)

25.8.2013 20:48

::

Gratulace Danovi (Pepin)

1.8.2013 18:05

::

Bohemia 2013 - fotky (Zdenál)

26.7.2013 17:49

::

Bohemia 2013 - 26.7. (Lenon)

25.7.2013 22:45

::

Bohemia 2013 - 24. a 25.7. (Zdenál)

24.7.2013 20:07

::

Bohemia 2013 - 24.7. (Lenon)

23.7.2013 23:11

::

Bohemia 2013 - 23.7. (Tuci)

22.7.2013 23:33

::

Bohemia 2013 - 22.7. (Tuci)

21.7.2013 22:48

::

Bohemia 2013 - 21.7. (Tuci)

20.7.2013 21:33

::

Welzlův kvadriatlon (Miloš)

16.7.2013 10:48

::

Červenec 2013 (Lenon)

2.7.2013 10:07

::

SKOL cup 2013 (Ondrys)

27.6.2013 16:33

::

Tišnovský triatlon (Likas)

27.6.2013 15:15

::

PŮLSILVESTROVSKÉ BILANCOVÁNÍ 2013 (Lenon)

24.6.2013 21:47

::

MČR KUNČICKÁ HORA (Domča+Šráma)

20.6.2013 14:28

::

TENTOKRÁT TO KLAPNE (Lenon)

20.6.2013 10:40

::

Víkend 15.-16.června (Lenon)

13.6.2013 8:38

::

Duchovo Biciori (Likas)

12.6.2013 21:40

::

PROGRAM 13.-27.ČERVNA (Lenon)

12.6.2013 21:08

::

Trénink 11.6.2013 (Lenon)

10.6.2013 20:59

::

Soustředění SCM v Petříkově (Domča)

6.6.2013 10:45

::

Republikové finále přeboru škol (Lenon)

5.6.2013 19:00

::

Trénink na Šošole (Zdenál)

5.6.2013 10:33

::

Ještě k půlmaratonu (Pepin)

4.6.2013 22:37

::

Půlmaraton údolím Moravské Sázavy (Miloš)

4.6.2013 8:44

::

Ó KOLENA, KOLENA … (Lenon)

3.6.2013 23:12

::

Závody na MUNĚ (Věrka)

3.6.2013 23:09

::

Program (Věrka)

3.6.2013 23:07

::

trénink (Věrka)

27.5.2013 20:49

::

ČPŠ + SPRINT 25.-26.5.2013, VRBNO (Lenon)

24.5.2013 20:49

::

Trénink 21.5.2013 -výsledky (Lenon)

22.5.2013 20:43

::

PROGRAM 21.-30.5.2013 (Lenon)

22.5.2013 13:59

::

4.+ 5. ŽB - ŠTRAMBERK, 18.-19.5.2013, KFPS 16.5.2013 (Lenon)

21.5.2013 8:28

::

TRÉNINK, 21.5.2013 (Lenon)

19.5.2013 9:04

::

CHLAPÁK, 15.5.2013 (Lenon)

19.5.2013 8:25

::

Chlapák - PRCEK, 15.5.2013 (Lenon)

19.5.2013 7:31

::

Chlapák - MRNĚ 15.5.2013 (Lenon)

18.5.2013 14:47

::

VYZÝVACÍ POHÁR (Lenon)

18.5.2013 14:43

::

TRÉNINK 14.5.2013 - výsledky (Lenon)

15.5.2013 8:53

::

ŽA+ŽB - KRAMOLÍN, 11.-12.5.2013 (Lenon)

14.5.2013 9:13

::

()

14.5.2013 9:04

::

Trénink 14.5.2013 (Lenon)

13.5.2013 20:50

::

PROGRAM 14.-21.05.2013 (Lenon)

9.5.2013 9:47

::

Středa, 8.5.2013 (Lenon)

7.5.2013 20:59

::

Jarní kros Písařova 7.5.2013 (Lenon)

5.5.2013 20:12

::

PROGRAM 8.-15.5.2013 (Lenon)

5.5.2013 14:48

::

MHO - krátká trať, 4,5.2013 SBR (Lenon)

1.5.2013 12:14

::

MRNĚ_CHLAPÁK_PRCEK_NA MARKOVICI (Lenon)

29.4.2013 11:53

::

PROGRAM 30.4.-8.5. 2013 (Lenon)

28.4.2013 17:48

::

M HO klasická trať (Lenon)

28.4.2013 12:43

::

(Lenon)

25.4.2013 14:02

::

HŽJ a ostatní... (Lenon)

24.4.2013 9:23

::

TRÉNINK 23.4.2013 - výsledky (Lenon)

23.4.2013 12:43

::

TRÉNINK 23.4.2013 (Lenon)

22.4.2013 8:22

::

PROGRAM 22.-30.dubna 2013 (Lenon)

21.4.2013 17:41

::

Zábřežská trilogie 19.-20.4.2013 (Lenon)

17.4.2013 17:29

::

17.4.2013 Okresní přebor škol (Lenon)

16.4.2013 9:06

::

TRÉNINK 16.4.2013 (Lenon)

15.4.2013 14:56

::

15. - 23. DUBNA 2013 (Lenon)

13.4.2013 16:38

::

LODM + JMO (Lenon)

13.4.2013 12:55

::

Trénink 9.4. + Chlapák (Lenon)

7.4.2013 12:08

::

Co bylo a co bude ... (Lenon)

6.4.2013 22:33

::

Šoustředko - Štafle a štafletky (Lenon)

6.4.2013 15:18

::

Soustředko - Den třetí (Lenon)

5.4.2013 15:40

::

Soustředko - Den druhý (Lenon)

4.4.2013 17:12

::

Soustředko - Trénink První (Lenon)

1.4.2013 21:17

::

BRANŽEŽ-SRBSKO-KOST (Lenon)

25.3.2013 7:12

::

Plán na další období 26 3 - 3. 4. (Lenon)

24.3.2013 8:29

::

PRVNÍ - JARNÍ - ZÁVODY (Lenon)

18.3.2013 15:28

::

LIPICE OPEN 6.-10. 3. 2013 (Lenon)

14.3.2013 21:51

::

Co bylo a co bude (Lenon)

2.3.2013 7:49

::

LIPICE 2013 (Lenon)

2.3.2013 7:41

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

26.2.2013 9:17

::

Město Šumperk ocenilo Frogra (Lenon)

25.2.2013 14:45

::

Uplynulý víkend a overaly (Lenon)

22.2.2013 10:07

::

Co bylo a co bude ... (Lenon)

12.2.2013 8:48

::

1000 Lanových délek (Lenon)

11.2.2013 8:40

::

Město Šumperk ocenilo Heryho. (Lenon)

6.2.2013 9:34

::

Program na další období (Lenon)

30.1.2013 21:20

::

Tělocvična a program na další období (Lenon)

23.1.2013 13:52

::

PROGRAM NA DALŠÍ OBDOBÍ (Lenon)

16.1.2013 8:37

::

STAV ZIMNÍ SOUTĚŽE (Lenon)

15.1.2013 13:54

::

PROGRAM NA DALŠÍ OBDOBÍ (Lenon)

15.1.2013 13:22

::

NA TŘI KRÁLE (Lenon)

14.1.2013 11:04

::

LOB Vrbno (Likas)

9.1.2013 21:33

::

NA TŘI KRÁLE (Lenon)

7.1.2013 11:52

::

PROGRAM NA DALŠÍ OBDOBÍ (Lenon)

26.12.2012 16:03

::

Štědrodenní Městský skály (Lenon)

20.12.2012 21:43

::

PF 2 0 1 3 (KVS Šumperk)

20.12.2012 21:33

::

POSLEDNÍ TĚLOCVIČNA (Lenon)

19.12.2012 20:32

::

LOBy (Likas)

12.12.2012 12:02

::

Tělocvična - výsledky a program (Lenon)

5.12.2012 11:39

::

Tělocvična a program (Lenon)

3.12.2012 17:12

::

VALNÁ HROMADA A ZAKONČENÍ SEZÓNY (Lenon)

28.11.2012 9:11

::

Výsledky a program (Lenon)

22.11.2012 6:53

::

BODY, PLÁN (Lenon)

20.11.2012 8:40

::

Program 20.11. - 27. 11. 2012 (Lenon)

19.11.2012 19:39

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

13.11.2012 11:29

::

Program na příští období 13.11. - 20.11.2012 (Lenon)

7.11.2012 21:27

::

RANKING KSU 2012 (Lenon)

7.11.2012 21:11

::

Rabštejnský kocour, 3.11.2012 (Lenon)

6.11.2012 7:03

::

Program na příští období 6.11. - 13.11.2012 (Lenon)

5.11.2012 21:22

::

LOBy (Likas)

3.11.2012 18:36

::

3.11.2012 Poslední kufr aneb slavný návrat KAŇOURA MATĚJE (Lenon)

30.10.2012 14:10

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 30.10.-6.11. (Lenon)

29.10.2012 21:24

::

EGER GRAND PRIX 2012 (Lenon)

29.10.2012 19:07

::

7.HŽP - Šternberský rychlík (Lenon)

24.10.2012 16:01

::

PŘEBOR ŠKOL - okresu Šumperk (Lenon)

24.10.2012 8:28

::

FINIS CORONAT OPUS, 2.ročník (Lenon)

22.10.2012 13:01

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 23.-30.10. 2012 (Lenon)

22.10.2012 12:28

::

CHLAPÁK A PRCEK 2012 (Lenon)

20.10.2012 20:30

::

6. HŽP Horní Studénky - ASU (Lenon)

19.10.2012 9:49

::

A BUDE FINÁLE (Lenon)

16.10.2012 18:06

::

MHO družstev žactva (Lenon)

15.10.2012 10:01

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 16.-23.10. 2012 (Lenon)

14.10.2012 13:01

::

HOUBY…HOUBY…HOUBY (Lenon)

11.10.2012 9:57

::

16., 17. a 18. Chlapák a Prcek (Lenon)

11.10.2012 9:01

::

TRENINK 9.10.2012 (Lenon)

10.10.2012 21:07

::

MČR ŠTAFET A DRUŽSTEV 2012 (Lenon)

8.10.2012 21:01

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 9.-16.10.2012 (Lenon)

8.10.2012 20:40

::

MČR žákovských družstev 6.-7.10.2012 (Lenon)

8.10.2012 20:36

::

Velká cena Olomouce 5.10.2012 (Lenon)

3.10.2012 9:01

::

TRÉNINK 2.10.2012 (Lenon)

2.10.2012 10:17

::

PROGRAM NA PŘÍŠTÍ OBDOBÍ 2.-9.10.2012 (Lenon)

1.10.2012 20:49

::

M ČR oblastních výběrů žactva 2012 (Lenon)

1.10.2012 20:25

::

4.HŽP a 3.HŽŠ - M HO štafet žáků a veteránů (Lenon)

1.10.2012 17:36

::

14. a 15. Prcek a Chlapák (Lenon)

1.10.2012 9:56

::

()

1.10.2012 9:53

::

!! ŠRÁMA … ŠRÁMA!! (Lenon)

29.9.2012 11:10

::

Mistrovství ČR - finále (Likas)

28.9.2012 19:53

::

Mistrovství ČR - semifinále (Likas)

27.9.2012 19:03

::

TRÉNINK 25.9.2012 (Lenon)

23.9.2012 17:08

::

3.HŽP - SSU Jestřebí (Lenon)

23.9.2012 14:40

::

12. a 13. Chlapák a Prcek (Lenon)

23.9.2012 14:34

::

TRENINK 18.9.2012 (Lenon)

22.9.2012 21:26

::

Víkend 15.-16. září (Lenon)

21.9.2012 21:33

::

HOLA ! LETNÍ TÁBOR ! HOLA - 1.ČÁST PO "ŠVYCKU" (Lenon)

17.9.2012 13:03

::

Štafety (Likas)

12.9.2012 13:42

::

TRENINK 11.9.2012 (Lenon)

12.9.2012 9:44

::

TRÉNINKY KSU PODZIM 2012 (Lenon)

10.9.2012 10:31

::

TRÉNINK 11.9.2012 (Lenon)

10.9.2012 8:35

::

8.-9.9.2012, NOVÁ VES, ŽA, ŽB, ŽC (Lenon)

7.9.2012 22:13

::

Prcek a Chlapák 5.9.2012 (Lenon)

6.9.2012 21:19

::

TRENINK 4.9.2012 (Lenon)

3.9.2012 11:27

::

CVČ ukončila prázdniny (Lenon)

26.8.2012 14:38

::

JESENICKÝ PŮLMARATÓN (Lenon)

26.8.2012 9:08

::

Letní tábor od Andrejky (Ája)

19.8.2012 7:55

::

LETNÍ TÁBOR (Lenon)

3.8.2012 20:49

::

Bude letní tábor !!! (Lenon)

3.8.2012 20:13

::

Prázdninový Bečov (Lenon)

18.7.2012 16:42

::

Bike Adventure 2012 (Markéta)

12.7.2012 17:55

::

Tišnovský triatlon (Likas)

10.7.2012 22:46

::

BEČOV 2012 (Lenon)

4.7.2012 13:27

::

4 DNY OB BEČOV 2012 (Lenon)

26.6.2012 13:12

::

PŮLSILVESTROVSKÉ BILANCOVÁNÍ (Lenon)

25.6.2012 12:07

::

Informace z posledního týdne 16.-23.6.2012 (Lenon)

18.6.2012 18:07

::

TRÉNINK 19.6.2012 (Lenon)

13.6.2012 22:24

::

TRÉNINK 12.5.2012 (Lenon)

10.6.2012 18:59

::

MČR na krátká trati, 9.-10.6.2012 (Lenon)

8.6.2012 12:23

::

PŘEBOR ŠKOL 6.června 2012 (Lenon)

6.6.2012 12:42

::

TRÉNINK 5. ČERVNA 2012 (Lenon)

6.6.2012 10:45

::

VÍKEND 02.-03. ČERVNA 2012 (Lenon)

31.5.2012 20:11

::

BEČOV 2012 (Lenon)

30.5.2012 20:34

::

TRÉNINK 29.5.2012 (Lenon)

30.5.2012 15:49

::

VYZÝVACÍ POHÁR A SPRINT 26.-27.5.2012 (Lenon)

29.5.2012 22:22

::

3. a 4. ČPŠ – HELFŠTÝN (Lenon)

29.5.2012 11:11

::

TRÉNINK 22.5.2012 (Lenon)

29.5.2012 8:46

::

2. a 3. ŽB Morava - PAMĚTICE (Lenon)

26.5.2012 21:51

::

Zlaté pětikolečko (Likas)

21.5.2012 14:43

::

TRÉNINK 22.5.2012 (Lenon)

18.5.2012 15:21

::

Na Baštu, 16.5.2012 (Lenon)

18.5.2012 13:16

::

TRÉNINK 15.5.2012 (Lenon)

16.5.2012 9:26

::

Bejk rejs 2 (Likas)

13.5.2012 13:43

::

!!! - 2:34:29 - !!! ()

13.5.2012 13:26

::

Vyzývací pohár žactva (Lenon)

11.5.2012 12:52

::

12.-13. května 2012 (Lenon)

9.5.2012 12:07

::

6.HŽJ - ZLATÉ HORY (Lenon)

4.5.2012 23:09

::

1. a 2. závod ČP MTBO - Šaštín - Stráže (Markéta)

3.5.2012 11:42

::

JARNÍ KROS PÍSAŘOVA - Chlapák 2.5.2012 (Lenon)

30.4.2012 7:32

::

Újezdský duatlon 2012 (Markéta)

29.4.2012 17:00

::

JENOM OBLASŤÁK - 5.HŽJ BOHUTÍN (Lenon)

26.4.2012 8:38

::

BĚH MARKOVICOU - Chlapák 25.4.2012 (Lenon)

25.4.2012 7:29

::

TRÉNINK 24.4.2012 (Lenon)

23.4.2012 7:35

::

4.HŽJ - MLADOŇOV (Lenon)

22.4.2012 14:28

::

Mistrovství ČR železničářů v OB (Lenon)

19.4.2012 11:36

::

Chlapák a Prcek 11.+18. 4.2012 (Lenon)

18.4.2012 18:32

::

TRÉNINK 17.4.2012 (Lenon)

17.4.2012 8:58

::

MISTROVSTVÍ MORAVY 14.-15.4.2012 (Lenon)

13.4.2012 15:00

::

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2012 - NESMĚŘ (Lenon)

11.4.2012 10:07

::

O soustředění (Lenon)

11.4.2012 8:33

::

TRÉNINK 10.4.2012 (Lenon)

9.4.2012 8:43

::

BĚH GYMNÁZIA - Chlapák 04.04.2012 (Lenon)

8.4.2012 20:47

::

(Lenon)

3.4.2012 20:30

::

Táborské sprinty - 25.3. (Tuci)

3.4.2012 11:59

::

31.3.2012 - 2.-3. HŽJ Velká Bystřice (Lenon)

30.3.2012 22:06

::

Bejk rejs (Likas)

30.3.2012 14:59

::

BĚH AC - Chlapák, 28.3.2012 (Lenon)

28.3.2012 21:42

::

Velikonoční soustředění NESMĚŘ (Lenon)

28.3.2012 14:02

::

1.HŽJ - fotky (Lenon)

28.3.2012 8:25

::

TRÉNINK 27.3.2012 (Lenon)

25.3.2012 18:20

::

24.3.2012 - 1.HŽJ Malé Hradisko (Lenon)

22.3.2012 12:03

::

ZA BŘEHEM - Chlapák, 18.3.2012 (Lenon)

21.3.2012 7:31

::

TRENINK 20.3.2012 (Lenon)

19.3.2012 12:17

::

TRÉNINK JARO 2012 (Lenon)

18.3.2012 21:16

::

Už je to tady ! (Lenon)

12.3.2012 11:44

::

POHODA LIPICE 2012 (Lenon)

5.3.2012 8:30

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

3.3.2012 12:11

::

Školení R3 (Markéta)

2.3.2012 8:37

::

Přihlášky MTBO (Markéta)

1.3.2012 20:12

::

Přihlášky na závody (Likas)

29.2.2012 7:39

::

JESENICKÝ MARATÓN (Lenon)

27.2.2012 12:39

::

PRVNÍ OB SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

15.2.2012 18:38

::

HALOVÝ OB (Lenon)

13.2.2012 15:05

::

1000 LANOVÝCH DÉLEK NA PAPRSKU (Lenon)

6.2.2012 11:29

::

Dresy_hady_CD (Lenon)

25.1.2012 17:31

::

LYŽAŘSKÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2012 (Lenon)

18.1.2012 8:47

::

CELO ZIMNÍ SOUTĚŽ (Lenon)

15.1.2012 13:21

::

NA TŘI KRÁLE (Lenon)

10.1.2012 8:59

::

AKCE LEDEN 2012 (Lenon)

6.1.2012 22:27

::

BA 2010 (Likas)

2.1.2012 15:39

::

NA TŘI KRÁLE (Lenon)

28.12.2011 17:50

::

MIMOŘÁDNÝ TRÉNINK – ZÁVOD (Lenon)

27.12.2011 17:03

::

ŠTĚDRÝ DEN - MĚSTSKÉ SKÁLY 2011 (Lenon)

25.12.2011 16:39

::

Štědrodenní výběh - Jevany (Markéta)

24.12.2011 6:56

::

PF 2012 (Lenon)

23.12.2011 18:21

::

VÝBĚH NA MĚSTSKÝ (Lenon)

22.12.2011 19:11

::

POSLEDNÍ TRÉNINK V ROCE 2011 (Lenon)

17.12.2011 9:10

::

BÍLÁ STOPA (Lenon)

8.12.2011 7:36

::

TĚLOCVIČNY (Lenon)

7.12.2011 10:55

::

MIKULÁŠSKÝ BĚH (Lenon)

6.12.2011 8:56

::

Dozvuky Valné ... (Lenon)

1.12.2011 15:17

::

VH a Zakončení sezóny 2011 (Lenon)

24.11.2011 14:31

::

Zakončení sezóny (Lenon)

24.11.2011 10:23

::

TĚLOCVIČNA (Lenon)

19.11.2011 12:09

::

Mistrovství světa ve SMIKu 2011 (Markéta)

13.11.2011 21:12

::

LMMM2011 - Zlatý krýgl (Tuci)

6.11.2011 20:42

::

LOB (Likas)

6.11.2011 17:43

::

POSLEDNÍ KUFR (Lenon)

3.11.2011 11:21

::

Poslední závody (Lenon)

1.11.2011 14:18

::

Nové cyklodresy (Markéta)

1.11.2011 9:37

::

GRAND PRIX EGER 2011 (Lenon)

31.10.2011 19:35

::

Podzimní mini soustředění (Gábina)

27.10.2011 14:44

::

EGER GP 2011 (Lenon)

25.10.2011 22:03

::

FINIS CORONAT OPUS (Lenon)

24.10.2011 12:14

::

HOROKROS a závěr běhů 23.10.2011 (Lenon)

23.10.2011 14:39

::

6. HŽP Rájec, 22.11.2011 (Lenon)

20.10.2011 21:10

::

23.10.2011 - HOROKROS (Lenon)

20.10.2011 11:05

::

Konečné výsledky štafet (Lenon)

18.10.2011 8:12

::

TRÉNINK 18.10. 2011 (Lenon)

17.10.2011 11:36

::

5. HŽP Mrsklesy (Lenon)

16.10.2011 22:49

::

Šumperská hodinovka (Petr)

16.10.2011 21:01

::

Žabiňácký oblž (Likas)

15.10.2011 21:57

::

Hodinovka a Cooperův test 12.10.2011 (Lenon)

12.10.2011 21:52

::

MČR oblastních výběrů žactva (Lenon)

11.10.2011 7:16

::

Poslední část sezóny ... (Lenon)

4.10.2011 22:11

::

TRÉNINK 4.10.2011 (Lenon)

4.10.2011 20:25

::

MČR oblastních výběrů žactva (Lenon)

2.10.2011 21:39

::

Tréninky tento týden (Lenon)

2.10.2011 8:24

::

4.HŽP a 4. HŽŠ - SRNČÍ (Lenon)

29.9.2011 8:36

::

28.9.2011 (Lenon)

28.9.2011 12:31

::

Lovák, 27.9.2011 (Lenon)

26.9.2011 22:05

::

24.9.2011 - 3.HŽP LOŠOV (Lenon)

23.9.2011 15:52

::

Prcek a Chlapák 21.9.2011 (Lenon)

23.9.2011 11:32

::

MČR 2011 - STŘÍBRNÝ ŠRÁMA (Lenon)

21.9.2011 9:17

::

TRÉNINK 20.9.2011 (Lenon)

18.9.2011 22:05

::

Závody (Likas)

13.9.2011 22:02

::

TRÉNINK 13.9.2011 (Lenon)

12.9.2011 11:57

::

2.HŽJ - Raduň (Lenon)

11.9.2011 18:58

::

DERNIÉRA D18 - štafety a sprint (Lenon)

8.9.2011 16:14

::

Běh na Senovou (Lenon)

7.9.2011 21:38

::

Trénink 6.září - PRO ZACÁTEK ... (Lenon)

7.9.2011 21:26

::

ŽB MORAVA (Lenon)

7.9.2011 16:07

::

Orienteering festival 2011 (Lenon)

5.9.2011 23:12

::

(Věrka)

5.9.2011 16:54

::

LETNÍ TÁBOR KRÁSNÉ 2011 (Lenon)

31.8.2011 9:02

::

TRÉNINK PODZIM 2011 (Lenon)

29.8.2011 21:51

::

LETNÍ TÁBOR 3 (Habice a Hery)

20.8.2011 12:18

::

Letní tábor 1 (Lenon)

4.8.2011 13:30

::

LETNÍ TÁBOR 2011 (Lenon)

12.7.2011 11:11

::

GUNA A KUBYK (Lenon)

12.7.2011 11:09

::

CENA STŘEDNÍ MORAVY 2011 (Lenon)

12.7.2011 11:02

::

BIKE ADVENTURE 2011 (Lenon)

9.7.2011 9:04

::

Z V Ů L E 2011 (Lenon)

30.6.2011 18:53

::

HODNOCENÍ SEZÓNY NA PŮLSILVESTRA (Lenon)

28.6.2011 23:23

::

PUCHAR WAWELU (Lenon)

28.6.2011 13:51

::

10.HŽJ a 8.ŽB - ČECHY POD KOŠÍŘEM (Lenon)

28.6.2011 11:35

::

5. LODM (Lenon)

21.6.2011 15:33

::

Jaro Pavla Paloncýho v časopise OB (Lenon)

20.6.2011 10:23

::

6. a 7. B ŽEBŘÍČEK STARÉ HAMRY (Lenon)

16.6.2011 6:39

::

TRÉNINK 14.6.2011 (Lenon)

15.6.2011 9:18

::

NESMĚŘ - MČR NA KRÁTKÉ TRATI (Lenon)

10.6.2011 11:53

::

LETNÍ TÁBOR 2011 (Lenon)

9.6.2011 16:39

::

WAWEL CUP 2011 (Lenon)

9.6.2011 14:51

::

MČR KRÁTKÁ TRAŤ (Lenon)

9.6.2011 11:11

::

BiciOri a Triatlon (Likas)

7.6.2011 10:32

::

TRÉNINK 07.ČERVNA 2011 (Lenon)

7.6.2011 6:54

::

ČTVRTÁ ANETKA (Lenon)

2.6.2011 6:22

::

VÝSLEDKY z tréninků (Lenon)

1.6.2011 18:05

::

Přebor škol 2011 (Lenon)

31.5.2011 6:41

::

KLUBOVÉ CYKLO DRESY (Lenon)

30.5.2011 7:04

::

5. ŽB - VOLÁRNA (Lenon)

28.5.2011 19:59

::

KLASIKA - 4.ŽB a .8. HŽJ - VOLÁRNA (Lenon)

28.5.2011 19:55

::

SPRINT - KOKORY (Lenon)

26.5.2011 7:57

::

Z pražských luhů a hájů podruhé (Markéta)

23.5.2011 17:36

::

TRÉNINK 24.05. 2011 (Lenon)

23.5.2011 9:04

::

Sprint cup Pardubice (Lenon)

22.5.2011 10:30

::

5. LODM (Lenon)

22.5.2011 8:32

::

PŘEBOR ŠKOL (Lenon)

17.5.2011 1:10

::

Úterní trénink (Věrka)

15.5.2011 20:30

::

Opavská Kalvárie (Lenon)

12.5.2011 20:42

::

VELIKONOCE - MAPY A VÝSLEDKY (Lenon)

9.5.2011 17:24

::

TRÉNINK 10.května (Lenon)

8.5.2011 14:53

::

SVOJANOVSkĚ ŠTAFETY (Lenon)

8.5.2011 14:00

::

SVOJANOVSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

1.5.2011 8:47

::

Dvojzávod nad Zlatými Horami (Lenon)

28.4.2011 21:19

::

5.HŽJ + 2.HŽŠ (Lenon)

28.4.2011 9:02

::

MARKOVICE (Lenon)

26.4.2011 21:11

::

VIDNAVA OPĚT (Lenon)

26.4.2011 19:16

::

Velikonoční soustředění Vidnava (Zdenál)

24.4.2011 18:42

::

VIDNAVA 2011 (Lenon)

19.4.2011 20:43

::

VELIKONOČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ (Lenon)

18.4.2011 14:39

::

KUBYKŮV PŮLMARATÓN (Lenon)

17.4.2011 23:31

::

Z pražských lesů (Újezdský duatlon) (Markéta)

16.4.2011 22:13

::

Mistrovství Jihomoravské oblasti na krátké trati (Likas)

14.4.2011 23:18

::

TRÉNINK 12. DUBNA (Lenon)

13.4.2011 9:53

::

VEDENÍ V SOUTĚŽI (VŠICHNI Z KSU)

12.4.2011 14:48

::

Mistrovství Moravy štafet (Lenon)

11.4.2011 23:26

::

Fotky ze štafet (Věrka)

11.4.2011 20:56

::

1.ŽB - Mistrovství Moravy a 4.HŽJ (Lenon)

10.4.2011 21:47

::

VÍTĚZSTVÍ KSU (Lenon)

10.4.2011 14:01

::

Pavla Paloncýho čeká boj s brazilskou džunglí (Věrka)

9.4.2011 20:57

::

MM 2011 (Lenon)

8.4.2011 17:07

::

TRÉNINK 5.DUBNA (Lenon)

7.4.2011 7:12

::

OB POSTUPY (Lenon)

4.4.2011 11:17

::

MHO v NOB a 3.HŽJ (Lenon)

1.4.2011 10:50

::

PTENSKÝ KÁJA (Lenon)

29.3.2011 21:05

::

TRÉNINK 29. BŘEZNA (Lenon)

28.3.2011 8:49

::

TRÉNINKY JARO (Lenon)

27.3.2011 19:20

::

OBLASŤÁKY 26. března (Lenon)

25.3.2011 7:31

::

HANÁCKÝ ŽEBŘÍČEK JARO (Lenon)

23.3.2011 9:05

::

TRÉNINK 22.3.2011 (Lenon)

23.3.2011 8:53

::

L E M R Y (Lenon)

21.3.2011 8:56

::

CHLAPÁCI A PRCCI (Lenon)

20.3.2011 22:51

::

Svojanovský divočák (Markéta)

20.3.2011 21:01

::

JARNÍ POHÁR (Lenon)

17.3.2011 22:53

::

SUPERSPRINT na Hlucháku (Lenon)

15.3.2011 19:44

::

L I P I CE O P E N - 2011 (Lenon)

14.3.2011 20:24

::

TRÉNINK 15.3. - HLUCHÁK (Lenon)

14.3.2011 10:37

::

LIPICA 2011 (Lenon)

9.3.2011 15:17

::

TRÉNINK - TĚLOCVIČNA (Lenon)

7.3.2011 7:16

::

Přihlášky (Likas)

5.3.2011 18:21

::

LIPICA OPEN 2011 (Lenon)

2.3.2011 8:37

::

Jesenický maratón (Lenon)

22.2.2011 19:54

::

Jesenický lyžařský maratón (Lenon)

22.2.2011 19:33

::

TRÉNINK 22.února (Lenon)

21.2.2011 10:30

::

H A D I (Lenon)

17.2.2011 20:25

::

1000 LD ŠTAFETY (Lenon)

17.2.2011 19:06

::

LANOVÉ DÉLKY - jednotlivci (Lenon)

16.2.2011 20:53

::

Pavel Paloncý ml. byl ze závodu vyřazen (Věrka)

10.2.2011 19:02

::

ÚNOROVÉ VÍTĚZSTVÍ (Lenon)

8.2.2011 19:03

::

Pavel Paloncý na Rej.cz (Věrka)

26.1.2011 15:14

::

TRENINK 25.1. (Lenon)

20.1.2011 14:37

::

Okolo Paprsku (Lenon)

19.1.2011 10:01

::

TRENINK 18.11. (Lenon)

17.1.2011 7:36

::

MAPAŘINA, ŽÁDNÁ DŘINA (Lenon)

13.1.2011 13:10

::

TRÉNINK 11.1.11 (Lenon)

4.1.2011 21:34

::

Rok 2011 nám začal !!! (Lenon)

28.12.2010 8:58

::

PF 2011 (KSU)

25.12.2010 8:49

::

Pěkné vánoční svátky (KSU)

22.12.2010 17:17

::

třetí do štafety (Tuci)

21.12.2010 20:48

::

TRÉNINK 21.12.2010 (Lenon)

21.12.2010 8:58

::

Předposlední týden 2010 (Lenon)

14.12.2010 20:06

::

TRÉNINK 14.12.2010 (Lenon)

12.12.2010 9:59

::

ŠUMAVA 2009 (Lenon)

9.12.2010 10:48

::

BĚŽKY 2010/11 (Lenon)

8.12.2010 9:25

::

TRENINK 7.12.2010 (Lenon)

6.12.2010 11:27

::

JEDNADVACET -- OKO BERE (Lenon)

5.12.2010 19:16

::

VALNÁ HROMADA (Lenon)

1.12.2010 12:22

::

TRÉNINK 30.11.2010 (Lenon)

24.11.2010 11:58

::

(výbor KSU)

24.11.2010 8:25

::

TRÉNINK 23.11 (Lenon)

20.11.2010 9:21

::

TRÉNINK 16.11.2010 (Lenon)

15.11.2010 19:35

::

Eger GP 2010 - fotky (Zed)

14.11.2010 15:54

::

LIGU MALÝCH MORAVSKÝCH MĚST (Lenon)

11.11.2010 20:48

::

Rekapitulace ukončené sezóny (Lenon)

10.11.2010 21:59

::

MČR v horském OB (Lenon a Ančík)

10.11.2010 8:19

::

TRENINK 9.11.2010 (Lenon)

8.11.2010 10:07

::

TĚLOCVOČNA 2010/2011 (Lenon)

4.11.2010 22:32

::

EGER GP 2010 ZÁVODNÍ_6 (Lenon)

3.11.2010 22:07

::

EGER GP 2010 TERMÁLNÍ A SKLÍPKOVÝ_5 (Lenon)

3.11.2010 19:08

::

EGER GP 2010 TURISTICKÝ_4 (Lenon)

3.11.2010 11:20

::

Csérepfalu – midddle (Šráma)

3.11.2010 7:19

::

EGER GP 2010_2 (Habice)

1.11.2010 12:36

::

EGER GP 2010_1 (Lenon)

1.11.2010 12:24

::

Poslední závody 6.HŽP a 7. HŽP (Lenon)

27.10.2010 7:18

::

Trénink 26.10. (Lenon)

26.10.2010 21:28

::

EGER GRAND PRIX (Lenon)

25.10.2010 11:34

::

23.10. – 5.HŽP SSU - Sudkov (Lenon)

22.10.2010 22:08

::

LOBy (Likas)

20.10.2010 21:03

::

PREMIÉRA SE VYDAŘILA (Lenon)

20.10.2010 11:24

::

Výsledky z tréninku (Věrka)

17.10.2010 18:48

::

TRÉNINK 19.10.2010 (Lenon)

11.10.2010 20:18

::

TRÉNINK 12.10.2010 (Lenon)

10.10.2010 14:33

::

PETRUŠOVSKÝ DIVOČÁK (Lenon)

7.10.2010 18:00

::

Petrušovský divočák (Tuci)

7.10.2010 7:24

::

COOPERŮV TEST A HODINOVKA (Lenon)

4.10.2010 11:20

::

2.HŽP – Dlouhá stráň (Lenon)

3.10.2010 13:46

::

Frogr na MS v Adventure Race 2010 ve Španělsku (Věrka)

1.10.2010 15:41

::

CHLAPÁCI A PRCCI (Lenon)

30.9.2010 10:13

::

2. HŽP Dlouhá Stráň (Lenon)

27.9.2010 17:03

::

MČR ŠTAFET, KLUBŮ A OBLASTNÍCH DRUŽSTEV (Lenon)

24.9.2010 20:05

::

Ještě jednou KLASIKA (Lenon)

22.9.2010 14:35

::

TRÉNINK 21.09.2010 (Lenon)

20.9.2010 21:36

::

KLASIKA 2010 (Lenon)

15.9.2010 9:44

::

TRÉNINK 14.09. (Lenon)

13.9.2010 21:31

::

KLASIKA 12. září (Lenon)

13.9.2010 21:07

::

MTBO Soběšice (Likas)

11.9.2010 21:12

::

KRÁTKÁ TRAŤ, 11. září (Lenon)

10.9.2010 13:31

::

Fotky ze sprintu a štafet (Lenon)

9.9.2010 10:39

::

ŽA a ŽB, Stará Ves (Lenon)

8.9.2010 20:58

::

TRENINK 07.09.2010 (Lenon)

8.9.2010 19:48

::

JEŠTĚ TY ŠTAFETY (Lenon)

7.9.2010 12:56

::

NOMINOVANÍ (Lenon)

6.9.2010 21:28

::

Janča, Domča i Ondra byli nominování na MČR ve štafetách (Věrka)

6.9.2010 10:37

::

SPRINT JANSKÉ LÁZNĚ (Lenon)

31.8.2010 18:07

::

SKONČILY NÁM PRÁZDNINY . . . (Lenon)

31.8.2010 16:59

::

Poslední vícedenní (Lenon)

26.8.2010 16:15

::

LETNÍ TÁBOR 3 (Lenon)

23.8.2010 12:23

::

LETNÍ TÁBOR PO DRUHÉ (Lenon)

22.8.2010 22:56

::

LETNÍ TÁBOR (Lenon)

16.8.2010 21:52

::

Triatlon (Likas)

9.8.2010 19:40

::

LETNÍ TÁBOR (Lenon)

6.8.2010 9:23

::

BIKE ADVENTURE (Taxikář Lenon)

5.8.2010 17:39

::

HSH Vysočina (Lenon)

31.7.2010 11:04

::

Ž E B Ř Í Č K Y (Lenon)

31.7.2010 10:52

::

26. 06. 2010 Ptenský Kája (Lenon)

30.7.2010 10:40

::

Trénink 22.6.2010 (Lenon)

30.7.2010 10:23

::

19.-20.6.2010 6. a 7. ŽB Morava, Veverské Knínice (Lenon)

29.7.2010 20:29

::

OKURKY (Lenon)

18.6.2010 20:17

::

TRENINK 15. 6.2010 (Lenon)

18.6.2010 18:23

::

MČR - KRÁTKÁ TRAŤ (Lenon)

10.6.2010 18:52

::

Ž E B Ř Í Č K Y (Lenon)

9.6.2010 17:14

::

TRÉNINK 8.6.2010 (Lenon)

9.6.2010 16:59

::

NOVÝ BOR - Velenice ŽA (Lenon)

8.6.2010 14:45

::

5.6. - 8.HŽJ - Vrbno pod Pradědem (Lenon)

5.6.2010 9:50

::

Kača mezinárodní - 3. mezinárodní mistrovství USIC železničářů / Belgie (Tuci)

5.6.2010 9:33

::

Biky v Seleticích (Tuci)

3.6.2010 19:27

::

Květnový Ranking (Lenon)

3.6.2010 11:14

::

Závody 05.-06.2010 (Lenon)

3.6.2010 11:08

::

TRÉNINK 01.06.2010 (Lenon)

30.5.2010 17:47

::

VÍKEND NA DALOVĚ (Lenon)

25.5.2010 21:17

::

Trénink 25.5.2010 (Lenon)

24.5.2010 11:05

::

Štafetový víkend (Lenon)

21.5.2010 15:18

::

Chlapácké jaro končí (Lenon)

21.5.2010 14:09

::

Krajské finále přeboru škol (Lenon)

18.5.2010 22:54

::

Áčka a Béčka na Držkové (Lenon)

18.5.2010 20:27

::

MČR ve Sprintu (Markéta)

17.5.2010 21:06

::

Mistrovství ČR ve sprintu (Lenon)

13.5.2010 7:35

::

Závody 14.-16. května (Lenon)

12.5.2010 9:19

::

TRÉNINK 11.5.2010 (Lenon)

11.5.2010 20:20

::

Tréninky (Markéta)

8.5.2010 20:17

::

LETNÍ TÁBOR (Lenon)

7.5.2010 13:46

::

Pohár žactva (Lenon)

5.5.2010 21:08

::

TRÉNINK 4.5.2010 (Lenon)

3.5.2010 20:07

::

Oblastní závod štafet (Lenon)

2.5.2010 14:30

::

Oblastní žebříček ve Zlatých Horách (Lenon)

26.4.2010 6:53

::

TRÉNINK 27.4. (Lenon)

25.4.2010 14:51

::

Mistrovství HO na kalsické trati v Pohoře (Lenon)

23.4.2010 15:48

::

TRÉNINK 20.4. (Lenon)

21.4.2010 9:21

::

OBLASTNÍ DRUŽSTVO ŽACTVA (Lenon)

20.4.2010 8:58

::

Brdský oblasťák (Markéta)

19.4.2010 14:03

::

HANÁCKÝ ŽEBŘÍČEK JARO (Lenon)

18.4.2010 15:04

::

3. HŽJ - krátká trať, 4. HŽJ - sprint UOL (Lenon)

16.4.2010 16:38

::

Mistrovství HO na Krátké a ve Sprintu (Lenon)

15.4.2010 7:20

::

Český pohár štafet (Lenon)

13.4.2010 11:44

::

Trénink 13. dubna (Lenon)

12.4.2010 21:08

::

2. Hanácký žebříček jaro (Lenon)

12.4.2010 10:13

::

Mistrovství Moravy (Lenon)

6.4.2010 9:50

::

Velikonoční soustředění Svojanov (Lenon)

31.3.2010 10:01

::

Výsledky z tréninku (Zed)

29.3.2010 15:13

::

Trénink 30. -31. března (Lenon)

28.3.2010 11:34

::

První kufr (Lenon)

26.3.2010 7:30

::

VELIKONOČNÍ SOUSTĚDĚNÍ (Lenon)

23.3.2010 14:08

::

1.HŽJ - Hanácký žebříček jaro (Lenon)

18.3.2010 19:54

::

Fotky z Lipice (Zed)

18.3.2010 10:42

::

JARO (Lenon)

17.3.2010 20:13

::

MTBO (Likas)

17.3.2010 19:16

::

LipicaOpen 2010 (Markéta)

15.3.2010 13:37

::

Soustředění v Čelechovicích (Věrka)

10.3.2010 15:02

::

ŽEBŘÍČEK SÁLOVÉHO DIVOČÁKA (Lenon)

10.3.2010 13:11

::

ONDRYSOVO FINÁLE (Lenon)

8.3.2010 13:39

::

Týden 8. - 14. 03. 2010 (Lenon)

26.2.2010 17:41

::

Jarní pohár (Lenon)

21.2.2010 10:32

::

Jaro se blíží (Lenon)

16.2.2010 7:33

::

Prázdniny (Lenon)

15.2.2010 11:58

::

ŠTAFETY (Lenon)

15.2.2010 10:37

::

1000 Lanových délek (Lenon)

10.2.2010 22:07

::

Žebříček sálového Divočáka (Lenon)

10.2.2010 13:07

::

Mikulášův běh (Lenon)

9.2.2010 22:18

::

Mistrovství Moravy 2010 - stránky spuštěny (Tuci)

8.2.2010 10:01

::

Týden 8.-14.2.2010 (Lenon)

2.2.2010 12:08

::

Opět běžky (Lenon)

26.1.2010 20:54

::

Lyžařské závody (Lenon)

26.1.2010 20:45

::

(Lenon)

20.1.2010 8:22

::

Běžky (Lenon)

14.1.2010 10:29

::

Sálový Divočák (Lenon)

13.1.2010 11:19

::

Tělocvična (Lenon)

6.1.2010 16:19

::

Tělocvična (Lenon)

30.12.2009 12:04

::

(Lenon)

27.12.2009 20:11

::

ŠTĚDRÝ DEN 2009 (Lenon)

23.12.2009 14:36

::

PF 2010 (Lenon)

21.12.2009 20:27

::

Štědrodenní výběh na Městský skály (Lenon)

21.12.2009 12:53

::

Tělocvična (Lenon)

20.12.2009 19:22

::

hledá se třetí do štafety (Kato)

15.12.2009 21:11

::

VRCHOL SEZÓNY (Lenon)

15.12.2009 19:27

::

ZAKONČENÍ 2009 (Lenon)

15.12.2009 8:48

::

VALNÁ HROMADA 2009 (Lenon)

10.12.2009 10:43

::

Mikulášské noční bloudění (Lenon)

9.12.2009 9:54

::

Valná hromada a zakončení sezóny 2009 (Lenon)

6.12.2009 18:57

::

XMAN.cz (Tuci)

4.12.2009 14:10

::

Tým Veselí bratři za 10 dní uběhl Camino de Santiago (Věrka)

18.11.2009 22:55

::

První zpráva o španělském dobrodružství Veselých bratrů (Věrka)

17.11.2009 22:57

::

Meeting Orientamento Venezia 2009 (Markéta)

11.11.2009 20:14

::

VÝSLEDKY (Lenon)

11.11.2009 12:13

::

840 km za 10 dní (Věrka)

10.11.2009 13:16

::

Krígl 2010 (Tuci)

9.11.2009 18:43

::

Krígl 2009 (Tuci)

9.11.2009 17:50

::

Tělocvična 10.11. (Lenon)

5.11.2009 22:22

::

Dvoudenní závody Eger GP (Lenon)

5.11.2009 20:52

::

RABŠTEJNSKÝ KOCOUR (Lenon)

5.11.2009 20:46

::

CESTA ZA TEPLÝMI PRAMENY A VINNÝMI SKLÍPKY DO MAĎARSKA (Vovo)

4.11.2009 12:35

::

Termálfürdő – termály (Věrka)

4.11.2009 11:33

::

MAĎARSKO - BÜKK 2009 (Lenon)

3.11.2009 11:58

::

Egészségére - na zdraví (Věrka, foto: Lenon)

3.11.2009 10:46

::

OBLASTNÍ ŽEBŘÍČEK (Lenon)

2.11.2009 12:03

::

EGER GRAND PRIX (Lenon)

31.10.2009 15:12

::

Neaktuální příspěvek (Likas)

27.10.2009 20:44

::

Typologie běžce - tragéd (Gábina)

27.10.2009 20:13

::

Podzimní oblastňák v Říčanech (Gábina)

25.10.2009 23:17

::

Z Bělkovic jsme dovezli 2 x bronz a 2 x zlato (Věrka)

24.10.2009 13:03

::

PŘEBOR ŠKOL (Lenon)

23.10.2009 12:52

::

6. oblž ASU (Likas)

18.10.2009 15:24

::

Chlapácký běh a Prcek (Lenon)

17.10.2009 8:49

::

Horokros (Lenon)

16.10.2009 8:51

::

Majka Chmelařová (Lenon)

15.10.2009 20:10

::

4.HŽP Zlaté Hory (Lenon)

13.10.2009 21:07

::

Mistrovství železničářů USIC v orientačním běhu (Kača)

13.10.2009 7:23

::

Ohlasy (Lenon)

12.10.2009 12:08

::

PREMIÉRA NEJMENŠÍCH (Lenon)

11.10.2009 20:25

::

Mladoňovský Divočák (Lenon)

11.10.2009 18:03

::

Poděkování (Gábina)

9.10.2009 17:01

::

zápis z jednání VV (Tuci)

8.10.2009 11:54

::

Hodinovka (Lenon)

8.10.2009 10:23

::

Mladoňovský divočák (Tuci)

8.10.2009 10:10

::

trénink 6.10.2009 (Lenon)

5.10.2009 21:26

::

Šampionát ČR klubů a oblastních výběrů (Věrka)

4.10.2009 14:08

::

Mistrovství CR štafety (Lenon)

2.10.2009 19:45

::

MČR štafety a družstva (Lenon)

28.9.2009 20:08

::

Tři zlaté a jedno stříbro pro KSU (Věrka)

26.9.2009 10:14

::

Trénink (Lenon)

25.9.2009 22:52

::

Bejky (Likas)

22.9.2009 16:33

::

Helsinky 2009 (Markéta)

22.9.2009 10:37

::

KLASIKA 2009 (Lenon)

21.9.2009 9:32

::

Umřel Mirek Homola (Lenon)

16.9.2009 14:36

::

Trénink nad Králcem (Lenon)

14.9.2009 11:20

::

Končené výsledky B žebříčku Morava (Lenon)

13.9.2009 21:02

::

ŽA a ŽB Vrbno pod Pradědem (Lenon)

9.9.2009 17:35

::

ČPŠ a ŽA sprint Liberec (Zed)

9.9.2009 10:42

::

Podzimní tréninky (Lenon)

8.9.2009 11:58

::

Mladoňovský divočák (Tuci)

7.9.2009 22:44

::

O Hanicíííí, která se nemohla dočkat (Věrka)

7.9.2009 14:21

::

Výsledky Běhu na Senovou (Věrka)

1.9.2009 12:48

::

Zahradní slavnost 29.8.2009 (Lenon)

30.8.2009 7:23

::

Vrchol extrémní vytrvalostní sezóny (Frogr)

30.8.2009 7:19

::

Bayerwald Adventure Trophy (Frogr)

30.8.2009 7:11

::

Rogaining (Frogr)

28.8.2009 20:39

::

Zahradní slavnost (Lenon)

28.8.2009 14:14

::

OŘEZÁVÁTKA V AKCI (Lenon)

25.8.2009 22:28

::

Ještě jednou letní tábor ve fotkách (Lenon)

25.8.2009 17:43

::

Mates (Likas)

21.8.2009 0:38

::

Pár fotek z tábora (Domča)

20.8.2009 23:31

::

Tišnovský triatlon (Likas)

20.8.2009 23:09

::

Letní tábor (Ondra Jílek)

18.8.2009 14:37

::

2009 ŠÉNTÁL !!! (Lenon)

17.7.2009 14:34

::

Merida Bike Adventure 2009 (Markéta)

12.7.2009 10:11

::

MAJKA (Lenon)

8.7.2009 12:34

::

Fotky z ADVANTY (Zed)

7.7.2009 16:01

::

Merida Bike Vysočina 09 (Likas)

7.7.2009 8:18

::

SUPROVÁ ADVANTA (Lenon)

30.6.2009 12:20

::

Sláva Srovnal + 19.6.2009 (Lenon)

26.6.2009 10:34

::

Prázdninové závody (Lenon)

26.6.2009 10:16

::

MČR rogainingu (Lenon)

22.6.2009 11:49

::

Honza Petržela - Ňuf (Lenon)

22.6.2009 11:41

::

Mistrovství ČR ve sprintu a krátké trati (Lenon)

18.6.2009 10:34

::

Závody na Libavé (Lenon)

18.6.2009 8:25

::

Jaro končí (Lenon)

12.6.2009 16:52

::

áčka na Kůstrém (Tuci)

8.6.2009 8:46

::

Trénink v úterý 09. června (Lenon)

8.6.2009 8:37

::

Finále přeboru škol (Lenon)

4.6.2009 19:54

::

4.-5. ŽB Kamínka (Lenon)

31.5.2009 23:21

::

Pražský oblasťák - sobota (Tuci)

28.5.2009 19:19

::

Štafety (Frogr)

22.5.2009 9:27

::

Chlapáci a Prcci (Lenon)

21.5.2009 14:43

::

Víkendová Béčka v Pohoře a v Rudce (Lenon)

20.5.2009 12:02

::

víkendová áčka v Krtech (Tuci)

18.5.2009 17:06

::

Trénink 19.05. (Lenon)

14.5.2009 11:09

::

Z treninku (Lenon)

11.5.2009 14:13

::

článek na Reji (Tuci)

10.5.2009 22:17

::

Další pražský oblasťák - sprint na Žižkově (Gábina)

5.5.2009 10:16

::

Hanácký žebříček a Superžebříček (Tuci)

28.4.2009 23:39

::

Šumperský divočák 2009 (Tuci)

22.4.2009 19:32

::

Mistrovství Moravy - klasická trať (Gábina)

15.4.2009 8:01

::

tréninky, Chlapáky, ... - jaro 2009 (Tuci)

6.4.2009 23:24

::

Pražský oblasťák (Kubyk)

5.4.2009 13:09

::

2. a 3. závod HŽJ (Domča)

31.3.2009 18:07

::

1. jarní kufr (Šárka)

30.3.2009 21:43

::

Nehanácké oblasťáky / Lukáš byl druhý (Tuci)

25.3.2009 22:22

::

Chlapák 2009 (Věrka)

25.3.2009 21:44

::

Šumperský divočák 2009 (Tuci)

24.3.2009 9:10

::

Velikonoční soustředění - Jedovnice (Tuci)

23.3.2009 22:43

::

Mistrovství Moravy 2010 (Tuci)

23.3.2009 22:01

::

Naše Lipica na Rej.cz (Věrka)

19.3.2009 19:35

::

Fotky z Lipice (Tuci)

18.3.2009 16:38

::

Lipica Open 2009 (Frogr)

16.3.2009 18:25

::

Citov s Vojtíkem (Věrka)

1.3.2009 18:08

::

Komišovo jubileum (Lenon)

4.2.2009 20:29

::

Výběr fotek (Lenon)

18.1.2009 15:46

::

Sněžná (Lenon)

13.1.2009 9:11

::

stránky www.ksu.cz opět funkční (Tuci)

26.12.2008 14:09

::

PF 2009 (Lenon)

19.12.2008 14:28

::

Štědrodenní výběh na Městský (Lenon)

14.12.2008 8:40

::

Nejlepší v roce 2008 (Lenon)

13.12.2008 7:35

::

15 let klubu (Lenon)

12.12.2008 18:07

::

Méně aktuálně (Lenon)

11.12.2008 11:11

::

aktuálně (Lenon)

9.12.2008 7:37

::

Tréninky (Lenon)

7.12.2008 20:25

::

Zakončení sezóny 2008 (Lenon)

5.12.2008 9:44

::

Valná hromada 2008 (Markéta)

27.11.2008 7:22

::

Seminář Želiv (Lenon)

23.11.2008 18:56

::

Seminář rozhodčích a trenérů (Lenon)

19.11.2008 19:11

::

HŽP a Superžebříček (Lenon)

18.11.2008 15:26

::

Meeting Orientamento Venezia 2008 (Markéta)

9.11.2008 18:40

::

Zlatý krígl 2008 - nebo stříbrný? (Tuci)

7.11.2008 12:23

::

Nástěnka klubu vytrvalostních sportů (Lenon)

5.11.2008 21:49

::

Koloběh 2008 (Pavča)

27.10.2008 10:42

::

Fotky - Bratrušovský divočák (Markéta)

22.10.2008 11:31

::

Bratrušovský divočák ve fotkách (Lenon)

20.10.2008 16:28

::

Chlapák + Prcek (Lenon)

18.10.2008 19:35

::

Bratrušovský divočák je za námi (Tuci)

16.10.2008 22:58

::

Bratrušovský divočák (Tuci)

12.10.2008 10:56

::

Bratrušovský divočák - pořádáme (Tuci)

11.10.2008 17:03

::

Zlatohorská rýžoviště 4.10. (Šárka)

3.10.2008 19:44

::

Mistrovství ČR klubových štafet (Lenon)

3.10.2008 14:05

::

Šumperská hodinovka (Lenon)

1.10.2008 15:02

::

MČR štafet a klubů (Markéta)

24.9.2008 14:44

::

Konečné výsledky B žebříčku - Morava (Lenon)

24.9.2008 8:09

::

Trénink na Šošole (Lenon)

22.9.2008 21:21

::

Mistrovství republiky na klasické trati (Kuba)

17.9.2008 14:59

::

Podzimní tréninky KSU (Lenon)

16.9.2008 19:11

::

ORIENTAČNÍ ŠOU I. (Lenon)

15.9.2008 12:32

::

Poslední béčka (Lenon)

13.9.2008 7:33

::

Orientační šou I. (Lenon)

10.9.2008 11:55

::

První podzimní oblasťák (Věrka)

9.9.2008 12:53

::

Bratrušovský divočák (Tuci)

9.9.2008 12:32

::

6. kolo Českého poháru štafet - 8.9. (Markéta)

8.9.2008 20:40

::

Sprint ve Vrchlabí (Kuba)

7.9.2008 22:30

::

Studenecké štafety (Tuci)

7.9.2008 20:33

::

Trénink (Lenon)

7.9.2008 19:55

::

Pěkné prázdniny v Českém ráji 23.-24.8 (LeJu)

26.8.2008 12:51

::

trénink (Lenon)

22.8.2008 12:06

::

Czech 5 days orienteering (Markéta)

19.8.2008 22:57

::

Lákající Valečov (Věrka)

19.8.2008 21:45

::

Prázdninový Vamberk (Věrka)

21.7.2008 14:41

::

Přehled záznamů MS (Markéta)

21.7.2008 14:13

::

Štafety (Markéta)

19.7.2008 18:54

::

Finale klasiky (Markéta)

17.7.2008 19:39

::

Finále middle (Markéta)

17.7.2008 11:47

::

Kvalifikace middle (Markéta)

14.7.2008 20:30

::

Finále sprintu (Lenon)

14.7.2008 13:11

::

Zahájení MS a finále sprintu v Olomouci (Markéta)

12.7.2008 10:04

::

Mistrovství světa v OB začíná (Tuci)

11.7.2008 22:14

::

MČR a Německa v rogainingu 28. a 29.6. 2008 (LeJu)

7.7.2008 20:54

::

Česká Kanada (Markéta)

7.7.2008 20:22

::

nové stránky spuštěny (Tuci)